ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crobarometar: Plenkoviću skočila popularnost, a HDZ je opet najpopularnija stranka

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Crobarometar: Plenkoviću skočila popularnost, a HDZ je opet najpopularnija stranka - Page 2 Empty Re: Crobarometar: Plenkoviću skočila popularnost, a HDZ je opet najpopularnija stranka

Post by debotoijusto 25/3/2020, 21:23

Noor wrote:
סמאל wrote:Logično.Kao što sam jutros govorio,mi nemamo bolji izbor od Plenkya.S Piculom u Briselu,Milanovićem na Pantovčaku,SDP na čelu s Berom samo može duvati HDZ-u ispod repa.
Plenki ima par dobrih ministara,Marića,Horvata,pa ni Božinović nije loš a ovaj Beroš je odličan,a to je nešto što se jako dugo nije niti jedan premijer mogao pohvaliti.
da, sad kad je izbrusio ekipu, riješivši se svih onih lopova i kriminalaca, sad je to već puno, puno bolje

reci mi da se salis , brzo

debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Crobarometar: Plenkoviću skočila popularnost, a HDZ je opet najpopularnija stranka - Page 2 Empty Re: Crobarometar: Plenkoviću skočila popularnost, a HDZ je opet najpopularnija stranka

Post by Noor 25/3/2020, 21:48

סמאל wrote:
Noor wrote:
סמאל wrote:Logično.Kao što sam jutros govorio,mi nemamo bolji izbor od Plenkya.S Piculom u Briselu,Milanovićem na Pantovčaku,SDP na čelu s Berom samo može duvati HDZ-u ispod repa.
Plenki ima par dobrih ministara,Marića,Horvata,pa ni Božinović nije loš a ovaj Beroš je odličan,a to je nešto što se jako dugo nije niti jedan premijer mogao pohvaliti.
da, sad kad je izbrusio ekipu, riješivši se svih onih lopova i kriminalaca, sad je to već puno, puno bolje

Upravo to.Mislim,ajde budimo realni,tko bi na našoj političkoj sceni bio dostojna zamjena ovoj postavi.Bez obzira na svjetonazorska razmimoilaženja i mnoge zamjerke koje imam na račun HDZ-a,treba bit objektivan i nepristran a meni nije problem kao liberalno orijentiranom građaninu priznat zasluge konzervativnoj političkoj opciji ako to zaslužuje.
HDZ prije Plenkovica bio je kao brod s nekim avetima.Možda je i ovo samo neka uglađena fasada,ali barem ja nemam takav dojam.
Plenkovic jedino što treba u prvi plan isticati nekompromitirane ljude koji se trude i rade,poput Beroša i Marića a polako istisnut rodijačku ortačinu i to ne samo radi HDZ-a kao stranke,već nas kao društva.
Za dobrobit cijele zemlje potrebno je da imamo zdravu konzervativnu političku stranku poput CDU, a to je nešto što HDZ po Karamarkom,Kovačem i sličnima nikad ne bi mogao postati.
Kad sve ovo prođe,ako ocjenim da to zaslužuju,ja ću prvi glasovati za Plenkovića i njegov HDZ a to je nešto što prije koju godinu ranije niti u najvećem ludilo ne bih pomislio.
pa očito ima pametnih nekompromitiranih i vrijednih ljudi, eto za Beroša nisam ni znala sve dok onaj odurni Kujundžić nije frknuo van

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Crobarometar: Plenkoviću skočila popularnost, a HDZ je opet najpopularnija stranka - Page 2 Empty Re: Crobarometar: Plenkoviću skočila popularnost, a HDZ je opet najpopularnija stranka

Post by darth_vader 25/3/2020, 22:16

debotoijusto wrote:ocekivano , svi osim onih iz ekonomskih tokova misle da vlada radi dobar posao
za 2 mjeseca kad vojska bude dijelila 1 obrok dnevno gradjanima iz vojnih/drzavnih rezervi u maksimiru bero preuzme 1 mjesto a nece se ni oglasit


:aw
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Crobarometar: Plenkoviću skočila popularnost, a HDZ je opet najpopularnija stranka - Page 2 Empty Re: Crobarometar: Plenkoviću skočila popularnost, a HDZ je opet najpopularnija stranka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum