ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danas premijera dokumentarno igrane serije 'Predsjednik' u 20 i 05 na HTV 1

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Danas premijera dokumentarno igrane serije 'Predsjednik' u 20 i 05 na HTV 1 - Page 4 Empty Re: Danas premijera dokumentarno igrane serije 'Predsjednik' u 20 i 05 na HTV 1

Post by crvenkasti 22/1/2020, 20:11

kad se ne bi dvaput a postoji dovoljno da se postigne polako se dvostruko ne bi onda moglo poslije toga od jučer da ne bi oni ili mi utvrdili polako da sutra a meni platiti to mi je ispravno a možda tlocrt ne odražava polovicu ili ipak ne

crvenkasti

Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Danas premijera dokumentarno igrane serije 'Predsjednik' u 20 i 05 na HTV 1 - Page 4 Empty Re: Danas premijera dokumentarno igrane serije 'Predsjednik' u 20 i 05 na HTV 1

Post by debotoijusto 22/1/2020, 20:18

vuksadinare wrote:zapravo vrdoljak se sa nikim nije konzultirao vec je film tj seriju striktno snimao po knjizi jednog od najvecih tudjmanovih uguznicara nenada ivankovica koji je uzgred kucni prijatelj vrdoljaka..i ocito je vrdoljaku bilo pinku pokupiti kao i zetu visnjicu o detaljima se nije razmisljalo..drugo ademi bi se mogao manje druziti sa rojsom

inace prica se po gradu od ljudi koji bili dio produkcije da visnjic nije uzeo honorar za film/seriju
iskreno to mi izgleda suludo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Danas premijera dokumentarno igrane serije 'Predsjednik' u 20 i 05 na HTV 1 - Page 4 Empty Re: Danas premijera dokumentarno igrane serije 'Predsjednik' u 20 i 05 na HTV 1

Post by vuksadinare 22/1/2020, 20:25

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:zapravo vrdoljak se sa nikim nije konzultirao vec je film tj seriju striktno snimao po knjizi jednog od najvecih tudjmanovih uguznicara nenada ivankovica koji je uzgred kucni prijatelj vrdoljaka..i ocito je vrdoljaku bilo pinku pokupiti kao i zetu visnjicu o detaljima se nije razmisljalo..drugo ademi bi se mogao manje druziti sa rojsom

inace prica se po gradu od ljudi koji bili dio produkcije da visnjic nije uzeo honorar za film/seriju
iskreno to mi izgleda suludo
uzeo je punac..visnjic dovoljno zaradi u americi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Danas premijera dokumentarno igrane serije 'Predsjednik' u 20 i 05 na HTV 1 - Page 4 Empty Re: Danas premijera dokumentarno igrane serije 'Predsjednik' u 20 i 05 na HTV 1

Post by jastreb 22/1/2020, 20:52

Višnjić mi je u neku ruku počeo ići na živce.

Zašto?

Zato što mu daju neke uloge u kojima maltene pa nije svetac.

Sjetimo se samo filmova Duga mračna noć,Tito i sad ovo.

da kojim slučajem Hrvati snime film o Isusu,ne dvojim koga bi odabrali da glumi Krista.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Danas premijera dokumentarno igrane serije 'Predsjednik' u 20 i 05 na HTV 1 - Page 4 Empty Re: Danas premijera dokumentarno igrane serije 'Predsjednik' u 20 i 05 na HTV 1

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum