ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Page 32 of 46 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 39 ... 46  Next

Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Eroo 2/1/2020, 23:12

Milanović kaže da mu  zarada na računu firmre iznosi 300,000 eura, a sad doznajem 
da si je cijelo vrijeme isplaćivao minimalnu plaću. Pošteno. :)

Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 2/1/2020, 23:20

jel ima netko u adezeu da normalno govori hrvatski? 

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by veber 2/1/2020, 23:22

Eroo wrote:Milanović kaže da mu  zarada na računu firmre iznosi 300,000 eura, a sad doznajem 
da si je cijelo vrijeme isplaćivao minimalnu plaću. Pošteno. :)
i?
u čemu je problem?
ako je unutar zakona gdje je problem?
nisi nikad primio lovu oslobođenu poreza kroz dnevnicu?
službeni auto?
ručak?

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Eroo 2/1/2020, 23:23

(VIDEO) Grabar-Kitarović podržali Vesna Bosanac i Branko Borković ‘Mladi Jastreb’


Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Vesna-Bosanac-Branko-Borkovi%C4%87-696x522

https://narod.hr/hrvatska/video-grabar-kitarovic-podrzali-vesna-bosanac-i-branko-borkovic-mladi-jastreb

Narod zna. :)
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by £otk@ 2/1/2020, 23:24

veber wrote:
£otk@ wrote:
veber wrote:
£otk@ wrote:To je bot glasovanje, samo pratimo tko je platio moćniju platformu. A i živi ljudi koji glasuju su motivirani. Brojke su impresivne, ali zbog toga ne mogu biti reprezentativne.

Treba biti pošten i reći da je danas Milanović bio puno bolji i uvjerljiviji nego prošli put, kada evidentno nije bio prehlađen. Danas je bio i otrovnije nego prošli puta, vade se poruke, priče iz kuloara, sastavi NO-a...ali ne treba svaki puta kmečati i brojati kako je laž i kleveta - ako si demantirao, očito je da misliš kako je rečeno laž.

Ostalo, sa ogradom da se i nije zapravo razgovaralo o predsjedničkim dužnostima i ovlastima, mislim da se može okvalificirati uobičajenom debatom u zapadnim demokracijama.
nema moćnije ili nemoćniji algoritam.
algoritem radi po sebi.
bitnije je tko je više platio da okljaštri algoritam
danas su algoritmu uz poznavanje izlaznosti, socijalnu kuturu, blablabla, jako točni.

nije bitno, nisam pisao algoritam, ali po do sada.
milanović na knap.

ali nije bitno. u ponedjeljak ćemo vidjet.
Vjerujem da sam napisao moćnija platforma, a ne moćniji algoritam, jer bi to bila besmislica.
ti vjeruješ?

pa stavi txt code da malo vidimo tu platformu. dio koji nije bitan.
A zašto misliš da ja uopće imam pristup?

A i da imam, ne bih nikada kopirao dio koda, pa zalijepio na forum.

Koji ti je? :)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Eroo 2/1/2020, 23:24

ebenica wrote:jel ima netko u adezeu da normalno govori hrvatski? 


Isplaćivao si je minimalac a zarada, kako kaže, 300,000 eura
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by £otk@ 2/1/2020, 23:29

Hektorović wrote:


Zoki priznao da su ameri organizirali oružje za Siriju


Mislim svi to znaju samo ne on the record

Da, na Krku su tovarili pa su letjeli za Egipat.

Ali tu je bilo ponajmanje našeg, svašta se tu skupilo.

Ma dobro, to možemo mi ovdje, ali to je državna i vojna tajna za nas i hrpu savezničkih zemalja.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Eroo 2/1/2020, 23:30

veber wrote:
Eroo wrote:Milanović kaže da mu  zarada na računu firmre iznosi 300,000 eura, a sad doznajem 
da si je cijelo vrijeme isplaćivao minimalnu plaću. Pošteno. :)
i?
u čemu je problem?
ako je unutar zakona gdje je problem?
nisi nikad primio lovu oslobođenu poreza kroz dnevnicu?
službeni auto?
ručak?
Pa eto, ako bi sve firme isplaćivale minimalac odakle bi država punila proračun? Nije moralno, ne.
Kad su me , kao početnika, čak i poreznoj uvjeravali da mi je  dovoljno ako si isplaćuješ minimalac,
nisam ih poslušao. Isplaćivao sam si solidnu plaću, kao što i priliči mome dohodku.
Sve ostalo bilo nemoralno i dalo bi misliti inspekciji da nešto muljam. Za deset godina nije  mi
u firmu nikad ušla inspekcija, jer su već svi tamo znali da poslujem pošteno do države.
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 2/1/2020, 23:33

Eroo wrote:
Isplaćivao si je minimalac a zarada, kako kaže, 300,000 eura
nema smisla s tobom, ovo je biser svih bisera :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 2/1/2020, 23:34

Eroo wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:Milanović kaže da mu  zarada na računu firmre iznosi 300,000 eura, a sad doznajem 
da si je cijelo vrijeme isplaćivao minimalnu plaću. Pošteno. :)
i?
u čemu je problem?
ako je unutar zakona gdje je problem?
nisi nikad primio lovu oslobođenu poreza kroz dnevnicu?
službeni auto?
ručak?
Pa eto, ako bi sve firme isplaćivale minimalac odakle bi država punila proračun? Nije moralno, ne.
Kad su me , kao početnika, čak i poreznoj uvjeravali da mi je  dovoljno ako si isplaćuješ minimalac,
nisam ih poslušao. Isplaćivao sam si solidnu plaću, kao što i priliči mome dohodku.
Sve ostalo bilo nemoralno i dalo bi misliti inspekciji da nešto muljam. Za deset godina nije  mi
u firmu nikad ušla inspekcija, jer su već svi tamo znali da poslujem pošteno do države.
pa firme plaćaju porez konjino, porez na dobit :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by veber 2/1/2020, 23:35

£otk@ wrote:
veber wrote:
£otk@ wrote:
veber wrote:
£otk@ wrote:To je bot glasovanje, samo pratimo tko je platio moćniju platformu. A i živi ljudi koji glasuju su motivirani. Brojke su impresivne, ali zbog toga ne mogu biti reprezentativne.

Treba biti pošten i reći da je danas Milanović bio puno bolji i uvjerljiviji nego prošli put, kada evidentno nije bio prehlađen. Danas je bio i otrovnije nego prošli puta, vade se poruke, priče iz kuloara, sastavi NO-a...ali ne treba svaki puta kmečati i brojati kako je laž i kleveta - ako si demantirao, očito je da misliš kako je rečeno laž.

Ostalo, sa ogradom da se i nije zapravo razgovaralo o predsjedničkim dužnostima i ovlastima, mislim da se može okvalificirati uobičajenom debatom u zapadnim demokracijama.
nema moćnije ili nemoćniji algoritam.
algoritem radi po sebi.
bitnije je tko je više platio da okljaštri algoritam
danas su algoritmu uz poznavanje izlaznosti, socijalnu kuturu, blablabla, jako točni.

nije bitno, nisam pisao algoritam, ali po do sada.
milanović na knap.

ali nije bitno. u ponedjeljak ćemo vidjet.
Vjerujem da sam napisao moćnija platforma, a ne moćniji algoritam, jer bi to bila besmislica.
ti vjeruješ?

pa stavi txt code da malo vidimo tu platformu. dio koji nije bitan.
A zašto misliš da ja uopće imam pristup?

A i da imam, ne bih nikada kopirao dio koda, pa zalijepio na forum.

Koji ti je? :)
pa samo zbog podebljanog, podvučenog, zbog ničeg drugog.

napisao si o platformama, ide mi na kurac opće nepoznavanje nekog upisa.

za primjer koda
koji pokreće 3D printer. poklon sinu.
on je meni dron.

;Sliced at: {day} {date} {time}
;Basic settings: Layer height: {layer_height} Walls: {wall_thickness} Fill: {fill_density}
;Print time: {print_time}
;Filament used: {filament_amount}m {filament_weight}g
;Filament cost: {filament_cost}
;M190 S{print_bed_temperature} ;Uncomment to add your own bed temperature line
;M109 S{print_temperature} ;Uncomment to add your own temperature line
G21        ;metric values
G90        ;absolute positioning
M82        ;set extruder to absolute mode
M107       ;start with the fan off
G28 X60 Y70  ;move X/Y to min endstops
G28 Z0     ;move Z to min endstops
G1 Z0.0 F{travel_speed} ;move the platform down 15mm
G92 E0                  ;zero the extruded length
G1 F200 E3              ;extrude 3mm of feed stock
G92 E0                  ;zero the extruded length again
G1 F{travel_speed}
;Put printing message on LCD screen
M117 Printing...

obični gcode koji je bazno algoritamski program
bilo tko, koji ima želju nauči to.
M i G ima, neznam koliko ali nije ni bitno.

a sve je vezano uz algoritam.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by £otk@ 2/1/2020, 23:37

I bilo je još hrpa toga, od SOA-e, zašto smo išli u Afganistan, tko nam je najvažniji strateški saveznik (?!!), tko je slao SMS poruke i prijetio da će se zabarikadirati u Banske dvore, zašto je smijenjen Lozančić, tko je prevario Srbiju i natjerao Mađarsku na žilet žicu...

Normalno, vlast i oporba šute o državnim tajnama sa razlogom. Izbori nisu nikakav izgovor za ovaj show.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by £otk@ 2/1/2020, 23:42

ebenica wrote:
Eroo wrote:
Pa eto, ako bi sve firme isplaćivale minimalac odakle bi država punila proračun? Nije moralno, ne.
Kad su me , kao početnika, čak i poreznoj uvjeravali da mi je  dovoljno ako si isplaćuješ minimalac,
nisam ih poslušao. Isplaćivao sam si solidnu plaću, kao što i priliči mome dohodku.
Sve ostalo bilo nemoralno i dalo bi misliti inspekciji da nešto muljam. Za deset godina nije  mi
u firmu nikad ušla inspekcija, jer su već svi tamo znali da poslujem pošteno do države.
pa firme plaćaju porez konjino, porez na dobit :D

Da, ali on je u pravilu niži na novčanu masu plaće ako si isplatiš minimalac nasuprot poreza na dohodak, prireza i doprinosa za mirovinsko i zdravstveno.

S ovim zadnjim, s obzirom da se još uvijek radi o sustavima međugeneracijske solidarnosti, Milanović je osobno i svjesno zakidao današnje umirovljene i bolesne.

Normalan predsjednik, s karakterom.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 2/1/2020, 23:45

£otk@ wrote:
ebenica wrote:
Eroo wrote:
Pa eto, ako bi sve firme isplaćivale minimalac odakle bi država punila proračun? Nije moralno, ne.
Kad su me , kao početnika, čak i poreznoj uvjeravali da mi je  dovoljno ako si isplaćuješ minimalac,
nisam ih poslušao. Isplaćivao sam si solidnu plaću, kao što i priliči mome dohodku.
Sve ostalo bilo nemoralno i dalo bi misliti inspekciji da nešto muljam. Za deset godina nije  mi
u firmu nikad ušla inspekcija, jer su već svi tamo znali da poslujem pošteno do države.
pa firme plaćaju porez konjino, porez na dobit :D

Da, ali on je u pravilu niži na novčanu masu plaće ako si isplatiš minimalac nasuprot poreza na dohodak, prireza i doprinosa za mirovinsko i zdravstveno.

S ovim zadnjim, s obzirom da se još uvijek radi o sustavima međugeneracijske solidarnosti, Milanović je osobno i svjesno zakidao današnje umirovljene i bolesne.

Normalan predsjednik, s karakterom.
ako sa njegovim prihodima i rashodima sve štima ne vidim problem? za ostalo imate prijavu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Eroo 2/1/2020, 23:47

ebenica wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:Milanović kaže da mu  zarada na računu firmre iznosi 300,000 eura, a sad doznajem 
da si je cijelo vrijeme isplaćivao minimalnu plaću. Pošteno. :)
i?
u čemu je problem?
ako je unutar zakona gdje je problem?
nisi nikad primio lovu oslobođenu poreza kroz dnevnicu?
službeni auto?
ručak?
Pa eto, ako bi sve firme isplaćivale minimalac odakle bi država punila proračun? Nije moralno, ne.
Kad su me , kao početnika, čak i poreznoj uvjeravali da mi je  dovoljno ako si isplaćuješ minimalac,
nisam ih poslušao. Isplaćivao sam si solidnu plaću, kao što i priliči mome dohodku.
Sve ostalo bilo nemoralno i dalo bi misliti inspekciji da nešto muljam. Za deset godina nije  mi
u firmu nikad ušla inspekcija, jer su već svi tamo znali da poslujem pošteno do države.
pa firme plaćaju porez konjino, porez na dobit :D
Konjino, ne plaćaju ga ako ga sklone recimo u rezervni sklad. A šta bi ti mogao znati o tome...
Treba platiti i socijalno, zdravstveno i slično. To se plaća samo kroz plaću.
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 2/1/2020, 23:49

Eroo wrote:Konjino, ne plaćaju ga ako ga sklone recimo u rezervni sklad. A šta bi ti mogao znati o tome...
ništa, pošto ja ne živim u sloveniji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Eroo 2/1/2020, 23:50

ebenica wrote:
£otk@ wrote:
ebenica wrote:
Eroo wrote:
Pa eto, ako bi sve firme isplaćivale minimalac odakle bi država punila proračun? Nije moralno, ne.
Kad su me , kao početnika, čak i poreznoj uvjeravali da mi je  dovoljno ako si isplaćuješ minimalac,
nisam ih poslušao. Isplaćivao sam si solidnu plaću, kao što i priliči mome dohodku.
Sve ostalo bilo nemoralno i dalo bi misliti inspekciji da nešto muljam. Za deset godina nije  mi
u firmu nikad ušla inspekcija, jer su već svi tamo znali da poslujem pošteno do države.
pa firme plaćaju porez konjino, porez na dobit :D

Da, ali on je u pravilu niži na novčanu masu plaće ako si isplatiš minimalac nasuprot poreza na dohodak, prireza i doprinosa za mirovinsko i zdravstveno.

S ovim zadnjim, s obzirom da se još uvijek radi o sustavima međugeneracijske solidarnosti, Milanović je osobno i svjesno zakidao današnje umirovljene i bolesne.

Normalan predsjednik, s karakterom.
ako sa njegovim prihodima i rashodima sve štima ne vidim problem? za ostalo imate prijavu.
On je državnik (barem reflektira biti). Odakle misliš da se puni zdravstveno i mirovinsko osiguranje?
Kroz isplaćenu plaću, naravno. Svesno je to izbjegavao učiniti. Moral u 3.p.m.
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 2/1/2020, 23:52

Eroo wrote:On je državnik (barem reflektira biti). Odakle misliš da se puni zdravstveno i mirovinsko osiguranje?
Kroz isplaćenu plaću, naravno. Svesno je to izbjegavao učiniti. Moral u 3.p.m.
sad odjednom nije primao plaću?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 2/1/2020, 23:55

ako sam dobro skužio po upisima, mislim da ti je noor tu meštar za ovakve stvari. ona će ti objasnit kaj ti nije jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Eroo 3/1/2020, 00:01

ebenica wrote:
Eroo wrote:On je državnik (barem reflektira biti). Odakle misliš da se puni zdravstveno i mirovinsko osiguranje?
Kroz isplaćenu plaću, naravno. Svesno je to izbjegavao učiniti. Moral u 3.p.m.
sad odjednom nije primao plaću?
Isplaćivao si je minimalac, konjino. Nije isto isplaćuje li si 2,800 kn ili 28,000.
40% od 2,800 = 1,120 kn.a40% od 28,000 = 11,200 kuna.
To se odokativno plaća za mirovinsko i socijalno osiguranje. Varao je državu!
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 3/1/2020, 00:05

Eroo wrote:(VIDEO) Grabar-Kitarović podržali Vesna Bosanac i Branko Borković ‘Mladi Jastreb’


Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Vesna-Bosanac-Branko-Borkovi%C4%87-696x522

https://narod.hr/hrvatska/video-grabar-kitarovic-podrzali-vesna-bosanac-i-branko-borkovic-mladi-jastreb

Narod zna. :)
Zna pičkumaterinu...telad glupa i oportunisticka.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 32 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 46 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 39 ... 46  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum