ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by veber 9/6/2020, 19:41

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:a koliko je tu prostora za uhljebe.. još znam kakav je državni IT sektor.. totalno zakurac... znam ljudi koji su pričali.. često krenu u neki IT projekt, krenu raditi ti inžinjeri uhljebi, probiju sve moguće rokove -- doslovno ne naprave ništa(a cijelo vrijeme primaju brutalnu plaću) i onda --- država sve jedno uzme neku domaću privatnu firmu koja im odradi posao.  inače izgraditi i organizirati ovakav sustav rezervacije je jebački posao.. bio sam ja radio u malim marketing/agencijama, nije to baš tek tako..
adritaic.hr   , recimo firma u splitu, jedna od većih agencija, mislim da ona sama ima non stop par desetaka inžinjera, hrpu ekonomista koji idu po terenu sklapaju ugovore, hrpu ekonomista koji rade u digitalnom marketingu, pa zatim ekonomista/programera koji rade SEO(search engine optimization) .. i sve jedno jedva im ide..

e tek kada se uspostavi sustav.. evo već vidim probleme... neće ga nigdje biti na googlu. morat će plaćati google oglase sa strane, koji će koštati papreno, i tu se treba biti jebeno efikasan inače gomilanje gubitaka.
a usput već vidim makljaža...

ono neki I2bovac iz hercegovine bude neki zadužen za neko područje , i onda njegov I2bovac rođak ima apartmane u supetru, i onda ovaj zove rođaka da ga ovaj "ilegalno progura" da bude pri vrhu kada netko pretražuje apartmane supetar.. ili da mu mjenja rejting.. jebote postoji mali milijun načina zašto ovo neće uspjeti čak i da rade švabe, a kamo li ovi naši nesposobni uhljebi iz HDZa, većina njih nije sposobna selo voditi, a da ne govorim sklonost korupciji i krađi..

inače zašto onda država nebi kao na uzor na sovjetski savez osnivala kolhoze, državne farme, pa gradila rudnike, pa obrovac tvornicu aluminija, pa državnu tvornicu YUgo automobila, pa onda državne trgovine na uzoru na venezuelu?

ja ne mogu vjerovati da jednostavno nekoj stranci koja se usudi za sebe reći da je tkz "desni centar" ,da im padaju ovakve radikalne komunističke ideje napamet.. ali to je RH

Pa samo marketing za tko nešto košao bi milijade, pošto je turizam globalan, i da bi globalno morao ići u kompeticiju kontra bookinga, i njihovih 5 milijardi dolara čistog profita godišnje ... da ne govorimo o održavanju i operacijama... naravno uhljebistan sve to vidi kao "internet stranicu" i ne kuži koja je mašinerija iza toga...

Ne zaboravimo da večina tih koji odlučuju nema dana radnog staža van državnog sektora...
naš kolega, novinar, bulazni o turizmu.
čovjek ne razlikuje komparativne vrijednosti.
mrtav hladan bubne da neke zemlje u europi imaju prihod 80% bdp-a. nitko mu nije objasnio da su to komparativni podaci.
austrija se bori da smanji udio turizma ispod 5% bdp.
hrvatska ima 20%

njemačka ima 1,5

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by AssadNaPodmornici 9/6/2020, 19:42

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:a koliko je tu prostora za uhljebe.. još znam kakav je državni IT sektor.. totalno zakurac... znam ljudi koji su pričali.. često krenu u neki IT projekt, krenu raditi ti inžinjeri uhljebi, probiju sve moguće rokove -- doslovno ne naprave ništa(a cijelo vrijeme primaju brutalnu plaću) i onda --- država sve jedno uzme neku domaću privatnu firmu koja im odradi posao.  inače izgraditi i organizirati ovakav sustav rezervacije je jebački posao.. bio sam ja radio u malim marketing/agencijama, nije to baš tek tako..
adritaic.hr   , recimo firma u splitu, jedna od većih agencija, mislim da ona sama ima non stop par desetaka inžinjera, hrpu ekonomista koji idu po terenu sklapaju ugovore, hrpu ekonomista koji rade u digitalnom marketingu, pa zatim ekonomista/programera koji rade SEO(search engine optimization) .. i sve jedno jedva im ide..

e tek kada se uspostavi sustav.. evo već vidim probleme... neće ga nigdje biti na googlu. morat će plaćati google oglase sa strane, koji će koštati papreno, i tu se treba biti jebeno efikasan inače gomilanje gubitaka.
a usput već vidim makljaža...

ono neki I2bovac iz hercegovine bude neki zadužen za neko područje , i onda njegov I2bovac rođak ima apartmane u supetru, i onda ovaj zove rođaka da ga ovaj "ilegalno progura" da bude pri vrhu kada netko pretražuje apartmane supetar.. ili da mu mjenja rejting.. jebote postoji mali milijun načina zašto ovo neće uspjeti čak i da rade švabe, a kamo li ovi naši nesposobni uhljebi iz HDZa, većina njih nije sposobna selo voditi, a da ne govorim sklonost korupciji i krađi..

inače zašto onda država nebi kao na uzor na sovjetski savez osnivala kolhoze, državne farme, pa gradila rudnike, pa obrovac tvornicu aluminija, pa državnu tvornicu YUgo automobila, pa onda državne trgovine na uzoru na venezuelu?

ja ne mogu vjerovati da jednostavno nekoj stranci koja se usudi za sebe reći da je tkz "desni centar" ,da im padaju ovakve radikalne komunističke ideje napamet.. ali to je RH

Pa samo marketing za tko nešto košao bi milijade, pošto je turizam globalan, i da bi globalno morao ići u kompeticiju kontra bookinga, i njihovih 5 milijardi dolara čistog profita godišnje ... da ne govorimo o održavanju i operacijama... naravno uhljebistan sve to vidi kao "internet stranicu" i ne kuži koja je mašinerija iza toga...

Ne zaboravimo da večina tih koji odlučuju nema dana radnog staža van državnog sektora...

točno to, ja sam baš radio u ovakvim agencijama, čak i na web stranicama, i znam ljude koji su radili u većim sustavima.. znam koliko je to jebeno kompleksan posao, recimo ova agencija adritic.hr ona bi im mogla biti "uzor" pošto je neke srednje veličine za RH pojmove..
imala je nekoliko desetaka zaposlenih, zaboravih.. 20 -30 IT inžinjera samo..
evo čitam u 2013 je imala 120 zaposlenih , znam da sam tada bio za upasti kod njih raditi, i imao sam frendova, imala je ona sama tada 20-30 inžinjera samo u Splitu.. možda sada ima još i više..

a vidiš nitko nije čuo nikada za nju.,.,

i takva privatna, kompleksna, organizirana, efikasna firma --- jedva opstaje na tržištu. jedva. znam da su znali biti u godinama kada bi imali i gubitke, i otpuštali bi zaposlenike..

tu je čak i lakše malima uspjeti, specijaliziraš se za neki otok ili mjesto, uzmeš framework (code) od veće agencije, i uzimaš postotak provizije a sam vodiš google ads kampanju i SEO (search engine optimization) . evo ja to znam, jer sam kao student radio te poslove pa mi je poznato kako to funkcionira.

i sada će Đakić i Krstičević i Boban i Škaričić i takva ekipa voditi takav jedan sustav.. pa bogte neznaju PC upaliti :D
u cijelom državnom sektoru koji ima pola milijuna zaposlenih, nisu sigurno sposobni naći stotinjak ljudi koji će napraviti i održavati takav sustav efikasan.. ovi još spominju 20 000 ljudi? wtf

mislim od svih glavešina na vlasti, nemaju niti jednu osobu iz realnog sektora da im "šapne" da je ovo nemoguće..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by sitting_bull 9/6/2020, 19:54

anemični salonski šarlatan je kardeljev kadar tako da nema čuđenja kad se pojave ovakve kolhoz-sovhoz ideje u novoj hdz petoljetki za nastavak hdz koruptivnih djelovanja.

još jedan pokazatelj kako se iza hdz demokracije i demokršćanskog križa zapravo krije sovjetska zvijezda petokraka.
apsurd je što ta ekipa planira koalirati sa nacionalističkom proustaškom škorinom opcijom.

to bi bila koalicija: šarlatan i škoro - petokraka i svastika uz blagoslov kaptola


Last edited by sitting_bull on 9/6/2020, 19:56; edited 2 times in total
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by Hektorović 9/6/2020, 19:54

AssadNaPodmornici wrote:
inače zašto onda država nebi kao na uzor na sovjetski savez osnivala kolhoze, državne farme, pa gradila rudnike, pa obrovac tvornicu aluminija, pa državnu tvornicu YUgo automobila, pa onda državne trgovine na uzoru na venezuelu?

ja ne mogu vjerovati da jednostavno nekoj stranci koja se usudi za sebe reći da je tkz "desni centar" ,da im padaju ovakve radikalne komunističke ideje napamet.. ali to je RH

Što je sljedeće, državni google, državni facebook...

Čak i Rusija samo blago regulacijom potpomaže yandex i vkontakte, umjesto da ih financira i drži u vlasništvu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by AssadNaPodmornici 9/6/2020, 19:55

sitting_bull wrote:anemični salonski šarlatan je kardeljev kadar tako da nema čuđenja kad se pojave ovakve kolhoz-sovhoz ideje u novoj hdz petoljetki za nastavak hdz koruptivnih djelovanja.

još jedan pokazatelj kako se iza hdz demokracije i demokršćanskog križa zapravo krije sovjetska zvijezda petokraka.
apsurd je što ta ekipa planira koalirati sa nacionalističkom proustaškom škorinom opcijom.

to bi bila koalicija: šarlatan i škoro - petokraka i svastika
dobro vi sdp-ovci ste isti kurac, čisto da se ne opustiš... ti si isto kurac kao i ero.. jedna medalja dvije strane
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by Hektorović 9/6/2020, 19:56

aben wrote:pa ča? ko da hrvacka nemo kapacitete za organizirati održavanje i operacije. 
tih 5 milijardi profita ki sa dobivo booking more slivati u našu kasu.

Ne ide, nemaš globalni scale of numbers, a ideš kontra dobro uigranih igrača...

kojima možeš konkurirati samo disrupcijom kroz inovaciju, a inovativne disrupcije rade mali privatni startupi sa mladim genijalcima a ne trome državne firme sa birokracijom...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by Hektorović 9/6/2020, 19:59

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:

Ne zaboravimo da večina tih koji odlučuju nema dana radnog staža van državnog sektora...

točno to,  ja sam baš radio u ovakvim agencijama, čak i na web stranicama, i znam ljude koji su radili u većim sustavima..  znam koliko je to jebeno kompleksan posao, recimo ova agencija adritic.hr  ona bi im mogla biti "uzor" pošto je neke srednje veličine za RH pojmove..
imala je nekoliko desetaka zaposlenih, zaboravih.. 20 -30 IT inžinjera samo..
evo čitam u 2013 je imala 120 zaposlenih , znam da sam tada bio za upasti kod njih raditi, i imao sam frendova, imala je ona sama tada 20-30 inžinjera samo u Splitu.. možda sada ima još i više..

a vidiš nitko nije čuo nikada za nju.,.,

i takva privatna, kompleksna, organizirana, efikasna firma --- jedva opstaje na tržištu.  jedva. znam da su znali biti u godinama kada bi imali i gubitke, i otpuštali bi zaposlenike..

tu je čak i lakše malima uspjeti, specijaliziraš se za neki otok ili mjesto, uzmeš framework (code) od veće agencije, i uzimaš postotak provizije a sam vodiš google ads kampanju i SEO (search engine optimization) . evo ja to znam, jer sam kao student radio te poslove pa mi je poznato kako to funkcionira.

i sada će Đakić i Krstičević i Boban i Škaričić i takva ekipa voditi takav jedan sustav.. pa bogte neznaju PC upaliti :D
u cijelom državnom sektoru koji ima pola milijuna zaposlenih, nisu sigurno sposobni naći stotinjak ljudi koji će napraviti i održavati takav sustav efikasan.. ovi još spominju 20 000 ljudi? wtf

mislim od svih glavešina na vlasti, nemaju niti jednu osobu iz realnog sektora da im "šapne" da je ovo nemoguće..

Sve skupa na razini proizvodnje bosanskog respiratora.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by veber 9/6/2020, 20:06

AssadNaPodmornici wrote:
sitting_bull wrote:anemični salonski šarlatan je kardeljev kadar tako da nema čuđenja kad se pojave ovakve kolhoz-sovhoz ideje u novoj hdz petoljetki za nastavak hdz koruptivnih djelovanja.

još jedan pokazatelj kako se iza hdz demokracije i demokršćanskog križa zapravo krije sovjetska zvijezda petokraka.
apsurd je što ta ekipa planira koalirati sa nacionalističkom proustaškom škorinom opcijom.

to bi bila koalicija: šarlatan i škoro - petokraka i svastika
dobro vi sdp-ovci ste isti kurac, čisto da se ne opustiš... ti si isto kurac kao i ero.. jedna medalja dvije strane
safet je safet. lik se pokatoličio 92ge
on ne zna ni dalje koji je kršćanski blagdan.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by Hektorović 9/6/2020, 20:10

veber wrote:mrtav hladan bubne da neke zemlje u europi imaju prihod 80% bdp-a. nitko mu nije objasnio da su to komparativni podaci.
austrija se bori da smanji udio turizma ispod 5% bdp.
hrvatska ima 20%

njemačka ima 1,5

20% BDP-a u najosjetljivijem sektoru je iznimno opasno, kao što se sad vidi...

Eonomski temelji moraju biti što više antifragilni.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by AssadNaPodmornici 9/6/2020, 20:13

Hektorović wrote:
veber wrote:mrtav hladan bubne da neke zemlje u europi imaju prihod 80% bdp-a. nitko mu nije objasnio da su to komparativni podaci.
austrija se bori da smanji udio turizma ispod 5% bdp.
hrvatska ima 20%

njemačka ima 1,5

20% BDP-a u najosjetljivijem sektoru je iznimno opasno, kao što se sad vidi...

Eonomski temelji moraju biti što više antifragilni.

mislim da je udio BDPa u turizmu realno preko 25% radi ogromne količine love koja se okreće na crno.. u industriji ne možeš toliko toga na crno , a bogami konobari već u osrednjim restoranima imaju veću manču/napojnice nego plaću.. a nigdje se to ne bilježi direktno ... a da ne govorim koliko toga ide na crno, od rentanja brodova, glisera, restoranskih usluga, popratnih sadržaja, agencija, prijevoza.. hrpa toga je "daj lovu na ruke i idemo".. bliže nam je udio turizma u BDPu brojci od 30% nego onoj od 20%
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by aben 9/6/2020, 20:17

Hektorović wrote:
aben wrote:pa ča? ko da hrvacka nemo kapacitete za organizirati održavanje i operacije. 
tih 5 milijardi profita ki sa dobivo booking more slivati u našu kasu.

Ne ide, nemaš globalni scale of numbers, a ideš kontra dobro uigranih igrača...

kojima možeš konkurirati samo disrupcijom kroz inovaciju, a inovativne disrupcije rade mali privatni startupi sa mladim genijalcima a ne trome državne firme sa birokracijom...
turizam čini dobar de bdp-a. državi je to važno ko ča in je važno obrazovanje. 

želiš li ti reći da država more upravljati tako važnom stvori ko ča je obrazovanje, a ne more tako važnom stvori ko ča je turizam?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by red wolf 9/6/2020, 20:17

Hektorović wrote:
"Ovo je dvostruko ljeviji program od onog koji nudi Restart koalicija jer predviđa još veću ulogu države u ekonomiji.
To je ono što ja cijelo vrijeme ovdje pišem, SDP je ekonomski čvrsti centar, čak blago skreće u desni centar. Prihvaćanjem politike "Trećeg puta" SDP je uveo dosta neoliberalnih elemenata u ekonomske politike Hrvatske 2000-e godine.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by veber 9/6/2020, 20:26

Hektorović wrote:
veber wrote:mrtav hladan bubne da neke zemlje u europi imaju prihod 80% bdp-a. nitko mu nije objasnio da su to komparativni podaci.
austrija se bori da smanji udio turizma ispod 5% bdp.
hrvatska ima 20%

njemačka ima 1,5

20% BDP-a u najosjetljivijem sektoru je iznimno opasno, kao što se sad vidi...

Eonomski temelji moraju biti što više antifragilni.
kolega novinar veli da se samo od turizma živi.
budale u bmw-u uložile milijardu u tvornicu. usred minkena.

nisu kolegu novinara slušali pa u turizam ulagali.

kreteni.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by sitting_bull 9/6/2020, 20:27

AssadNaPodmornici wrote:
sitting_bull wrote:anemični salonski šarlatan je kardeljev kadar tako da nema čuđenja kad se pojave ovakve kolhoz-sovhoz ideje u novoj hdz petoljetki za nastavak hdz koruptivnih djelovanja.

još jedan pokazatelj kako se iza hdz demokracije i demokršćanskog križa zapravo krije sovjetska zvijezda petokraka.
apsurd je što ta ekipa planira koalirati sa nacionalističkom proustaškom škorinom opcijom.

to bi bila koalicija: šarlatan i škoro - petokraka i svastika
dobro vi sdp-ovci ste isti kurac, čisto da se ne opustiš... ti si isto kurac kao i ero.. jedna medalja dvije strane
ovakvo generaliziranje je ono što hdz najviše voli i što hdz i održava na vlasti.

sdp nije savršen, možda nije niti najsposobniji, ali nikada nije državu vodio kao mafijašku organizaciju, posebice jer se zna kako su i račan i Milanović dobili devastiranu i zapuštenu državu.

po upisima izgleda kako imaš pameti, ali kao i u slučaju bože petrova pamet ostavljaš po strani  kad treba pragmatično razmišljati i strpljivo krpati ostatke države iza hdz-a.
božo Petrov je imao najveću šansu da povede hrvatsku u jednom poštenom smjeru, ali se usrao u gaće pod popovskim pritiskom i od sumnje u samoga sebe (jer božo Petrov je trebao biti premijer, a ne Milanović i podolnjak je trebao biti predsjednik sabora pa su odbili).

zato kad izjednačavaš nekoga tko cijelo vrijeme živi u hrvatskoj i kao građanin trpi tuđmane, sanadere, Milanoviće i anemične šarlatane s pobjeguljom iz bosne koja iz slovenije komentira stanje u hrvatskoj sam  diskvalificiraš  svoje vrijednosne sudove.
nije mi jasno kako netko uopće može očekivati da se u jednom mandatu, uz sve u sustav instalirane domoljubne  hdz sabotore + kaptol, preokrene smjer kojim hrvatska ide.
jednu je šansu sjebao most (sad se pokazuje kao kaptolski isprdak), a ovi izbori su vjerojatno posljednja prilika da ne postanemo čaušesku-orban doktatura blagoslovljena s kaptola .
tko zna, možda tebi odgovara trenutačno stanje u hrvatskoj?
promjena kakvu svi mislite da se može napraviti bez revolucije nije moguća, a to onda znači gomila krvi i terora, ali se "pametni" ne bi šteli mešati pa ne idu na izbore nego poslije jamraju.
samo je jedan način promjene trenutačno moguć: pragmatični mali pomaci  uz puno strpljenja. poslije korone to može biti moguće, s tim da na početku treba napraviti porezno rasterećenje poduzetnika i teritorijalni preustroj s decentralizacijom, a poslije što bude moguće obzirom na stanje ekonomije i financija.
od svih opcija sdp i restart su jedini koji nešto takvo zagovaraju.
ako je to isti kurac kao i šarlatanove iluzije i magla s europskim milijardama i ova dubioza s bookingom, ha, onda si ti u pravu.


Last edited by sitting_bull on 9/6/2020, 20:32; edited 1 time in total
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by michaellcmacha 9/6/2020, 20:31

ja sam uvjerenja da će Bero najmanje dvije godine biti premijer u sklopu velike koalicije...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by veber 9/6/2020, 20:33

hdz je osnovan samo s jednim ciljem.
i to vidimo po raznim članicama i članovima.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by michaellcmacha 9/6/2020, 20:33

eto to su ti mali pomaci... i lijeva opcija a i desna koje su obje po nazivniku bliske centru malim koracima moraju napredovati... i to bude trajalo...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by michaellcmacha 9/6/2020, 20:35

veber wrote:hdz je osnovan samo s jednim ciljem.
i to vidimo po raznim članicama i članovima.
kako misliš po članicama i članovima... da ne bi i ti 100 000 likvidirao... :))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by veber 9/6/2020, 20:40

michaellcmacha wrote:
veber wrote:hdz je osnovan samo s jednim ciljem.
i to vidimo po raznim članicama i članovima.
kako misliš po članicama i članovima... da ne bi i ti 100 000 likvidirao... :))
zašto bi nekog išao likvidirat?
ja sam umjetnička duša.
odgodio odlazak u njemačku jer mi bandić i Kenwood Kenon omogućuju kruha preko pogače.
inače kod mene radi božo. iz operativne. čuvao je kosoricu.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by Hektorović 9/6/2020, 20:40

AssadNaPodmornici wrote:

mislim da je udio BDPa u turizmu realno preko 25%  radi ogromne količine love koja se okreće na crno.. u industriji ne možeš toliko toga na crno , a bogami konobari već u osrednjim restoranima imaju veću manču/napojnice nego plaću.. a nigdje se to ne bilježi direktno ... a da ne govorim koliko toga ide na crno, od rentanja brodova, glisera, restoranskih usluga, popratnih sadržaja, agencija, prijevoza.. hrpa toga je "daj lovu na ruke i idemo".. bliže nam je udio turizma u BDPu brojci od 30% nego onoj od 20%

Ovaj vikend je povijesni centar Splita, prošlih godina krcat od turista, bio pustinja. Isto je u Dubrovniku.

A polako se ulazi u sredinu lipnja.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by AssadNaPodmornici 10/6/2020, 07:02

Vidit ćemo 1.7 di smo

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Kenwood Kenon  pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima! - Page 3 Empty Re: Kenwood Kenon pokreće hrvatski booking.com za samo 5% provizije iznajmljivačima!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum