ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvoje Klasić o knjizi o Miki Špiljku

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hrvoje Klasić o knjizi o Miki Špiljku - Page 2 Empty Re: Hrvoje Klasić o knjizi o Miki Špiljku

Post by Sora 20/11/2019, 07:34

marcellus wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
jasambrend wrote:Klasić je imbecil...
Sama zloba ga je. Po komšiluku opanjkava vlastitu državu, kućeš većeg gada.
Oooo,zato su dobri Sedlar,Jurčević ,Igor Vukić ili Lozo.  Koji tobože podilaze vlastitoj državi,ali se služe falsifikatima i lažima.
Kako može gomila ustaša da služi hrvatskoj državi. Oni su svoje pokazali mnogo puta. 

JA da sam vlast u Hrvatskoj, brzo bih tu žgadiju u red doveo. Bili bi oni ko curice.

bili ste na vlasti 45 godina i sjebali ste sve, ništa niste doveli u red i nikog, najmanje sebe

Mislis na hdz ? 
On je u 30 godina sjebao sve a za 45 godina Nece bit vise Hrvatske 
Aleluja 
scratch
I cemu 
Darvin ..majke ti . Takve bedake ni ne treba svijetu

Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvoje Klasić o knjizi o Miki Špiljku - Page 2 Empty Re: Hrvoje Klasić o knjizi o Miki Špiljku

Post by Sora 20/11/2019, 07:35

Joker wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:klasić je isto vojnik partije
Koje Partije

Naše partije što se kalila u grotlu antifašističke borbe. Partija nikada ne umire.
E i ti zivis u zemlji ZOMBIJA vidi se  affraid

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvoje Klasić o knjizi o Miki Špiljku - Page 2 Empty Re: Hrvoje Klasić o knjizi o Miki Špiljku

Post by Noor 20/11/2019, 08:34

marcellus wrote:Klasić može bureke prodavat tulavima ali ne meni. Bio sam na suđenju, putovao u Minken, razgovarao više puta sa Sinišom Pavlovićem, i najvažnije, proučio sam sve dostupne sudske dokumente uključujući suđenje pratesu. Da, radilo se o mladom od špiljka i tome da se sakrije kako špiljci kradu novac iz ine.


Sve tajne udbaškog ubojstva (1. dio): što Nijemci znaju o Perkoviću?

Sve tajne udbaškog ubojstva (2. dio): 'Bježi u Njemačku, hapsit će te' - 27.10.2014.

Sve tajne udbaškog ubojstva (3. dio): Meci u leđa i mesarska sjekira - 28.10.2014  

Sve tajne udbaškog ubojstva (4. dio): Kolateralne žrtve u medijima i politici - 8.11.2014.

Sve tajne udbaškog ubojstva (5. dio): 'Sad znaš što mi radimo' - 12.11.2014.
tnx na ovome :tu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hrvoje Klasić o knjizi o Miki Špiljku - Page 2 Empty Re: Hrvoje Klasić o knjizi o Miki Špiljku

Post by Noor 20/11/2019, 08:36

Sora wrote:
Joker wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:klasić je isto vojnik partije
Koje Partije

Naše partije što se kalila u grotlu antifašističke borbe. Partija nikada ne umire.
E i ti zivis u zemlji ZOMBIJA vidi se  affraid
pa šta da radimo s vama zombijima? :)
nestat cete vremenom...to nas tješi

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hrvoje Klasić o knjizi o Miki Špiljku - Page 2 Empty Re: Hrvoje Klasić o knjizi o Miki Špiljku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum