ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruski Senator: "Neka Amerika vrati Teksas Meksiku"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ruski Senator: "Neka Amerika vrati Teksas Meksiku" - Page 2 Empty Re: Ruski Senator: "Neka Amerika vrati Teksas Meksiku"

Post by Guest Sun 5 Jan - 16:56

Hektorović wrote:
Sovak wrote:Ae ... zapravo vratimo Krim Tatarima. king

Rusi su na Krimu bili prije tatara... TO je kao da bi vratili 2/3 Hrvatske osmanlijama,...

Da? Kad su to prije bili Rusi tamo? Znam za Grke, Perzijance, Gote, Rimljane, Sarmate, Skite, Alane, Bugare, Kipcake, Tatare, Bjeloruse, Ukrajince ....svasta nesta tamo projahalo. Mislis stara Kijevska Rus? 

Ipak razlikujem Kijevsku Rus od Moskovske knezevine iz koje ce nastati danasnja Rusija. 

Za Ruse znam da to uzimaju od Turske poslije rusko-turskog rata.  Tatare je konacno sjebao Staljin  jer se se slizali sa Svabama tijekom WWII. Barem mu je to bio izgovor.

U svakom slucaju zajebavam se Hektorovicu jer vracanje Krima Ukrajini su mokri snovi.

Ukrajinaca i jos nekih  izgleda.

A znam i da je Texas bio jedina suverena i samostalna republika koja se svojom voljom prikljucila SAD-u.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruski Senator: "Neka Amerika vrati Teksas Meksiku" - Page 2 Empty Re: Ruski Senator: "Neka Amerika vrati Teksas Meksiku"

Post by Guest Sun 5 Jan - 17:03

Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:
Sovak wrote:Ae ... zapravo vratimo Krim Tatarima. king
Tatari nisu originalni narod tamo. Oni su uzurpatori koji su tamo zagospodarili pod skutima Osmanskog Carstva. 
Slaveni su bili prije njih, prije negoli su se Tatari dovukli iz azijskih stepa na žalost.

S obzirom na sva nedjela koja su ti Tatari radili kroz stoljeća, čudi me da ih Rusi nisu potrijebili kad su oslobodili Krim. 

Originalni narod na Krimu su bili Grci. Krim se zvao Taurida.

Čuveni Euripidov kazališni starogrčki komad IFIGENIA NA TAURIDI

Jasno.

Jebeni ste vas dvojica bosanskih basibozuka.

Jedan je uzurpator Braca ili Hvara ili gdje vec, a drugi drzave Victorije i Melbourna.

:cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruski Senator: "Neka Amerika vrati Teksas Meksiku" - Page 2 Empty Re: Ruski Senator: "Neka Amerika vrati Teksas Meksiku"

Post by Guest Sun 5 Jan - 17:05

Nego ... a Sibir?

Sibir Sibircima!

study
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruski Senator: "Neka Amerika vrati Teksas Meksiku" - Page 2 Empty Re: Ruski Senator: "Neka Amerika vrati Teksas Meksiku"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum