ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 30 May - 11:38

Aha kužim, je netko mi je tako potpun. Ne slijepo i glupo, nego realno prema nekim mojim kriterijima je meni potpun.

Ne znam što da ti pametno kažem, znam samo da su međuljudski odnosi nekad jako čudni.

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 30 May - 12:02

medication wrote:
znam samo da su međuljudski odnosi nekad jako čudni.
 :cru u tom grmu leži zec! :D


da, da.... ne slijepa opčinjenost, nešto dublje definitivno, pogotovo s obzirom da sam ja led..  :W

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 30 May - 12:03

ono kad s jedne strane znaš da niste jedno za drugo, a s druge baš to želiš i diviš mu/joj se kao i ona tebi.. i nanosite si bol ko budale.. glumite hladnoću (ja više), zbog neke nesigurnosti, ispada da se niste shvatili... kasnije oboje cmoljite
 katastrofa :^0 
a na kraju se savršeno razumijete, suosjećate.. sve sve!

na tome će i ostat

e da, jeste skužili kako su si neki parovi fizički slični?

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 30 May - 12:18

htjedoh reć kako uvijek mislim da su si slični parovi suđeni, to je to
mislite  vi tako?
pa pogledam neke neskladne za koje ne znam đe su se našli uopće :D i vidim da traju, dugo dugo..

oslanjat se na kemiju ili više se spustit na zemlju, promišljeno, pa predat se nekome ne toliko privlačnom, ali stabilnom?
strast ionako nestane? a nestane li uistinu? :D

jedino što je  kod mene  i  jedno i drugo, bojim se.. :D jbga
ili nije ipak  :|  :^0 

ovo se opet svodi na klasično ljubavno raspravljanje  :coffee  bla bla bla i niš se ne zna :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 30 May - 12:55

Da, na kraju se stvarno ništa ne zna. Kad su veze u pitanju, svakakvih kombinacija imaš. Između veza i ljubavi ne stoji uvijek znak jednakosti. Svatko ima neke svoje kriterije, pa netko traži filmsku ljubav (koja ga dugoročno gledano može i ne mora usrećit), netko redovit seks i skuhan obrok, netko muškarca koji će ju uzdržavat, netko očinsku figuru, netko je jednostavno uplašen usamljenosti, a neki su ljudi jednostavno sretni skupa, iako to nije jasno okolini. Al okolina je ionako nebitna.

Nađi prije svega dobrog čovjeka i prijatelja uz kojeg ti nije dosadno. Uz to poštovanje i ugodno međusobno vrijeme ne može izostat.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 30 May - 13:12

ah, on je i to, čini mi se!

takvu naklonjenost i osjećajnost, postupke.. nisam doživjela ni od kog..
on je baš onaj pravi oslonac, pametan, iskren, nooormalan ljuuudiiii
sve mi paše, razmišljanja, pokreti.. stalno mi je njegov lik u glavi, u pm više :))
čak i prgavost tu obožavam :W 
s vremenom sam stvarno vidjela da sve što je radio i govorio drži vodu i ima temelje

sve se više bojim da sam sve uprskala, a samo sam htjela bit fina i nisam htjela činit nekome što ne bi htjela da meni rade
i sad mi krivo jer sam imala prilika, a  sad je go to vo
pa se ljudi smiju što konzumiram kapi za smirenje :D

luda sam više,  izjeda me ovako neraščišćen odnos..
lako je prekinut s nekim sve kad znaš da stvarno ne ide, a najgore je ovo..
al izvukla sam iz toga neku pouku bar, a to je da nema glumatanja, toplo hladno.. ili toplo, ili hladno, i bok... izjasni se!!
a što ćeš, takva situacija, smotana, i eto

lijep osjećaj makar,  znati da imaš(?) srodnu dušu negdje.. kako ono vana pjeva u onoj pjesmi - ispod istog neba :o)

divim mu se i moj je uzor... a ja mogu ić glumit u kazalište  afro

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 30 May - 13:23

Jel to onaj od ranije dečko? 

Ne brini, možeš imat više srodnih duša. A i srodnost se i razvije ako među ljudima ima dovoljno kemije.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 30 May - 13:40

daaa, sjećaš se teme  :D 
onaj samo 3cm višlji od mene, s curom, s posla
 :P 

sad lijepo postaje tata krajem ljeta
a i saznala sam prije dva mj da je cura živjela kod njega otprilike dvije godine unazad,,

ali znam da nije gad, ipak.. koliko se god činilo nekom neupućenom u situaciju  :_|  pati se i on.. patimo se isto, samo što se kod mene to manje vidi, a on misli da ja glupača kod njega to ne vidim, haha


nadam se da je moguće..
što znači da je moguće i u njegovom slučaju, što znači da mu je vjerojatno (i) ona srodna... :aw 
oni mi baš pašu, a uostalom ona je i njegov tip.. plava, mini.. s guzicom  :D  to je izjavio još u početku dok me pravio ljubomornom, hahaaaa..
zato  ono pitanje, o sličnosti između parova
mada vidim i između nas nekih sličnosti! kako god sad

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 30 May - 13:54

Kužim, imate kemiju ko ljudi, no bar je korektan prema curi, pa nije ništa više od toga pokušavao.
Naći ćeš i ti nekog srodnog, ne brini. Super muškarci šetaju okolo.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 30 May - 17:41

nije, da.. al s obzirom na moju hladnoću uglavnom, i previše je pokušavao :))


ubija me što on misli da ja njega baš nisam razumjela, a čitam ga ko knjigu.. i sad radi neke stvari ko prije čisto da bi ja pomislila kako on to prirodno radi.. ali vidi se da je i on očajan
i onda kad vidi da sam ja radi toga jadna, brzo dođe do mene razdragan sa suzama u očima, a ne zna da sam ja jadna radi toga što on to radi, a ne da mislim da  mu nije stalo
i aj sad ti reci :D ah.... jbg
zašto ne može jednostavno prestat išta radiiii
t
s druge strane mi je užasno žao jer znam koliko se trudio i mučio.. i sad se čudim nešt.. a odašiljem drukčije signale u 90% slučajeva
jer kažem, nešto mi ne da, i živcira me što je u vezi a tak se ponaša.. al sviđam mu se, štaš


budale dvije, bu da le

neću više, inače mi glupo ovako o tome


hvala med, i ja se nadam, samo neće bit lako preko ovog prijeć.. imam osjećaj da nikad neće bit bolje  dok god radimo zajedno
još ću na kraju jednom puknut i sve mu priznat, ne mogu se pomirit s tim da on sad misli da ja blage veze nemam :D nek zna koliko sam se i ja napatila .. to što držim sve u sebi, ne znači da je sve super
a opet, nije da mi nije davao prilike... ugrist ću se :))


Last edited by modra on Fri 30 May - 17:50; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 30 May - 17:43

hahaha, kako mi je nećak dobar kad počne psovat.. kaže TI MATER, i onda nastavi ZEC TRAŽIT


 :^0  :^0  :^0  :^0  :^0  :^0
koji glupan  :W

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Fri 30 May - 18:36

malo drugacija situacija ali mene kada je jedna krava toliko povrijedila ja sam se opio i napisao drugoj
mail i sve joj rekao kako i sta sam mislio nekad...ujutro sam ponovo pogledao mail i pitao se zasto sam
to u radio i znao sam to nije nimalo pametno ...i odgovorila da se nadjemo na kavi... i dosla sa djecom  cheers...htjeo sam u zemlju propasti...  uglavnom zavrsilo se na tome ...taka je sudbina ...prije se nije poklopilo a sada nema smisla ...slozili se u tome ...i razlaz  :D

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Fri 30 May - 18:43

radio sam danas na neobicnom mjestu...veterinarska stanica...vidio previse bolesnih zivotinja...sutra opet valja ...nekako me je bas spucala tuzna atmosfera ocekivao sam drugacije  :|

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 30 May - 19:41

modra wrote:pinkicu :W 
šta bi mi  roditelji rekli  :aw 

ma ne, ne zamaram se.. nemam tako zadrt pogled na razliku :D ovisi to... eno mi se frendica udala za 10ak god starijeg, i ne fali joj ništ, stabilan dobar muškarac  :D

Čisto iz znatiželje...moj ima 32,to ti ne bi bilo staro? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 30 May - 19:42

Obrana mi je ipak idući tjedan. Morat ću se snaći s onim što imam u ormaru.  :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 2 Jun - 7:28

danas sam najsretnija jer će ljeto, br prva polovica, bit nestabilna :D dobro, ne veselim se ekstremnim nepogodama baš, ali ooono :)))))

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 2 Jun - 10:56

Zagy wrote:
modra wrote:pinkicu :W 
šta bi mi  roditelji rekli  :aw 

ma ne, ne zamaram se.. nemam tako zadrt pogled na razliku :D ovisi to... eno mi se frendica udala za 10ak god starijeg, i ne fali joj ništ, stabilan dobar muškarac  :D

Čisto iz znatiželje...moj ima 32,to ti ne bi bilo staro? :D

isusee, što je mlad! :)))
pa, ovisi :D
ovaj 'moj' o kojem sam pričala (nebitno) će sad 30.. dakle...

ne bi vjerojatno, ali ovisno o raznim faktorima!  :W

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 2 Jun - 11:07

Meni je taman dobro došlo da sutra neće bit vruće. Od prekosutra može bit  :D 
Idem uvezat rad. Smršavila sam cca 3 kila. Vidim po trapericama.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 2 Jun - 19:24

mene psiholoski ubija ovaj rad u veterinarskoj stanici ...jedva cekam da se zavrsi ...dolaze samo bolesne
zivotinje ...operiraju ih ...medicinsko osoblje je ok na pauzi za kavu ...al postavljaju zivotinje uredno na operaciske stolove...sjeku siju ...bocaju spricama ...meni se na momente povraca od sredstava za dezifenkicju ...ima jedna veterinarka manekenka jaran je odmjerava ...ima i neka bucka sekretarica ...ali to je meni sve nebitno samo da prodje ovaj tjedan i da pobjegnem  :|

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 2 Jun - 19:43

A što sad radiš u veterinarskoj stanici? Jel ti to neki posao novi ili ovo vezano uz poplave?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 2 Jun - 20:50

pa djelom je vezano ...prosiruju objekat zapravo pomjeraju u zgradu pored ...ima volontera koji dolaze uzimaju neke hemikalije i odjela i idu u ugrozena podrucija ...al nisam ja tu ...ovo je placeno ...pomjeranje aparata masina lijekova kablova ponovo spajanje i tak potrajat ce jos koji dan.

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum