ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/5/2014, 11:32

Evo da dam primjer. Nedavno je jedan decko zatrudnio sa curom, tj. cekaju dijete...ne znam se bolje izraziti. Prije jedno godinu i pol se i oko mene vrtio nesto. Bio mi se javio par puta (jos dok mu je cura bila trudna, tj. jos uvijek je, ali u ranijim mjesecima) i stalno navaljuje da mu odgovorim jesam li ja nesto htjela imati sa njime i da steta sto nismo imali.
Znala sam ga ignorirati, onda sam mu rekla da nije ni bitno jesmo ili nismo jer da ima zenu sa kojom dijete ceka i neka se tome okrene...

Cinjenica jest da ona njega voli i da je zaljubljena...on vec ne znam, mozda grijesim, ali kao da mu je dijelom drago, a opet ni nije toliko...

Ako nije planirao imati dijete ne znam zasto se seksao bez kondoma. I tok dok su bili tek 9mj skupa...
Ajde vec da su duze...

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 1/5/2014, 11:33

Zagy wrote:
Od početka se može skužiti kakav je netko...i kad izaberes takvog tipa koji je macho i majmun,onda si valjda spremna i trpit...ja s tim njenim ne bih bila da mi netko plati.... :K

Da! Trebaš vrlo dobro razmislit o kriterijima koje imaš kad su veze u pitanju. Žene često žele macho muškarca koji se spreman za njih potuć, vozi brz auto i zgodan je, ali da im je i vjeran, kućni tip i romantičan kad požele. Ne kažem da nema takvih, ali muškarci nisu slastičarna u kojoj biraš samo karamele koje ti se sviđaju.
Netko tko je macho zavodnik, uglavnom nije dobar materijal za podizanje obitelji.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 1/5/2014, 11:38

Lady_D wrote:
Cinjenica jest da ona njega voli i da je zaljubljena...on vec ne znam, mozda grijesim, ali kao da mu je dijelom drago, a opet ni nije toliko...

Ako nije planirao imati dijete ne znam zasto se seksao bez kondoma. I tok dok su bili tek 9mj skupa...
Ajde vec da su duze...


To oko seksa bez zaštite je meni jedna od neshvatljivijih stvari među ljudima...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/5/2014, 11:40

Da ali supak se pozna odmah na početku i ako si iole normalna cura nećeš se upuštati s njim u vezu...na to sam mislila...

Isto je i kod prijateljstava...ja izbjegavam problematične ljude i ne mogu se družiti s njima...ovo gore spomenuto prijateljstvo je s njegove strane i da se mene pita ne bi se družili...ona je kao sama ok,ali s njim u kombi užas...ne da mi se vise slušati kako mora sve sama,kako vise ne ote,kako je opet kontrolirala mob,bla bla bla...

Možda sam ja samo s vremenom postala razmažena...ne znam...imala sam i ja supaka...ali sam onda i ja bila drugačija...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 1/5/2014, 11:45

Razmažena? Mislim da si samo odrasla, imaš posao, muža i troje djece pa je logično da nemaš vremena za ljude koji stalno vrte istu priču. Ok je prestat se družit s nekim ljudima.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/5/2014, 11:47

Ovo bez zaštite je tipično ljudsko razmišljanje "hajde valjda neće bas mene..."

Kad smo već kod zaštite meni je pun kufer kondoma... :_|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/5/2014, 11:52

Zagy wrote:

Kad smo već kod zaštite meni je pun kufer kondoma... :_|
Hihi Zagy  :^0
Kontracepciju ne uzimas?


Ma ok mi je i seks bez kondoma, kada ste, ajde odrasli. Imate neki posao, stalni naravno. Znate se, podrzavate, duze ste skupa...
Kada je to ovako bez posla, bez skole, fakulteta, sve na grbacu roditelja jer eto zelite se seksati bez tog smetala, to mi opet nije jasno jer postoji i kontracepcija. Ne mozes samo na sebe mislit. Treba dijete odgojit i imati nekakvu financijsku podrsku za isto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 1/5/2014, 11:53

Ja kontracepciju ne doživljavam uopće. Nije vrijeme za dijete, pa je koristim i to je to.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/5/2014, 11:57

Hormone ne podnosim nikako...ima jedna alternativa ali košta malo vise i nikako da dodje na red... :roll  :roll 

Med...ja dok djecu uspavam,sredim veš,sredim malo stan,da ne pričam o umoru nakon radnog dana pored toga svega,kondom mi dodje kao kap koja prelije casu... :D 

A trudnoće se bojim ko vrag tamjana... :face:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/5/2014, 11:58

I još da spomenem da nas dvoje pored djece i posla nemamo uopće zajedničkog vremena gdje smo sami...nula...to me valjda najviše ubija...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 1/5/2014, 12:02

Vjerujem da vam fali vremena za sebe...

Koja alternativa? Otkrij tajnu :D
Ja koristim Nuvaring, to mi je do sad najbolje...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/5/2014, 12:18

Gynefix Kupferkette...proguglaj... ;) 

Ali novitet je i sumnjam da ga ima u HR...i košta... 400€ kod nas... :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/5/2014, 12:21

Nuvaring otpusta samo lokalno hormone i mjenja se mjesečno?
Sam ga mjenjas?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/5/2014, 12:22

Kada smo vec kod kontracepcije i trudnoce, da napomenem svoju menstruaciju koja je sve cudnija i cudnija. PMS me ubio...danas sam napokon dobila :D Jos je i kasnila, a ja sam sva napuhana...
Morat cu kod ginica sljedeci tjedan podhitno.

Nalazi stitnjace dosli granicno poviseni, skoro uredni. Ak mi nije lose od PMS-a...luda sam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/5/2014, 12:30

Kod tebe treba sigurno vremena dok se hormoni srede...nevjerovatno koliko nam na raspoloženje utječu hormoni...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 1/5/2014, 12:36

Proguglam nakon ručka ;)
Nuvaring otpušta hormone lokalno, mijenjaš ga jednom mjesečno (vrlo brzo i jednostavno), košta cca 20 eura i ne osjećaš ga ni ti ni on. Mora se redovito radit kontrola krvi (jednom godišnje) i to je to. Ako imaš razloge zašto ne smiješ uzimat običnu hormonski kontracepciju (obiteljska anamneza, pušenje + 35+ godina i sve ono što je i inače poznato), onda ni Nuvaring ne bi smjela.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/5/2014, 12:36

Bas. Sa stitnjacom problemi 7 godina. Sada odjednom nalazi skoro uredni. :D

Ceka me ginic sljedeci tjedan. Kod mene sve to krene cca dva tjedna prije menge. Razdrazljivost, nemir, tjeskoba, vrtoglavice, sise mi se napusu odmah, jedva grudnjak stavim, nedaj boze taknut ih bole kao sam vrag... Prsiteve da ne spominjem. Odavno su trebali prestati izlaziti sada ih i po trbuhu dobijam... Iscjedak naravno prisutan.

Cisto bih voljela da mi ti hormoni spolni nisu uredni jer bih znala da nisam luda niti umisljam.  bounce  :shy 

Zadnjiih godinu dana su me ubili...

Onda kada dobijem se osjecam kao da sam se napusila. Ali sve to kratko traje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/5/2014, 12:38

medication wrote:Proguglam nakon ručka ;)
Nuvaring otpušta hormone lokalno, mijenjaš ga jednom mjesečno (vrlo brzo i jednostavno), košta cca 20 eura i ne osjećaš ga ni ti ni on. Mora se redovito radit kontrola krvi (jednom godišnje) i to je to. Ako imaš razloge zašto ne smiješ uzimat običnu hormonski kontracepciju (obiteljska anamneza, pušenje + 35+ godina i sve ono što je i inače poznato), onda ni Nuvaring ne bi smjela.

pa ja znam zene koje puse... i to bas puse i cure i kontracepciju uzimaju...
to se nebi smijelo?

inace ne uzimam pa nisam upucena
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 1/5/2014, 13:02

Ma zapalim i ja kad izađem na cugu, kutija traje po mjecec i po dana. Ali baš kutija dnevno i kontracepcija ne idu skupa.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/5/2014, 13:22

Ja ne pušim i nemam obiteljsku anamnezu...moja psiha ne podnosi hormone...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 1/5/2014, 13:23

A što se tiče hormona, budi sretna da su uredni. Simptomi pms-a mogu biti zeznuti, meni je isto tako u srednjoj bilo. Sise bole, nadrkanost, požderat sve što se na putu nađe,bolovi sad me to više ne muči. Možda stvari samo trebaju sjest na svoje mjesto.
A za pms i bolove kod menge redoviti sport stvarno pomaže.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum