ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proslo 4 dana od napada a mi nikakve informacije nemamo o napadacima pa cak i onima uhicenima.Zasto?

Go down

Proslo 4 dana od napada a mi nikakve informacije nemamo o napadacima pa cak i onima uhicenima.Zasto? Empty Proslo 4 dana od napada a mi nikakve informacije nemamo o napadacima pa cak i onima uhicenima.Zasto?

Post by vuksadinare 25/8/2019, 18:17

Proslo je cetri dana od napada a mi nemamo gotovo nista.Osim pomalo kliseiziranog motiva da je napad izveden iz nacionalistickih i sovinistickih poriva.Otpao je onaj napad u Djevrskama da je napad bio navijackog karaktera.Ako su to klosari,navijaci i slicno pa zasto tolika potraga danima za njima kao da su profesionalci u najmanju ruku.Da li je Milanovic mozda najblizi istini da napadi nisu izvedeni 'slucajno' i da se mozda radi i o dogovorenom napadu  a 'zrtva' ili zrtve nisu nasumice izabrani nego osoba koja itekako ima ne bas sjajnu proslost takodjer nacionalistickih ispada.Pitanje.Kome je trebao takav napad?Izbori su blizu pogodite u koje dvije drzave.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Proslo 4 dana od napada a mi nikakve informacije nemamo o napadacima pa cak i onima uhicenima.Zasto? Empty Re: Proslo 4 dana od napada a mi nikakve informacije nemamo o napadacima pa cak i onima uhicenima.Zasto?

Post by jastreb 25/8/2019, 18:23

Kic,ključaj.

Opet otvara štupidne teme bez linka.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Proslo 4 dana od napada a mi nikakve informacije nemamo o napadacima pa cak i onima uhicenima.Zasto? Empty Re: Proslo 4 dana od napada a mi nikakve informacije nemamo o napadacima pa cak i onima uhicenima.Zasto?

Post by vuksadinare 25/8/2019, 18:32

jastreb wrote:Kic, ključaj.

Opet otvara štupidne teme bez linka.
pa ja bar sa istrazivackog stajalista postavljam pitanja a ne lupetam i svadjam se..pitanja su dobro postavljena..gdje su uhiceni..imena i prezimena..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Proslo 4 dana od napada a mi nikakve informacije nemamo o napadacima pa cak i onima uhicenima.Zasto? Empty Re: Proslo 4 dana od napada a mi nikakve informacije nemamo o napadacima pa cak i onima uhicenima.Zasto?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum