ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora ''

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 Empty Re: '' HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora ''

Post by £otk@ Tue 1 Oct - 18:32

jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:
£otk@ wrote:
vuksadinare wrote:

kako si glup...eu nam je samo uhljebe donio..nista bas dobrog...svi dobro potkozeni..jedino ruza tamo radi posao...peta kolono spremaj se na bandere

Pa ništa, osim recimo 10,6 milijardi eura u financijskoj omotnici za 2014-2020 razdoblje (na godišnjoj bazi povučena sredstva su veličine 80% državnog proračuna).

U razdoblju 2021-2027 dobiti ćemo dodatnih 10,8 milijardi eura.
i?...slabe vajde...osim debljanja i visemiliunskih privatnih racuna..daj lotka niis dijete...od tuđmana nemas politicara koji stiti kako trebanacionalne interese i zeli se zrtvovati pa i karijeru...nema toga..finito...razumijem tvoj hdz nostalgicnost jer si za hdz ne zbog ovih danas nego zbog nostalgije za tuđmanovim hdz-om..ali to nije dobro...nemas onda kritike...i ja navijam za hajduk ali opletem po njemu ako su losi..stavim privremeno osjecaj an stranu..osim naravno ako sam nemas financijskih i druguih dobitaka od hdz-a..to je drugi kraj opanaka

Ekipi Tuđmana puna usta, a isprostituirali su i njegovu ostavštinu na najjače... kako ih nije sram... pa birali su si za vođe likove koji nisu smjeli Tuđmanu ni blizu koliko ih nije podnosio... u bordelu ima kudikamo časnijih ljudi od iti jednog HDZ-ovca..ali bitno je da imaju eksluzivno pravo na dociranje o 

Tako je brend, imamo ekskluzivno pravo na dociranje o domoljublju.

Mi smo gromko najavili slobodnu i suverenu hrvatsku državu dok su svi ostali prtljali po Jugoslaviji. Mi smo državu stvorili, očuvali i obranili, a onda doveli do briljantne pobjede u Domovinskom ratu.

I nosili smo se sa oduzetim oružjem, embargom, praznom republičkom blagajnom, pobunom Srba i agresijom Srbije iza koje stajala JNA.

Poštujem dečke iz HOS-a, hrabrost i žrtvu, ali to nije način. Na kraju su se integrirali i oni u HV.

A o suverenitetu i domoljublju kad mi govorimo ostali mogu samo gledati u pod i  ''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 1f636 

Jesi li me ikada čitao da držim prodike o poštenju? Ne, šutim ko zaliven. U Hrvatskoj vole zaboravljati ali svatko ima svoju prtljagu. I kad čitam svaki dan paušalne ocjene kako je HDZ opljačkao Hrvatsku, kad slušam prozivanja, onda ću ukazati na pozitivne strane naše baštine.

Hrvatsku samu, a i skoro sve što je dobro u njoj, napravio je HDZ, svidjalo se to nekom ili ne.

£otk@

Posts : 1907
2019-02-12


Back to top Go down

''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 Empty Re: '' HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora ''

Post by £otk@ Tue 1 Oct - 18:37

jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:
£otk@ wrote:
vuksadinare wrote:u bordelu ima kudikamo časnijih ljudi od iti jednog HDZ-ovca..

Zapravo i nema, vrlo je slično, samo je tamo sve puno jasnije.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 Empty Re: '' HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora ''

Post by Maggie19 Tue 1 Oct - 18:39

Da, sve su napravili, ali da je nisu i posljedicno pokrali vise bi bilo.;-D
Doduse, mislim da hdz snosi udio odgovornosti malo vise od pola.
Ostalo su "zasluge" sdp-a, hns-a, te jos nekih prebogatih stranaka i fluktuirajucih nazovi politicara.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 Empty Re: '' HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora ''

Post by £otk@ Tue 1 Oct - 18:50

Maggie19 wrote:Da, sve su napravili, ali da je nisu i posljedicno pokrali vise bi bilo.;-D
Doduse, mislim da hdz snosi udio odgovornosti malo vise od pola.
Ostalo su "zasluge" sdp-a, hns-a, te jos nekih prebogatih stranaka i fluktuirajucih nazovi politicara.

Jok, nakon što bi nas 1991 pregazio Milošević i JNA (tko bi mi se suprotstavio? Račan? Lončar? Šuvar? Svaka? Budiša? Gotovac?) BiH 1992 bi bila pjesma šta bi ovdje bilo i koliko bi ostalo.

Pogledaj samo Zvornik, Bijeljinu, Banja Luku...tamo se nisu branili pa su kariolama odvozili čitave obitelji na hrpu na kraj ulice. I tako ulica po ulica, naselje po naselje...čitavi gradovi, cijela područja.

Stotine i stotine tisuća bi poginule megi, milijuni bi pobjegli.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 Empty Re: '' HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora ''

Post by Maggie19 Tue 1 Oct - 19:02

Rekoh ja, zasluzni jesu, ali i za pljacku i nesposobnost isto.
No, ne samo oni.
I to sam rekla.
Makar politika hdz-a u osnovi nema previse veze sa svim ovim nakon rata.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 Empty Re: '' HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora ''

Post by darth_vader Tue 1 Oct - 19:21

£otk@ wrote:
jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:
£otk@ wrote:
vuksadinare wrote:

kako si glup...eu nam je samo uhljebe donio..nista bas dobrog...svi dobro potkozeni..jedino ruza tamo radi posao...peta kolono spremaj se na bandere

Pa ništa, osim recimo 10,6 milijardi eura u financijskoj omotnici za 2014-2020 razdoblje (na godišnjoj bazi povučena sredstva su veličine 80% državnog proračuna).

U razdoblju 2021-2027 dobiti ćemo dodatnih 10,8 milijardi eura.
i?...slabe vajde...osim debljanja i visemiliunskih privatnih racuna..daj lotka niis dijete...od tuđmana nemas politicara koji stiti kako trebanacionalne interese i zeli se zrtvovati pa i karijeru...nema toga..finito...razumijem tvoj hdz nostalgicnost jer si za hdz ne zbog ovih danas nego zbog nostalgije za tuđmanovim hdz-om..ali to nije dobro...nemas onda kritike...i ja navijam za hajduk ali opletem po njemu ako su losi..stavim privremeno osjecaj an stranu..osim naravno ako sam nemas financijskih i druguih dobitaka od hdz-a..to je drugi kraj opanaka

Ekipi Tuđmana puna usta, a isprostituirali su i njegovu ostavštinu na najjače... kako ih nije sram... pa birali su si za vođe likove koji nisu smjeli Tuđmanu ni blizu koliko ih nije podnosio... u bordelu ima kudikamo časnijih ljudi od iti jednog HDZ-ovca..ali bitno je da imaju eksluzivno pravo na dociranje o 

Tako je brend, imamo ekskluzivno pravo na dociranje o domoljublju.

Mi smo gromko najavili slobodnu i suverenu hrvatsku državu dok su svi ostali prtljali po Jugoslaviji. Mi smo državu stvorili, očuvali i obranili, a onda doveli do briljantne pobjede u Domovinskom ratu.

I nosili smo se sa oduzetim oružjem, embargom, praznom republičkom blagajnom, pobunom Srba i agresijom Srbije iza koje stajala JNA.

Poštujem dečke iz HOS-a, hrabrost i žrtvu, ali to nije način. Na kraju su se integrirali i oni u HV.

A o suverenitetu i domoljublju kad mi govorimo ostali mogu samo gledati u pod i  ''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 1f636 

Jesi li me ikada čitao da držim prodike o poštenju? Ne, šutim ko zaliven. U Hrvatskoj vole zaboravljati ali svatko ima svoju prtljagu. I kad čitam svaki dan paušalne ocjene kako je HDZ opljačkao Hrvatsku, kad slušam prozivanja, onda ću ukazati na pozitivne strane naše baštine.

Hrvatsku samu, a i skoro sve što je dobro u njoj, napravio je HDZ, svidjalo se to nekom ili ne.

A Lotka... shvaćam donekle tvoju poziciju, ali prepametan si za taj romantičarski pogled prema stranci...u redu, ne dociraš ti, sve pet, ali zato to vrlo rado i obilato čine tvoji stranački kolege, dok im s druge strane ručice broje novčiće nezakonito stečene.. aj mogu prožvakati da tu ima i par idealista, zanesenjaka koji iskreno vjeruju u to što rade, ali valjda si svjestan da vam je stranka postala mjerilo za korupciju, nepotizam, kršenje svih zakona i normi, ne možeš biti baš toliko ušukan u svoj utopistički san, nisi valjda ko Ezek jebote...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 Empty Re: '' HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora ''

Post by darth_vader Tue 1 Oct - 19:30

Maggie19 wrote:Da, sve su napravili, ali da je nisu i posljedicno pokrali vise bi bilo.;-D
Doduse, mislim da hdz snosi udio odgovornosti malo vise od pola.
Ostalo su "zasluge" sdp-a, hns-a, te jos nekih prebogatih stranaka i fluktuirajucih nazovi politicara.

Imamo sreće da HNS nema potencijal za dosegnuti do recimo 10%...jer ako s ovih nategnutih 2% uspijevaju raditi toliko štete, čisto me strah pomisliti što bi bili u stanju da mogu vladati u potpunosti državom, a za što je njima jedinima dovoljno i 10% glasova, jebeš Bandića kako ovi kužinavaju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 Empty Re: '' HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora ''

Post by vili40 Tue 1 Oct - 19:59

Najvise od svega mi se gadi sto se olos iz HDZ-a sakriva iza pokojnika Franje a i sami znaju da je ziv prebio bi ih ko vola u kupusu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 Empty Re: '' HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora ''

Post by darth_vader Tue 1 Oct - 20:29

vili40 wrote:Najvise od svega mi se gadi sto se olos iz HDZ-a sakriva iza pokojnika Franje a i sami znaju da je ziv prebio bi ih ko vola u kupusu.

:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 Empty Re: '' HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora ''

Post by red wolf Tue 1 Oct - 20:56

vili40 wrote:Najvise od svega mi se gadi sto se olos iz HDZ-a sakriva iza pokojnika Franje a i sami znaju da je ziv prebio bi ih ko vola u kupusu.
hahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 Empty Re: '' HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora ''

Post by Maggie19 Tue 1 Oct - 23:12

jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:Da, sve su napravili, ali da je nisu i posljedicno pokrali vise bi bilo.;-D
Doduse, mislim da hdz snosi udio odgovornosti malo vise od pola.
Ostalo su "zasluge" sdp-a, hns-a, te jos nekih prebogatih stranaka i fluktuirajucih nazovi politicara.

Imamo sreće da HNS nema potencijal za dosegnuti do recimo 10%...jer ako s ovih nategnutih 2% uspijevaju raditi toliko štete, čisto me strah pomisliti što bi bili u stanju da mogu vladati u potpunosti državom, a za što je njima jedinima dovoljno i 10% glasova, jebeš Bandića kako ovi kužinavaju...
Da znas da sam bas o tome vise puta razmisljala.
Kad vidis u kojim su vladama "sudjelovali", koji kolac dijelili, kojim mocnim(imovinski) firmama upravljali.i upravljaju, da ne kazem primjereniju rijec, a koliko glasaca imaju.
Slabo ti dodje.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

''  HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora '' - Page 3 Empty Re: '' HDZ-ov RASADNIK BUDUĆIH LIDERA MJESTO GDJE SE KUJU NOVI KONZERVATIVNI MINISTRI I MINISTRICE Tko završi HDZ-ovu Akademiju, može računati da će kad-tad dogurati do Banskih dvora ''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum