ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Page 16 of 46 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 31 ... 46  Next

Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Eroo 31/12/2019, 00:00

jastreb wrote:Nisam pratio sučeljavanje,ali po komentarima na forumu izgleda  da je Zoki debelo zasro.

No po drugim portalima vidim da mu podrška raste i da sve to nije baš tako kako ste vi ovdje komentirali.
Na INDEX-u,  RTL-u i sličnim kvazimedijima sigurno.
Ozbiljni ljudi imaju drugačije mišljenje.
Izbori će pokazati svoje mišljenje.

Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Sora 31/12/2019, 00:00

Jebes komunikologa 
Pa to sto netko gestikulira ili povidi glas , ne znaci da nije u oravu 
Uvijrk se sjetim Onig slovenskog filozofa  ZIZEKA , taj izvodi svasta rukama i nogama 
Pa je jedan od najcjenjenijih filozofa današnjice 
Kolinda je odglumila bolje od Zorana 
Ipak je ZOKA FACA u odnosu na nju

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by red wolf 31/12/2019, 00:00

סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
Mislim kako si ti jako zločesta osoba.
Ne. Ja sam na strani Svjetla...I dopušteno mi je govnu reći da je govno...
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Acnt?_=1577746160150&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Fpost%253Fp%253D1538774%2526mode%253Dquote&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70
Ja sam legalist,te poštujem tvoje demokratsko pravo da izrekneš ono što misliš.No,bio bih ti zahvalan ako bi konkretno obrazložio zbog čega to misliš.
Znam što si...Ušao sam u tvoje smrdljivo tijelo...
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Acnt?_=1577746643835&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Fpost%253Fp%253D1538782%2526mode%253Dquote&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70
Čudno,nisam primjetio da me boli čmar.
To je tvoj ljubavnik...

Ja to radim na drugačiji način...Ne vaš ljudski...
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Acnt?_=1577746827644&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Fpost%253Fp%253D1538797%2526mode%253Dquote&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by darth_vader 31/12/2019, 00:01

Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:
Gnječ wrote:
Maggie19 wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2144117

Neka netko bude blizu, da mu ruke ne polete ;-^^

jebe luda ludoga ili jebe lud ludu...sofistička špeha kao da čitam abena...sofizam na kub.
Je.
Tocno aben style.


Aben je ljudina i ne gurajte ga u te šporkice... nisko, vrlo nisko...
Nikakve sporkice i nista nisko.
Paranoja je bzze.
Gnjec je to sve rekao vec abenu, a i nije neko vrijedjanje. Osim ako misljenje ne vrijedja.
Uostalom, ovo je interna spika s drugog podforuma.


I bolje vam je ne vrijeđati nekog tko bi vas socijaliste sve poizbaca iz helikoptera kad bi doša na vlast...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 31/12/2019, 00:01

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
veber wrote:
Gnječ wrote:
Maggie19 wrote:
Di ces na docek?

pošto me jučer počeo bolit zub očito ispod plombe se nešto događa novu godinu ću ako mi se posreći dočekati doma nadam se samo ne na hitnoj.
a, jadni.
kupil sam biax 100 000 u minuti i 80 000 brusilica.
zbrinem te ko hadezej privredu.


manje će te boljet.

ako koštaš ko rvacki stomatolozi odjebi. jebote stomatolozi su uz ratneprofitere i advokate a i ostale političare najbogatiji rvati.

i reci mi kaj to Kolinda spominje samo hrvate? kaj nema drugih naroda u RH koji imaju RH državljanstvo ili je ona precjednica samo i isključivo hrvatima? jel joj nije neugodno?
steta sto nisi vidio onaj video... "drage koke Hrvatice i kokani Hrvati...." da se upisas osd smijeha..ugl parodija na Erinu Kraljicu...
sto se tice ostalog,jasno je sto se prizeljkuje.. :starac

pobit 500 tisuća hrvata. onoliko koliko ima branitelja. 500 tisuća i onda bi bio mir. za rvacke političare imam ne tako brzu smrt trebaju patiti do kraja svojih mizernih zivota što znači GOLI OTOK.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by darth_vader 31/12/2019, 00:04

סמאל wrote:
jasambrend wrote:
סמאל wrote:Nego,na što konkretno je mislio Milanović kad je odgovorio Kolindi,,da je i njega zaposlio Sanader u MVP'' da je i on morao obavit ,,onaj ogavni(ili odvratni) razgovor s njim'' nije da ih je Sanader naguzio i jedno i drugo da dobiju posao u ministarstvu. lol!


A što misliš?  :coffee
Pa sad,priča se kako je Sanader dvocjevka,tak da vjerojatno su i Milanović i Koli radili posao ispod stola.


Sad je samo pitanje kome se od njih više svidio test oralnih sposobnosti... 💪... brijem da je Koli briljirala, ali da ipak to nije bilo baš to Sanaderu pa je mora malo i Mesić pogurati...  B-)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by veber 31/12/2019, 00:05

jasambrend wrote:
veber wrote:jebote da objavim jednu grafiku, najnoviju. dobio bi ban
znači žensko tijelo je fuj.
ovdje si izjebete sve do stoljeća sedmog i to je ok?


Ma samo ožeži... to Kic nešto mudruje...  B-)
ma sve pederi.
ono ne smiješ reći da je srbin srbin, peder peder.
jebote pola sela moram obići da velim da je ero teški udbaš i da tom izjavnom rečenicom ne povrijedim pola smilja i cijelo bosilje.
odmah se uvrijedi ko da je s titom ljubičice brao.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Šandor Winnetou 31/12/2019, 00:05

Eroo wrote:Komunikologinja dr.sc. Ljiljana Buhač nakon sučeljavanja je za tportal analizirala nastup Zorana Milanovića i Kolinde Grabar Kitarović. Kaže da je Milanovića od samog ulaska u studio bio vidno napet. To se protekom vremena samo dodatno pojačavalo.
Smatra da ga je Grabar Kitarović na ovom sučeljavanju 'izula iz cipela', ne sadržajem izrečenog ili argumentima nego mirnoćom. 'Njega je iznervirala njezina mirnoća. Ona je pokazala uznemirenost kroz crvenilo, ali nije emocije izrazila na van. On je potvrdio da se ne može kontrolirati, da ima veliki ego, a male uši što znači da ne može slušati. Bio je agresivan i bahat, stalno je prekidao, raspravljao se s voditeljima', kaže Buhač.
Iako je tijekom kampanje ostavljao dojam da se želi promijeniti te njegova bahatost nije izlazila na vidjelo, to se promijenilo. 'To se inače zove tzv. strategija dvostruke prevare imidža', dodaje. Postojano je napadao Grabar Kitarović, ona mu, smatra Buhač, nije ostajala dužna, no radila je to u 'baršunastim rukavicama', a upravo to on nije mogao izdržati.
'Nisu ga njeni odgovori izbacili iz kolosijeka, već njezina mirnoća. Agresivni tipovi ne mogu podnijeti mirnoću', napominje Buhač.
Spominje i fizičke geste Zorana Milanovića od stalnog šmrcanja, podizanja hlača, guranja prsta u nos, posezanjem za vodom. Smatra da se između ovo dvoje kandidata koji se poznaju gotovo 30 godina pokazala tolika netrpeljivost i antagonizam.


Dodaje da su oboje dobro plivali između pitanja, nisu odgovarali direktno, više su se oslanjali na replike.
Buhač smatra da su i Milanović i Grabar Kitarović bili dobro pripremljeni za debatu, imali su pripremljene papire, no njih su podjednako koristili oboje, iako je Milanović protukandidatkinji spočitavao da gleda u papire.
'Imao je i on papire u crvenom fasciklu. Dobro su ga pripremili jer je imao hrpu papira, on ih je prelistavao, kada je govorila se slušno isključio, bio je u papirima i nije slušao što Grabar Kitarović govori. Već je imao pripremljenu dionicu što će reći', smatra Buhač.

U nekoliko je, kaže, situacija, imala dojam da će Milanović fizički nasrnuti na Grabar Kitarović. 'Oslanjao se na pult, ja sam mislila: Hoće li on puknuti i fizički nasrnuti na nju. Imao je pozu: Hoćeš se tuči? Njega je to strukturiranost tijela i glasa iznerviralo. Što je ona bila mirnija, on je bio agresivniji. Zoran Milanović je ostao Zoran Milanović. On ne poštuje sugovornika, ne poštuje vrijeme niti svoje niti tuđe. Meni smeta ulični način komunikacije kod njega. Kako da sjedi u kafiću ili u svom Taču i ljudima dijeli svoje stavove i mišljenja', analizira Buhač.
Smatra da Milanović, koji želi biti predsjednik države, mora imati kontrolu što god mislio o nekoj osobi, je li mu netko simpatičan ili ne. Cijela debata je, zaključuje Buhač, bila na osobnoj razini. 'Vi i ja kao građana, ne možemo se pohvaliti da smo baš puno dobili'.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/grabar-kitarovic-je-izula-milanovica-iz-cipela-cekala-sam-samo-kada-ce-nasrnuti-na-nju-jedan-je-znak-odao-da-je-i-ona-nervozna-foto-20191230
dobra analiza našmrkane konjusine

_________________
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by kaya 31/12/2019, 00:06

Eroo wrote:
jastreb wrote:Nisam pratio sučeljavanje,ali po komentarima na forumu izgleda  da je Zoki debelo zasro.

No po drugim portalima vidim da mu podrška raste i da sve to nije baš tako kako ste vi ovdje komentirali.
Na INDEX-u,  RTL-u i sličnim kvazimedijima sigurno.
Ozbiljni ljudi imaju drugačije mišljenje.
Izbori će pokazati svoje mišljenje.
A ljiljana buhać ozbiljna?
https://www.jutarnji.hr/globus/arhiva/”strucnjakinja”-za-peglanje-ili-govor/4096401/
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 31/12/2019, 00:06

jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:
Gnječ wrote:

jebe luda ludoga ili jebe lud ludu...sofistička špeha kao da čitam abena...sofizam na kub.
Je.
Tocno aben style.


Aben je ljudina i ne gurajte ga u te šporkice... nisko, vrlo nisko...
Nikakve sporkice i nista nisko.
Paranoja je bzze.
Gnjec je to sve rekao vec abenu, a i nije neko vrijedjanje. Osim ako misljenje ne vrijedja.
Uostalom, ovo je interna spika s drugog podforuma.


I bolje vam je ne vrijeđati nekog tko bi vas socijaliste sve poizbaca iz helikoptera kad bi doša na vlast...

odakle tebi šema da sam ja ili megi socjalisti?

jeboteled ti bi baca iz elikoptera ne bi ni stiga ja bi ti prije pririza gušu do ušesa jebate pita bi ti mene da ti fali zraka. a jeli? fali ti zraka dušmane??? eeee...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by veber 31/12/2019, 00:07

u biti su đurđice.
ali smilje ionako se kuži u cvijeće ko i ova ekipa.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by darth_vader 31/12/2019, 00:07

veber wrote:
jasambrend wrote:
veber wrote:jebote da objavim jednu grafiku, najnoviju. dobio bi ban
znači žensko tijelo je fuj.
ovdje si izjebete sve do stoljeća sedmog i to je ok?


Ma samo ožeži... to Kic nešto mudruje...  B-)
ma sve pederi.
ono ne smiješ reći da je srbin srbin, peder peder.
jebote pola sela moram obići da velim da je ero teški udbaš i da tom izjavnom rečenicom ne povrijedim pola smilja i cijelo bosilje.
odmah se uvrijedi ko da je s titom ljubičice brao.


Ah... ja i Melki na obavjesnom skoro završili... pusti to u kurac, još će ispasti da se s Manolićem cijelo vrijeme prepiremo...


Last edited by jasambrend on 31/12/2019, 00:10; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Šandor Winnetou 31/12/2019, 00:08

Sora wrote:Jebes komunikologa 
Pa to sto netko gestikulira ili povidi glas , ne znaci da nije u oravu 
Uvijrk se sjetim Onig slovenskog filozofa  ZIZEKA , taj izvodi svasta rukama i nogama 
Pa je jedan od najcjenjenijih filozofa današnjice 
Kolinda je odglumila bolje od Zorana 
Ipak je ZOKA FACA u odnosu na nju
i što kažeš sorajo što ti se milanče posro po erdoganu?

_________________
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by darth_vader 31/12/2019, 00:09

Gnječ wrote:
jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:
Je.
Tocno aben style.


Aben je ljudina i ne gurajte ga u te šporkice... nisko, vrlo nisko...
Nikakve sporkice i nista nisko.
Paranoja je bzze.
Gnjec je to sve rekao vec abenu, a i nije neko vrijedjanje. Osim ako misljenje ne vrijedja.
Uostalom, ovo je interna spika s drugog podforuma.


I bolje vam je ne vrijeđati nekog tko bi vas socijaliste sve poizbaca iz helikoptera kad bi doša na vlast...

odakle tebi šema da sam ja ili megi socjalisti?

jeboteled ti bi baca iz elikoptera ne bi ni stiga ja bi ti prije pririza gušu do ušesa jebate pita bi ti  mene da ti fali zraka. a jeli? fali ti zraka dušmane??? eeee...


A de si Esco, zmije te klale... nema te ka ni zime ove godine... opet moram jedini beštimat ovdi, sve nešto ćudoredno...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Šandor Winnetou 31/12/2019, 00:10

kaya wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:Nisam pratio sučeljavanje,ali po komentarima na forumu izgleda  da je Zoki debelo zasro.

No po drugim portalima vidim da mu podrška raste i da sve to nije baš tako kako ste vi ovdje komentirali.
Na INDEX-u,  RTL-u i sličnim kvazimedijima sigurno.
Ozbiljni ljudi imaju drugačije mišljenje.
Izbori će pokazati svoje mišljenje.
A ljiljana buhać ozbiljna?
https://www.jutarnji.hr/globus/arhiva/”strucnjakinja”-za-peglanje-ili-govor/4096401/
samozvane “stručnjakinje za verbalnu i neverbalnu komunikaciju”, dalje nisam čitao pa ni ne znam za koga navija, ovo je sasvim dovoljno

_________________
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Eroo 31/12/2019, 00:12

Eroo wrote:
"U nekoliko je, kaže, situacija, imala dojam da će Milanović fizički nasrnuti na Grabar Kitarović. 'Oslanjao se na pult, ja sam mislila: Hoće li on puknuti i fizički nasrnuti na nju. Imao je pozu: Hoćeš se tuči? Njega je to strukturiranost tijela i glasa iznerviralo. Što je ona bila mirnija, on je bio agresivniji. Zoran Milanović je ostao Zoran Milanović. On ne poštuje sugovornika, ne poštuje vrijeme niti svoje niti tuđe. Meni smeta ulični način komunikacije kod njega..."

Ovakve stvari neće primijetiti tkzv. hr mediji, što je katastrofa za državu.
Potsjetit ću vas na ono što stalno spominjem u ovakvim debatama:
Mediji biraju, a vi ste samo sredstvo za zaokruživanje.
Čim ste dozvolili okupaciju medijskog prostora izgubili ste suverenost.
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by red wolf 31/12/2019, 00:14

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Acnt?_=1577746827644&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Fpost%253Fp%253D1538797%2526mode%253Dquote&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70
Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Acnt?_=1577746938496&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Ft38156p300-suceljavanje-ima-li-izbacivaca-u-avionu&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70
Tako ste prozirni...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Eroo 31/12/2019, 00:14

kaya wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:Nisam pratio sučeljavanje,ali po komentarima na forumu izgleda  da je Zoki debelo zasro.

No po drugim portalima vidim da mu podrška raste i da sve to nije baš tako kako ste vi ovdje komentirali.
Na INDEX-u,  RTL-u i sličnim kvazimedijima sigurno.
Ozbiljni ljudi imaju drugačije mišljenje.
Izbori će pokazati svoje mišljenje.
A ljiljana buhać ozbiljna?
https://www.jutarnji.hr/globus/arhiva/”strucnjakinja”-za-peglanje-ili-govor/4096401/
Ne, INDEX je ozbiljan. I RTL...ostale sama upiši.
Struka primijeti i ono šta meni kao laiku promakne.
Držim do struke, kako god.


Last edited by Eroo on 31/12/2019, 00:16; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by red wolf 31/12/2019, 00:16

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Acnt?_=1577747702930&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Ft38156p300-suceljavanje-ima-li-izbacivaca-u-avionu&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70I na vecernjem vodi Milanović...Ljudi nisu slijepi, unatoč podmuklom udaru s desna...Kontraproduktivni ste pritom...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Guest 31/12/2019, 00:16

jasambrend wrote:
Gnječ wrote:
jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:


Aben je ljudina i ne gurajte ga u te šporkice... nisko, vrlo nisko...
Nikakve sporkice i nista nisko.
Paranoja je bzze.
Gnjec je to sve rekao vec abenu, a i nije neko vrijedjanje. Osim ako misljenje ne vrijedja.
Uostalom, ovo je interna spika s drugog podforuma.


I bolje vam je ne vrijeđati nekog tko bi vas socijaliste sve poizbaca iz helikoptera kad bi doša na vlast...

odakle tebi šema da sam ja ili megi socjalisti?

jeboteled ti bi baca iz elikoptera ne bi ni stiga ja bi ti prije pririza gušu do ušesa jebate pita bi ti  mene da ti fali zraka. a jeli? fali ti zraka dušmane??? eeee...


A de si Esco, zmije te klale... nema te ka ni zime ove godine... opet moram jedini beštimat ovdi, sve nešto ćudoredno...

svako toliko se moram odlogirati iz ove psihijatrije inače bih totalno spizdio. znaš onaj pokus sa metromomima?

baš b to bila dobra tema za raspravu:

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by veber 31/12/2019, 00:18

a izjava za rječki nogometni klub?
ali mi milo, a nije zoki kaj budu braća pivac izbacila cijelu upravu i podobne.
iz kraša i njegog mladog rođu.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu? - Page 16 Empty Re: Suceljavanje: Ima li izbacivaca u avionu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 46 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 31 ... 46  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum