ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije - Page 8 Empty Re: Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije

Post by prckov Wed 3 Jun - 7:52

Ringo10 wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:n uopce nema smisla usporedjivati Jugu i RH....no zasto ne RH i Česku,Slovacku,Dansku...

Ceska je danas na 1380 otprilike bruto place,a razvoj brutalan
pa tulipane češka nije imala rat... pogledaj koliku joj je štetu napravila okupacijia od strane sssr-a u kasno ljeto 1968., ili prije toga mađarskoj 1956. trebalo im je 40 godina da se oporave i to su i uspjeli jer nisu imali oružano neprijateljsko razdruživanje, mađarima je trebalo 50 i kusur godina i isto su imali mirnodopsku tranziciju... mi da kojim slučajem nismo imali rata sad bi bili najmanje dvostruko jači i od češke i od slovačke i od mađarske u svakom pogledu...
Prvo, sve te zemlje su imale srecu da su usle u EU u pravo vrijeme pa je EU njima dijelila zestoku lovu is svojih fondova. HRVATSKA mnoge takve pogodnosti nije imala a fondovi su se drasticno smanjili

Drugo, te zemlje nisu sjebale svoju industrijsku bazu kao Hrvatska nego su se bolje otvorile za investicije izvana

Trece i vrlo bitno, nisu imale onakav rat i blokade transporta, a sto je smrt za ekonomiju.

Cetvrto je politika. Te zemlje su bile u Istocnom bloku i u susjedstvu su sa Rusijom pa su za Ameriku i Zapad za razliku od Hrvatske strateski bitne u natezanju sa Rusijom. Zato je Zapad odrijesio kesu

Ali sve na svijetu se mijenja ...vidjet cemo kako ce toto daljeici
kako dalje, pa ukinicemo privatno vlasnistvo jer je to robovlasnistvo  Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije - Page 8 1f602

prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije - Page 8 Empty Re: Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije

Post by marcellus Wed 3 Jun - 9:00

nego prcko...

jel bi ti radije jebo miru furlan ili soru dvaput?

_________________
Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije - Page 8 Empty Re: Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije

Post by prckov Wed 3 Jun - 9:10

marcellus wrote:nego prcko...

jel bi ti radije jebo miru furlan ili soru dvaput?

ovako ti pitanje treba bit
bil bacio furlan iz helikoptera jednom il soru dvaput   :^0
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije - Page 8 Empty Re: Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije

Post by marcellus Wed 3 Jun - 9:17

prckov wrote:
marcellus wrote:nego prcko...

jel bi ti radije jebo miru furlan ili soru dvaput?

ovako ti pitanje treba bit
bil bacio furlan iz helikoptera jednom il soru dvaput   :^0

jel ti onaj u čileu bio šta u rodu

_________________
Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije - Page 8 Empty Re: Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije

Post by prckov Wed 3 Jun - 9:19

marcellus wrote:
prckov wrote:
marcellus wrote:nego prcko...

jel bi ti radije jebo miru furlan ili soru dvaput?

ovako ti pitanje treba bit
bil bacio furlan iz helikoptera jednom il soru dvaput   :^0

jel ti onaj u čileu bio šta u rodu
ujak od komsinice  :D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije - Page 8 Empty Re: Mira Furlan: Mi smo veterani raspada, Amerika podsjeća na posljednje dane Jugoslavije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum