ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci

Go down

Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci Empty Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci

Post by jastreb 3/2/2020, 18:53

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Rijecki-kolektiv-Aupicku-za-Valentinovo-brise-Jugoslaviju-iz-kolektivnog-sjecanja
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci Empty Re: Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci

Post by Šandor Winnetou 3/2/2020, 18:58

Apsolutno sam protiv brisanja sjećanja na sfrj, treba to zapamtiti da nikada više ne upadnemo u nikakvu zajedničku pizdariju sa srbljima.

_________________
Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci Empty Re: Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci

Post by jastreb 3/2/2020, 19:24

tre wrote:Apsolutno sam protiv brisanja sjećanja na sfrj, treba to zapamtiti da nikada više ne upadnemo u nikakvu zajedničku pizdariju sa srbljima.
Pa nismo živjeli undje samo sa Srbima. Bili su tu i Slovenci,Bošnjaci,Makedonci,Crnogorci i masa Albanaca.

Što se Srba tiče,sa njima i sad živimo. I u Hrvatskoj i u Bosni.

Moji najbolji prijatelji sad su među ostalima, 2 Srbina iz Bijeljine i Musliman od Doboja.

I bolji su od mase Horvata. To jamčim glavom.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci Empty Re: Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci

Post by jastreb 3/2/2020, 19:26

Gostoprimstvo kakovo sam doživio kod ovog Muslimana,njegove obitelji,rodbine,susjeda...To nema.

A ovdje su me upozoravali da ne ić kod njega,da će me sasjeć i slične gluposti.

Sad se spremam za proljeće malo u Bijeljinu. Par dana. Janjetina se peče,biće muzike i sl.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci Empty Re: Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci

Post by Šandor Winnetou 3/2/2020, 19:28

jastreb wrote:
tre wrote:Apsolutno sam protiv brisanja sjećanja na sfrj, treba to zapamtiti da nikada više ne upadnemo u nikakvu zajedničku pizdariju sa srbljima.
Pa nismo živjeli undje samo sa Srbima. Bili su tu i Slovenci,Bošnjaci,Makedonci,Crnogorci i masa Albanaca.

Što se Srba tiče,sa njima i sad živimo. I u Hrvatskoj i u Bosni.

Moji najbolji prijatelji sad su među ostalima, 2 Srbina iz Bijeljine i Musliman od Doboja.

I bolji su od mase Horvata. To jamčim glavom.
neka njih živih i zdravih i družite se dovjeka ali ulaziti u državnu zajednicu s njima bi bila totalna neopisiva ludost

_________________
Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci Empty Re: Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci

Post by Guest 3/2/2020, 19:30

tre wrote:Apsolutno sam protiv brisanja sjećanja na sfrj, treba to zapamtiti da nikada više ne upadnemo u nikakvu zajedničku pizdariju sa srbljima.


X


B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci Empty Re: Projekt brisanja kolektivnog sjećanja na SFRJ u Rijeci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum