ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom''

Go down

''S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom'' Empty ''S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom''

Post by red wolf Thu 19 Mar - 0:03

S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom

Novi svijet ne možete zaustaviti...Da li vam je to jasno?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom'' Empty Re: ''S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom''

Post by Leviathan2 Thu 19 Mar - 1:15

ezek, jel ti to pripremas sebi izlazak iz ormara :D

tik tok

_________________
''S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom'' Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

''S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom'' Empty Re: ''S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom''

Post by jastreb Thu 19 Mar - 18:17

red wolf wrote:S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom

Novi svijet ne možete zaustaviti...Da li vam je to jasno?
Ako je to novi svijet,unda što reć???

U stvari volio bih što više ovakvije slučajeva,mislim da među normalnom muškom populacijom više ne bi bilo samaca i starih mladića.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

''S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom'' Empty Re: ''S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom''

Post by Šandor Winnetou Thu 19 Mar - 18:56

eto pederi vidite da se može imati vlastitu djecu i da pi**a nije tako strašna. Za koji kurac ste zapeli da posvajate tuđu djecu jebo vas patak nesretni.

_________________
''S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom'' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

''S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom'' Empty Re: ''S bivšom suprugom skrbim o djeci s puno ljubavi, a povezali su se i s mojim partnerom''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum