ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Branitelj iz HVO-a:Potomstvo mi je svo u Njemackoj a od Borjane i Covica su uhljebljena.Nema vise poslije cemo...

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Branitelj iz HVO-a:Potomstvo mi je svo u Njemackoj a od Borjane i Covica su uhljebljena.Nema vise poslije cemo... - Page 3 Empty Re: Branitelj iz HVO-a:Potomstvo mi je svo u Njemackoj a od Borjane i Covica su uhljebljena.Nema vise poslije cemo...

Post by vuksadinare 5/11/2019, 12:04

PABLO ESCOBAR wrote:
Hektorović wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Ja se prvi javljam dobrovoljno da smaknem onu udbasku drolju Borjanu Kristo i onog titova ucenika Covica.
Bez griznje savjesti.
Nebi bilo prvi put. 

Ovo su već prijetnje predsjedniku Hrvatskog Narodnog Sabora BiH
Eto cetnice prijavi me. Kojeg hrvatskog izdajnice. Hdz je najveci dzelat hrvatskog naroda. Znas koliko me boli kyrac za tebe posrbice bjedna i za cirilasa koji se u doba najzesceg cetnickog napada na hrvatsku potpisivao cirilicom.
Gospe sinjska nakon Luburica i Artukovica jel moguce da se ovaj sljam naziva hrvtima herceg bosne
lako sto se on potpisivao cirilicom lose je sto ej jos radio u 'sokolu' za vrijeme agresije na hrvatsku 1991 odakle su nakon remonta jna zrakoplovi opet sa svojim ubojitim teretom napadali hrvatsku..da ej bar radio diverzije covjek ne bi rec rekel...no covicevo opravdanje ej bilo..'morao sam negdje raditi'...pa nisi morao..mogao si traziti drugiposao pa kad ga dobijes das otkaz..ende..bilo ej i tad privatnika...nekih firmi u mostaru..npr.aluminij

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Branitelj iz HVO-a:Potomstvo mi je svo u Njemackoj a od Borjane i Covica su uhljebljena.Nema vise poslije cemo... - Page 3 Empty Re: Branitelj iz HVO-a:Potomstvo mi je svo u Njemackoj a od Borjane i Covica su uhljebljena.Nema vise poslije cemo...

Post by vuksadinare 5/11/2019, 12:08

..mogao je u njemacku otic kao mnogi drugi od tamo..mogao je uostalom otic u obliznju hravtsku i prijaviti se u zng..i tam bi dobijao placu...ak se vec busa da je bio patriota...ali kurac benificije..plus dr'z se ovog ako ovi pobjede drugi pa's rec..jesam hrvat ali bio sam na starni jna jer radim u 'sokolu' nisam otisao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Branitelj iz HVO-a:Potomstvo mi je svo u Njemackoj a od Borjane i Covica su uhljebljena.Nema vise poslije cemo... - Page 3 Empty Re: Branitelj iz HVO-a:Potomstvo mi je svo u Njemackoj a od Borjane i Covica su uhljebljena.Nema vise poslije cemo...

Post by FRANK 5/11/2019, 12:12

Ali kako se orjunasko prosrpski olos iz bosne digao na zadnje noge kad sam.rekao sta ocekiva kurvetinu kristo i kopile covica.
Al cemo im se najebat majke

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Branitelj iz HVO-a:Potomstvo mi je svo u Njemackoj a od Borjane i Covica su uhljebljena.Nema vise poslije cemo... - Page 3 Empty Re: Branitelj iz HVO-a:Potomstvo mi je svo u Njemackoj a od Borjane i Covica su uhljebljena.Nema vise poslije cemo...

Post by FRANK 5/11/2019, 12:19

Mislio procetnicki orjunas hektorovic.
Da ce mene priplasit jer sam Vredjao plavokosu kurvu i srpskog placenika.
Neplasi se Orjunasu nisu me preplasili ni mudzahedini koji su ti babu jebavali a ni cetnici

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Branitelj iz HVO-a:Potomstvo mi je svo u Njemackoj a od Borjane i Covica su uhljebljena.Nema vise poslije cemo... - Page 3 Empty Re: Branitelj iz HVO-a:Potomstvo mi je svo u Njemackoj a od Borjane i Covica su uhljebljena.Nema vise poslije cemo...

Post by FRANK 5/11/2019, 12:23

Samari podijeljeni prosrpskoj orjunaskoj petoj koloni tzv bosnjackim katolicima. Odoh spavat.
Orjunasijo cekam vas da izadjete iz svojoh rupa stakori. Ili vam je draze da vas zovem pacovi

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Branitelj iz HVO-a:Potomstvo mi je svo u Njemackoj a od Borjane i Covica su uhljebljena.Nema vise poslije cemo... - Page 3 Empty Re: Branitelj iz HVO-a:Potomstvo mi je svo u Njemackoj a od Borjane i Covica su uhljebljena.Nema vise poslije cemo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum