ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 41 of 50 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 22 May - 6:18

Jolie wrote:
modra wrote:5ro moja, vidiš li ti to zatopljenje? što ćemo mi???  :_|
i more je 20.. taman za bacit se u more. trebalo bi otvorit sezonu.
AL lako za to..

imam takve napadaje zadnja 2 dana :_|  ali živi se, ima onih kojima je trenutno puno gore nego meni  No

kakvi napadaji, ženo božja?!? :O

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 22 May - 6:19

ahaaaaa, astma ono...?

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 22 May - 6:38

vruuće, vruuuuuuuće :cry

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 22 May - 7:58

mislim da ću danas odspavat poslijepodne.. zamračit i nema me... ionako sam sama, imat ću mir  :x

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 22 May - 8:07

Ajme, astma mi zvuči ko noćna mora. P3tra, maz po glavi  :x 

Odspavala sam kvalitetno noćas. Sad se bacam na diplomski. I naglo je zatoplilo, trebalo bi i ormar sredit. Morat ću zaboravit na kupovanje ikakve ljetne odjeće iako mi stvarno treba i mislit ove godine na prstoju odjeću za razgovore za posao. Ako ih bude.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 22 May - 9:36

Zadnjih dana psiho... pitam se do kada ce...

Doktorica malo kasnije i onda cijeli dan za plakanje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 22 May - 10:14

kaže narodni da smo prihvatili pse iz gunje i rajevog sela, sinoć oko ponoći stigli u sklonište
nisam znala..

*ponos*

baš.... lijepo!  :)

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie Thu 22 May - 11:18

Ma kad živiš s astmom, navikneš se.. Uvijek si spreman i nigdje ne ideš bez pumpice.  :^0

Ja bi sve te pse sebi doma uzela. Opcenito kada vidim da se traze udomitelji za pse, ja se raspekmezim.
I onda me ono treba plesnit jer u stanu jedva ima mista za sve nas, a i imamo Mikija  :D 
Slaba sam na zivotinje, pogotovo pse..  :(

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 22 May - 12:23

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 22 May - 19:33

Kukuriku sta cu sada... idem majci dosadivat dok se soba ohladi a e!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Mister_D Thu 22 May - 20:05

Dobra ti ova pjesma draga  pirat  👅  ❤  ❤

_________________
A storm cloud stalks me making what should be a sunny day
Shed tears of lonesome despair in the form of rain
I've devoted my life to rid you of your pain

Mister_D
Mister_D

Male
Posts : 46
2014-05-17

Age : 29
Lokacija: : New World

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 23 May - 6:39

još malo pa selimo dedu u garažu, sretna sam jer ću moć spravu držat kod njega kad ode
stančić mu je kul, ima sve, hodnik, sobu i kupaonu.. ljubomorna sam i želim ja tamo!  :x  ja sam htjela da se probije zid  pa da imam veeeeeliku sobu  :x 
a nesretna sam jer ću čut sveeeeeee, nakašljavanje, tv pojačan do kraja itd  :_|  s obzirom da je garaža uz moju sobu


garaža nikad dosta! :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 23 May - 7:24

:D 




idem predignut vozačku  :no1
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Fri 23 May - 8:58

danas cu odmoriti citav dan i vratiti se ostalim bitnim stvarima u zivotu ,kuvanje nekog dobrog rizota sa piletinom i povrcem ,hrana  :D

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 23 May - 9:28

Boze daj mi snage.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 23 May - 9:35

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 23 May - 9:56

Trenutno išla u kvart do DM-a i vidim starijeg čovjeka na podu, do njega neki momak očito mu pomaže. Pitam jel mogu kakako pomoć, kaže čovjek da neće čekat hitnu. Pitam gdje živi, skužim da živi kraj mene i kažem da ću ga pod ruku odvest do kuće. Putem mi se sruši još jednom, sad već zovem hitnu. Bili smo na izoliranijem parkingu, pa nije bilo prolaznika, al sam skužila glasove na balkonima i nitko jebeno da pomogne.
Kasnije je se jedna normalna žena spustila, hitna je došla itd...

prvo, stariji ljudi znaju stvarno bit nepromišljeni. ok, znam da se teško prilagodit tome da tijelo nije više u funkciji ko prije, al ako imaš 80 godina, nemoj izlazit na sunce i posluša upute doktora. točka
drugo, ljudi jebeno ili ne znaju ili ne žele pomoć. ne možeš prolazit ko betežno đubre i ne pomoć, ne forsiraj čovjeka na ustajanje jer očito neće sad trčat maraton. i pitaj ga 3-4 ključna pitanja. Ime prezime, godište, jer boluje od čega i je li na kakvim lijekovima. 112 je zgodan broj za zapamtit također

zapitaš se malo, ako ikad u životu zatreba tebi ili bližnjima...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie Fri 23 May - 12:14

Nema šanse da bi ljudi pomogli. Ja gotovo na svakom koncertu ne uspijem uživat u koncertu jer se uredno osoba do mene sruši i normalno, ne bi nitko pomoga..
A hitnoj treba najmanje pola sata da s jednog kraja arene dođe na drugi.

Stvarno ne znam šta ti se mora desit u glavi da prođeš i ne pomogneš osobi koja leži na podu i bespomoćna je. Stvarno ne znam.

A ti isti su najveći dušebrižnici koji postoje na ovoj planeti.

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Fri 23 May - 15:11


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 24 May - 5:31

med, lijepo djelo od tebe! :)
ja bi pomogla svakom čovjeku, vjerujem.. ali ne znam šta bi da naiđem na unesrećenog pa krvavog, teško ranjenog, teško gledljivog..  ili onak nekog van sebe, podivljalog.. užas mi je i kad čovjek povraća, poludim... prošlo ljeto mi susjeda nije bila dobro pa smo je ja i frendica i frendicina mama spašavale.. buncala je i povraćala, i ja  bila van sebe potpuno :)))
tu  sam slaba i imam strah  :|  i zapravo ne znam kako bi pomogla, mislim da bi se ja onesvijestila.. već duže planiram proučit prvu pomoć, prisjetit se malo  :D  onog osnovnog


.............


... nervozno jer sam skužila da mi fali jedno artdeco sjenilo uz onu essence paletu, što znači da me netko opljačkao  :^0 
i jer je kolega koji mijenja mog kolegu opet jučer pokupio kemijske... kako me to raspizdi  :cry 


........

inače, vrijeme je krasno, palo je malo kišice, jučer je kod mene bilo strašno, sparno i 32 stupnja - kaže tatin frend sinoć... ne znam koliko je pouzdano, al bilo je gadno
tak sam slatko zaspala sinoć da nije za vjerovat  :D  budna sam prespavala cijeli dan jučer!
a dala bi sve jutros da sam mogla pajkit još..:_|

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 24 May - 5:39

meni kad se nećak zagrcne, zakašlje malo tijekom jela.. pa ja sam gotova, ostanem bez daha, glava me zaboli.. ma zablokiram sva  :^0  smotam se

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 41 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 41 of 50 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum