ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati dobili ženskog Thompsona

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hrvati dobili ženskog Thompsona - Page 2 Empty Re: Hrvati dobili ženskog Thompsona

Post by Noor 13/3/2020, 09:52

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Pola tog ne postoji.

Mogu podnijeti sve,ali mi oni tvoj i šargijaši probijaju mozak.

I kad se fešta, unaprijed kažem onim Srbendama iz Bijeljine i Janje,da slučajno ne bi puštali to,jer ću im onaj uređaj u komade složit.

I poštuju to.

Bože dragi, kud se ti sve ne smucaš i po kakvim dernekima
tamo gdje đaba tu je i on..ta nece se smucati po zagorju i prigorju... Basketball
svaka 'tica svome jatu leti...tako i drug Jastreb

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hrvati dobili ženskog Thompsona - Page 2 Empty Re: Hrvati dobili ženskog Thompsona

Post by jastreb 13/3/2020, 11:08

Noor wrote:
jastreb wrote:Pola tog ne postoji.

Mogu podnijeti sve,ali mi oni tvoj i šargijaši probijaju mozak.

I kad se fešta, unaprijed kažem onim Srbendama iz Bijeljine i Janje,da slučajno ne bi puštali to,jer ću im onaj uređaj u komade složit.

I poštuju to.

Bože dragi, kud se ti sve ne smucaš i po kakvim dernekima
Ma pricam o nasim lokalnim okupljanjima s kolegama s posla među kojima dom8niraju Majevičani i Semberci.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvati dobili ženskog Thompsona - Page 2 Empty Re: Hrvati dobili ženskog Thompsona

Post by vuksadinare 13/3/2020, 11:11

jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Pola tog ne postoji.

Mogu podnijeti sve,ali mi oni tvoj i šargijaši probijaju mozak.

I kad se fešta, unaprijed kažem onim Srbendama iz Bijeljine i Janje,da slučajno ne bi puštali to,jer ću im onaj uređaj u komade složit.

I poštuju to.

Bože dragi, kud se ti sve ne smucaš i po kakvim dernekima
Ma pricam o nasim lokalnim okupljanjima s kolegama s posla među kojima dom8niraju Majevičani i Semberci.
a ne borovcani,dobojlije,kladušani... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati dobili ženskog Thompsona - Page 2 Empty Re: Hrvati dobili ženskog Thompsona

Post by jastreb 13/3/2020, 11:12

Ovi iz Borova su osli za Ljemacku. Ima muslim iz Doboja moj najbolji drugar. Kladusana nema. Bio jedan budala iz Cazina al je otiso jer se sa svojom islamskpm filozofijom nije mogo uklopit.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvati dobili ženskog Thompsona - Page 2 Empty Re: Hrvati dobili ženskog Thompsona

Post by jastreb 13/3/2020, 11:14

Prao guzicu u lavandinu. Nije jio krmetinu. Nece da pije i previse hvlai Krajisnike i prica protiv Srba. Protiv nas ne sm8je al mislim da o nama sudi ko i o Srbima.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvati dobili ženskog Thompsona - Page 2 Empty Re: Hrvati dobili ženskog Thompsona

Post by Ringo10 13/3/2020, 11:16

jastreb wrote:https://www.24sata.hr/show/hrvate-zove-na-pobunu-scena-je-dobila-zenskog-thompsona-680585
Ona je dobra samo za dobro izjebat

Nemoj mi majke ti jebozovnih ženskih i njihovih političko-nacionalnih principa

Ovakva kakva je, sutra da joj dođe najveći četalj sa golemom lovom i jahtom, istog bi trena raširila noge i zdimila s njime
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Hrvati dobili ženskog Thompsona - Page 2 Empty Re: Hrvati dobili ženskog Thompsona

Post by vuksadinare 13/3/2020, 11:17

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:https://www.24sata.hr/show/hrvate-zove-na-pobunu-scena-je-dobila-zenskog-thompsona-680585
Ona je dobra samo za dobro izjebat

Nemoj mi majke ti jobozovnih ženskih i njihovih političko-nacionalnih principa

Ovakva kakva je, sutra da joj dođe najveći četalj sa golemom lovom i jahtom, istog bi trena raširila noge i zdimila s njime
pa to i pricam..jebe se njoj pjeva ono sto ima prođu i gdje je zarada...sutra da ima ne znam prođu ivo robic pjevala bi njegove pjesme u nesto izmjenjenom obliku  Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati dobili ženskog Thompsona - Page 2 Empty Re: Hrvati dobili ženskog Thompsona

Post by Maggie19 13/3/2020, 11:19

Vidis, ringo, mi tako mislimo o vama.
Sto je pateticnije, vi se palite na ljubav.
Kad smo vec kod generaliziranja.
;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Hrvati dobili ženskog Thompsona - Page 2 Empty Re: Hrvati dobili ženskog Thompsona

Post by Ringo10 13/3/2020, 11:38

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:ženska se zajebava...zarađuje lovu stil nije vazan dok se placa
Dobro,ako se ženska zajebava,ovaj bedak se nije zajebavo:



Ovaj nepoznati lik bez ikakvog sluha i glasa lansirao je ovu pjesmu,a onda se ova Vesna Pezo na to nakačila i sad stvara hit.

A pjesma je od Jandrinog jata još iz doba "poraća".
Uužžžaaassss ..

Pjesma na stranu ali frajer ne da nema pojma sa pjevanjem, nego zvuči ko pokvareni agregat

Treba mu zakonom zabranit da pjeva
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Hrvati dobili ženskog Thompsona - Page 2 Empty Re: Hrvati dobili ženskog Thompsona

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum