ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas u Srbiji: ne radi semafor

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Užas u Srbiji: ne radi semafor - Page 3 Empty Re: Užas u Srbiji: ne radi semafor

Post by Eroo Tue 21 Jan - 3:58

mortal wrote:i ero noćna ptica
Cijeli život. To mi je najdraže vrijeme za rad. Nema zivkanja i kokodakanja okolo...tišina, božji mir.
Danas sam dobio neki pametni telefon i evo do sada sam ga studirao. Trebat će mi opet mjesec dana
da ga usvojim. Jebenti, razmišljam da ovaj novi bacin u smeće. x-| :D

Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Užas u Srbiji: ne radi semafor - Page 3 Empty Re: Užas u Srbiji: ne radi semafor

Post by Guest Tue 21 Jan - 4:06

Eroo wrote:
mortal wrote:i ero noćna ptica
Cijeli život. To mi je najdraže vrijeme za rad. Nema zivkanja i kokodakanja okolo...tišina, božji mir.
Danas sam dobio neki pametni telefon i evo do sada sam ga studirao. Trebat će mi opet mjesec dana
da ga usvojim.
Jebenti, razmišljam da ovaj novi bacin u smeće. x-| :D

sto je pametno u njemu? Suspect

yezuš..!!! sto se ima studirati na najglupljem tač uredjaju na svijetu??' No No No

yezuš dupli..!!! Mjesec dana uciti "raditi" na nobajlu???

Ero,ne do Bog da ti ovaj post vidi Feber..Krff ce da ti popije.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas u Srbiji: ne radi semafor - Page 3 Empty Re: Užas u Srbiji: ne radi semafor

Post by Eroo Tue 21 Jan - 4:24

Legendovich wrote:
Eroo wrote:
mortal wrote:i ero noćna ptica
Cijeli život. To mi je najdraže vrijeme za rad. Nema zivkanja i kokodakanja okolo...tišina, božji mir.
Danas sam dobio neki pametni telefon i evo do sada sam ga studirao. Trebat će mi opet mjesec dana
da ga usvojim.
Jebenti, razmišljam da ovaj novi bacin u smeće. x-| :D

sto je pametno u njemu? Suspect

yezuš..!!! sto se ima studirati na najglupljem tač uredjaju na svijetu??' No No No

yezuš dupli..!!! Mjesec dana uciti "raditi" na nobajlu???

Ero,ne do Bog da ti ovaj post vidi Feber..Krff ce da ti popije.. lol! lol! lol!
Stari sam mačak za korištenje tehnike i računala. Duže to koristim nego što si ti star.
Ne radi se o učenju već usvajanju(tako sam gore i napisao). Takve stvari moram imati u prstima automatizirano.
Smeta mi već i to da neke komande nisu na istom mjestu kao na starom tel.. Meni telefon i računalo nisu igračke, već sredstvo za rad.
3/4 stvari na računalu radim skoro pa automatizirano. Ne razmišljam kako, to mi ga dođe slično kao vožnja biciklom.
Dešavalo se, na primjer, da sam  sa proj. podacima dobijao po telefonu i zahtjev za ponudu skupa sa podacima moje konkurencije. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Užas u Srbiji: ne radi semafor - Page 3 Empty Re: Užas u Srbiji: ne radi semafor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum