ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by marcus-t 26/11/2015, 14:24

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje, pogledajte što se dogodilo



Foto: Screenshot/YouTube Autor: Magazin.hr 13:44 26.11.2015
PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Hug3

Mladi britanski musliman Nubaid Haroon pronašao je inspiraciju u činu francuskog muslimana koji je, nakon terorističkih napada u Parizu, zavezanih očiju tražio od ljudi na ulici da mu vjeruju i da ga zagrle.

Nubaid Haroon izašao je na ulice Londona s natpisom ‘Ja sam musliman. Želim širiti ljubav i mir. Hoćeš li me zagrliti?’

Na ovu prekrasnu gestu kojoj je cilj srušiti zidove predrasuda i neznanja inspirirao ga je francuski musliman koji je isto napravio u Parizu nakon terorističkih napada.
Reakcija ljudi na Nubaidovu poruku bila je nevjerojatno pozitivna. U videu koji prikazuje čitav pothvat mladog Britanca, vidi se da je istinski dirnut time što su ga stranci grlili i uputili mu riječi podrške.
PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Hug1
“Htio sam izaći van i osjetiti da mogu napraviti nešto što će utjecati pozitivno na ljude i zbog čega će se nasmiješiti. Previše je ružnih stvari oko nas, a zagrljaj može promijeniti nečiju perspektivu i inspirirati ljude da šire ljubav jer je ona jedini pravi odgovor na nasilje”, rekao je simpatični mladić.
Nubaid je napravio video s ciljem da pokaže kako samo ujedinjeni možemo stati na kraj teroru i da ne smijemo dopustiti strahu da nas okrene protiv nedužnih ljudi.






http://net.hr/magazin/zivotne-ispovijesti/poruka-ljubavi-britanski-musliman-na-ulici-nudio-zagrljaje-pogledajte-sto-se-dogodilo/


Evo nešto i za one koje je obuzela anti-islamska histerija. Nisu svi Muslimani wehabije i glavosjeci. Skockajte se malo. ISIS i ostali extremisti ne čine ni 3% populacije islamskog svijeta. ;)
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by catabbath 26/11/2015, 14:28

Hm samo čudno da nije poljubio niti jednu od "njihovh" cura, ili je to kod "umjerenih" opasno po život?

_________________
PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by marcellus 26/11/2015, 14:28

peder

_________________
PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by marcus-t 26/11/2015, 14:33

Eva bi rado da je zagrli ovaj mali Arap. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by crvenkasti 26/11/2015, 14:35

Ako ga prejako zagrliš, postoji opasnost da mu se odmah aktivira eksplozivni pojas.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by Guest 26/11/2015, 14:37

crvenkasti wrote:Ako ga prejako zagrliš, postoji opasnost da mu se odmah aktivira eksplozivni pojas.
ahhahahaahhaahhahaahhahaahhahahaah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by Guest 26/11/2015, 14:47

marcus-t wrote:Eva bi rado da je zagrli ovaj mali Arap. pirat
Pa imam ja svog Jordanca i mogu ga grlit dva puta tjedno ak mi se hoće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by Yehudi 26/11/2015, 15:02

NOVA DRAMA U BRUXELLESU Policija i vatrogasci evakuirali džamiju zbog omotnice s bijelim prahom: 'Možda je antraks...'


  - Ma nekom ispala kuverta sa Cocom, kakav antraks.


http://www.jutarnji.hr/strah-od-novog-teroristickog-napada-u-bruxellesu-evakuirana-dzamija-zbog-omotnica-s-bijelim-prahom-/1465647/
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by Ero 26/11/2015, 15:09

Eva wrote:
marcus-t wrote:Eva bi rado da je zagrli ovaj mali Arap. pirat
Pa imam ja svog Jordanca i mogu ga grlit dva puta tjedno ak mi se hoće.
Prvi put čujem...šta je to mačka ili pas? :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by Guest 26/11/2015, 15:52

Jok, moj frend s ruskog. Jordanac, odličan lik, ateist koji je okusio "čari" života pod šerijom 6 mjeseci u Riyadu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by veber 26/11/2015, 16:15

spread znači i rastegnut.
tcccc....

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by vuksadinare 26/11/2015, 16:33

A ono ampula otrova u ustima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by n_razbojnik 26/11/2015, 16:37

dotični krši copyright na grljenja sa britancima

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Londonski_zloinac

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by marcus-t 26/11/2015, 16:37

Eva wrote:Jok, moj frend s ruskog. Jordanac, odličan lik, ateist koji je okusio "čari" života pod šerijom 6 mjeseci u Riyadu.
I tako eva ima "frenda" Jordanca. ;)
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by Regoč 28/11/2015, 22:31

Bitno da Eva mrzi Arape i sve bi muslimane šutnula iz Europe. Koja licemjerka, a ja mislio da se stvarno odantifašizirala.

_________________
PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje Empty Re: PORUKA LJUBAVI: Britanski musliman na ulici nudio zagrljaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum