ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

malo im nelagodno, pa drapaju....

Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by michaellcmacha 23/11/2015, 18:27

http://portal.braniteljski-forum.com/vijesti/foto-pogledajte-kako-policajci-kidaju-plakate-na-kojima-je-darko-pajicic

FOTO: Pogledajte kako policajci kidaju plakate na kojima je Darko Pajičić! PODIJELI OVO TAGOVI Darko Pajičićplakatipolicijaskidanje Darkova priča ponovno je dospjela u javnost s početkom akcije Stožera za obranu Vukovara koji je jumbo plakatima po cijeloj zemlji želio ukazati na sudbinu ovog branitelja. Policajci su u Koprivnici na Trgu bana Josipa Jelačića i u Ulici hrvatske državnosti skidali plakate ‘neprimjerenog sadržaja’. Na slikama je vidljivo da se radi o plakatu koji prikazuje teško ozlijeđenog branitelja Darka Pajičića. Također su proveli kriminalističko istraživanje kako bi utvrdili je li narušen javni red i mir. Podsjetimo, Darkova priča ponovno je dospjela u javnost s početkom akcije Stožera za obranu Vukovara koji je jumbo plakatima po cijeloj zemlji želio ukazati na sudbinu ovog branitelja koji se već mjesecima oporavlja od ozljeda koje je zadobio u srazu s policajcem Sašom Sabadošem pri skidanju dvojezične ploče u Vukovaru. Da i ova priča dobije drugu stranu pobrinuo se neimenovani izvor iz MUP-a, tvrdeći da je ozlijeđeni Darko pijan pao sa šanka te da ga nije udario njihov policajac. Autor: I.B

Pročitajte više na http://portal.braniteljski-forum.com/vijesti/foto-pogledajte-kako-policajci-kidaju-plakate-na-kojima-je-darko-pajicic .malo im nelagodno, pa drapaju.... 19-3-2014-10-58-43malo im nelagodno, pa drapaju.... 19-3-2014-10-58-13malo im nelagodno, pa drapaju.... 19-3-2014-10-57-46malo im nelagodno, pa drapaju.... 19-3-2014-10-57-00malo im nelagodno, pa drapaju.... 19-3-2014-10-56-24malo im nelagodno, pa drapaju.... 19-3-2014-10-55-46
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty Re: malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by debotoijusto 23/11/2015, 18:51

ovo je komunalni problem , par stotina kuna i moze se zalit u roku od 8 dana
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty Re: malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by vuksadinare 23/11/2015, 18:55

..nije mi jasno sto u policiji radi barikadas i batinas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty Re: malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by michaellcmacha 23/11/2015, 19:02

koliko sam upoznat u ovih 4 godine su napravili strašan auzmješ, i ako sad ostanu na vlasti imat ćemo velikih problema prvenstveno mi koji se ne ustručavamo javno reći što mislimo o njima.... a u konačnici i svi koji imaju ikakve veze s nama...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty Re: malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by vuksadinare 23/11/2015, 19:16

....izgleda da je najveci hrvatski problem..kakp smjestit onom drugom...jbg ako glavas ne moze preboliti da.mu ga je sanader smjestio a ne hdz....onda je idiot..pa sama holly kaze da ne krivi stranku vec zokija....prgomet je morao znati da nije moguca detudjmanizacija hdz-a i da je nemoguce iz hdza izbaciti hercegovce...onaj budala petrina krivi za sve tudjmana kojeg ne krive ni dedakovic ni istaknuti hosovci vec krive manolica i boljkovca..onda sta rec...jalcina do neba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty Re: malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by marcus-t 23/11/2015, 19:17

michaellcmacha wrote:koliko sam upoznat u ovih 4 godine su napravili strašan auzmješ, i ako sad ostanu na vlasti imat ćemo velikih problema prvenstveno mi koji se ne ustručavamo javno reći što mislimo o njima.... a u konačnici i svi koji imaju ikakve veze s nama...
Mi? Vi? Oni? Nama? Njima? Tipičan vokabular pičke koja se skriva iza zamjenica u množini. :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty Re: malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by michaellcmacha 23/11/2015, 19:18

pa rekoh da ćemo svi zajedno imati velikih problema....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty Re: malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by michaellcmacha 23/11/2015, 19:22

marcus-t wrote:
michaellcmacha wrote:koliko sam upoznat u ovih 4 godine su napravili strašan auzmješ, i ako sad ostanu na vlasti imat ćemo velikih problema prvenstveno mi koji se ne ustručavamo javno reći što mislimo o njima.... a u konačnici i svi koji imaju ikakve veze s nama...
Mi? Vi? Oni? Nama? Njima? Tipičan vokabular pičke koja se skriva iza zamjenica u množini. :D
bez brige budi, da se ja skrivam iza mi, nama i sl... ima tu ko vrlo dobro zna, da se ja iza ničeg i nikog ne skrivam... a usudim se ustvrditi da nitko ovdje nije imao neugodnosti zbog napisanog ali i izgovorenog koliko sam ja imao... samo za sad se može svesti samo pod neugodnosti i maltretiranje trošenjem mog dragocjenog vremena....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty Re: malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by vuksadinare 23/11/2015, 19:23

Ali ici pod skute onom koji veli da je krsticevic niko i nista i to kazu oni koji nisu htjeli ici u obranu dpmovine vadeci se na priziv savjesti onda ni ne zasluzujemo imat drzavu i nek nas srbi,janezi,madjari karaju u glavu dovijeka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty Re: malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by vuksadinare 23/11/2015, 19:24

vuksadinare wrote:Ali ici pod skute onom koji veli da je krsticevic niko i nista i to kazu oni koji nisu htjeli ici u obranu dpmovine vadeci se na priziv savjesti onda ni ne zasluzujemo imat drzavu i nek nas srbi,janezi,madjari karaju u glavu dovijeka...
To.je moja kletva i ne samo moja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty Re: malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by Guest 24/11/2015, 08:50

Vas dvojic,a Miha i Vučina, ste kao ona galerija iz Muppeta, non stop njurgate i kukate kak je nekad bilo....malo im nelagodno, pa drapaju.... 1024fu10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty Re: malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by Regoč 25/11/2015, 07:23

A Eva uviek njurga kako je Kolinda ljepša i uspješnija.

_________________
malo im nelagodno, pa drapaju.... Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty Re: malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by Regoč 25/11/2015, 07:24

Sramotno postupanja, no što možemo očekivati od Rankovićeve milicije, poštivanje slobode javnoga izražavanja?

_________________
malo im nelagodno, pa drapaju.... Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

malo im nelagodno, pa drapaju.... Empty Re: malo im nelagodno, pa drapaju....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum