ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by danni1 Fri 3 Apr - 18:40

michaellcmacha wrote:
danni1 wrote:
michaellcmacha wrote:
danni1 wrote:
dijagram wrote:ogroman skok
nesto se otelo kontroli
upravo ovo se mora izbjeci
Oteli se ljudi kontroli, što bi se otelo kontroli.

Da ne bauljaju okolo ko gluve kuje nebi se zarazili.
dani izgleda da ti ne kužiš do tih proboja ne dolazi samo radi nediscipline nego i radi nositelja virusa koji nisu prepoznati kao takvi a takvih za sada nitko ne zna koliko cirkulira... to mogu biti liječnici, policajci, trgovkinje ljekarnice i tko sve ne... u slijedećih par dana kod nas će vjerojatno doći do tih proboja evo kod mene u sisku živa pizdarija izgleda da je zadnji oboljeli bez simptoma poharao pol grada sam bog zna s kim je sve bio u kontaktu a nit je imao veze sa vanjskim svijetom niti ima rodbine iz vana nniti je imao simptome do prekjučer... a ispada po testovima da je već duže vrijeme kontaminiran virusom...
O tome se i radi. Oteli se ljudi kontroli. Misle ak nemaju simptome da nisu zaraženi.

osim toga ak i moraš izač što bi dozvolio da ti se itko približi?
joj jebote pa nema uopće veze socijalni kontakt... virus je aktivan na inoxu 5 dana na plastici 4 dana, na nekim drugim materijalima kraće ali još uvijek dovoljno dugo... bez obzira na bočice dezinficijensa on se bez problema povlači i provlači po javnim prostorima koji su kanalizirani za ovu preostalu ljudsku interakciju...
peri ruke.

Virus ne prolazi kroz kožu u tjelo.

danni1

Posts : 5159
2014-04-16


Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by RayMabus Fri 3 Apr - 18:53

danni1 wrote:
RayMabus wrote:Do deset mrtvih dnevno je prihvatljivo. To znači da ti umiru uglavnom stariji kronični bolesnici koje bi i obična gripa pokosila a respirator tu nije od neke velike pomoći. Usporedbe radi to bi bilo kao da u Francuskoj umire 65 ljudi dnevno od koronavirusa.

Ne triba od svega pravit dramu.
Kome prihvatljivo?

prihvatljivo mi je i 1000 ak se radi o ljudima koje ne znam.

Isto tako mi je neprihvatljivo i 1 ako sam to ja ili netko kog znam.

Kome je onda 10 prihvatljivo?
Prihvatljivo i poželjno nije isto. Poželjno je nula.

Italija ima 60 miljona stanovnika i kad bi dnevno od korone umiralo 90 ljudi onda je to ekvivalent ko da u Srbiji umre deset dnevno , a njima ne umire 90 nego :

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-italiji-intenzivirano-testiranje-preminulo-766-osoba-novozarazenih-4-585/200403164

Da im umire 90 onda bi to značilo da nisu mogli spasit samo one koje bi i obični virus gripe poharao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by marcellus Fri 3 Apr - 19:04

ajde držte se tamo... ja i dalje navijam da virus sredi jednog određenog srbina šiptara, ali niste vi te sreće

_________________
U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by vuksadinare Fri 3 Apr - 21:44

Komsije zbog losijih rezultata od hrvatske u borbi protiv korone ds bar u necem napakoste i narugaju se hrvatima a preko njih u stvari to zeli ocajni suljo koji je izvukao ovaj 'adut'

https://www.alo.rs/sport/fudbal/uefa-jednim-potezom-razbesnela-komsije-sve-zasluge-opet-idu-srbima-foto-video/301397/vest
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by danni1 Fri 3 Apr - 21:52

vuksadinare wrote:Komsije zbog losijih rezultata od hrvatske u borbi protiv korone ds bar u necem napakoste i narugaju se hrvatima a preko njih u stvari to zeli ocajni suljo koji je izvukao ovaj 'adut'

https://www.alo.rs/sport/fudbal/uefa-jednim-potezom-razbesnela-komsije-sve-zasluge-opet-idu-srbima-foto-video/301397/vest
Pa Jugoslavije je bila srpska država.

Jbte zato se i raspala. Dopizdila ta srpska prčija i njihovo zajebavanje i povatali smo se za grkljane.

_________________
U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by T. Fri 3 Apr - 23:10

vuksadinare wrote:
Noor wrote:ajooj, dečki s foruma, čuvajte se! :(
zabrinit sam..nema nam pizzona...u tri dana jefan put se javio...i to sa majku vam ustasku...korona bunilo Basketball
Zadužio kinesku masku... No
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by michaellcmacha Fri 3 Apr - 23:18

T. wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:ajooj, dečki s foruma, čuvajte se! :(
zabrinit sam..nema nam pizzona...u tri dana jefan put se javio...i to sa majku vam ustasku...korona bunilo Basketball
Zadužio kinesku masku... No
ma tu je negdje garant malo glumata ne bi li se mi svi zabrinuli...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by T. Fri 3 Apr - 23:22

michaellcmacha wrote:
T. wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:ajooj, dečki s foruma, čuvajte se! :(
zabrinit sam..nema nam pizzona...u tri dana jefan put se javio...i to sa majku vam ustasku...korona bunilo Basketball
Zadužio kinesku masku... No
ma tu je negdje garant malo glumata ne bi li se mi svi zabrinuli...
Je je, ćiri na forum i gušta kako se ustaše brinu za njegovo zdravlje...
A sutra će opet spominjat mater ustašku...
E ko ga ne zna...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by michaellcmacha Fri 3 Apr - 23:28

T. wrote:
michaellcmacha wrote:
T. wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:ajooj, dečki s foruma, čuvajte se! :(
zabrinit sam..nema nam pizzona...u tri dana jefan put se javio...i to sa majku vam ustasku...korona bunilo Basketball
Zadužio kinesku masku... No
ma tu je negdje garant malo glumata ne bi li se mi svi zabrinuli...
Je je, ćiri na forum i gušta kako se ustaše brinu za njegovo zdravlje...
A sutra će opet spominjat mater ustašku...
E ko ga ne zna...
jbg on ne želi potpisat primirje pa makar i sikire s neba padale, a ne ovaj smješni virus s fejsbuka... što jes jes ali čovjek je sa stavom... ko da je od Vučićevih.... :)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by darth_vader Fri 3 Apr - 23:31

Užas... Dalmacija samo čeka kad će eksplodirati...a onda će se svi čuditi i mrtve po cesti skupljati ka u Ekvadoru...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by T. Fri 3 Apr - 23:34

jasambrend wrote:Užas... Dalmacija samo čeka kad će eksplodirati...a onda će se svi čuditi i mrtve po cesti skupljati ka u Ekvadoru...
Ma čini ti se...
Vakula najavljuje sunčano, znači vitamin D...
Sutra svi vanka da sje*emo taj virus...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by vuksadinare Fri 3 Apr - 23:35

jasambrend wrote:Užas... Dalmacija samo čeka kad će eksplodirati...a onda će se svi čuditi i mrtve po cesti skupljati ka u Ekvadoru...
Pa kad gledas kako sd ponasa idiot vuco..nista cudno...jos jebe mater onimy koji ne 'gustaju ka on i ekipa'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by darth_vader Fri 3 Apr - 23:39

Vuco je baš rasni debil...bilo mu odnilo i ono malo mozga i rezona što je ima. Više mi ni kao treš nije simpatičan, pogubija se u isfuravanju ka i frend mu Mrle...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by RayMabus Fri 3 Apr - 23:42

jasambrend wrote:Užas... Dalmacija samo čeka kad će eksplodirati...a onda će se svi čuditi i mrtve po cesti skupljati ka u Ekvadoru...
Ima još slobodnih kreveta na zaraznoj. Đava odnija prišu. Basketball

Nek šetaju , šta ima veze. Ima još slobodnih kreveta na zaraznoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata - Page 4 Empty Re: U Srbiji 305 oboljelih i 8 mrtvih u zadnja 24 sata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum