ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jastrebe trk po kartu stizu 'Momo i Dodir' na Baniju.Najpoznatiji hit 'Cik Franjo Cik'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Jastrebe trk po kartu stizu 'Momo i Dodir' na Baniju.Najpoznatiji hit 'Cik Franjo Cik' - Page 2 Empty Re: Jastrebe trk po kartu stizu 'Momo i Dodir' na Baniju.Najpoznatiji hit 'Cik Franjo Cik'

Post by Noor 24/8/2019, 18:07

jastreb wrote:Sad će me dežurnio domoljubi napadati,ali normalno je bilo da 90-tih svak pjeva za svoje. 

Pa i Pejaković je pjevao ustaške pjesme pa nesmetano nastupa po Srbiji i RS.

Zečić je pjevao ustaške pjesme i nitko ga ne osuđuje.

Bio je rat i svako je iz toga nastojao nešto ušićariti.

I ja ću ukoliko dođe do rata iskoristiti svoj pjesnički i pjevački talenat.

Pisat ću pjesme za sve strane,a pjevat ću samo za "svoj klub".
Daj nabaci koju od tih njihovih ustaških

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Jastrebe trk po kartu stizu 'Momo i Dodir' na Baniju.Najpoznatiji hit 'Cik Franjo Cik' - Page 2 Empty Re: Jastrebe trk po kartu stizu 'Momo i Dodir' na Baniju.Najpoznatiji hit 'Cik Franjo Cik'

Post by jastreb 24/8/2019, 18:59

Noor wrote:
jastreb wrote:Sad će me dežurnio domoljubi napadati,ali normalno je bilo da 90-tih svak pjeva za svoje. 

Pa i Pejaković je pjevao ustaške pjesme pa nesmetano nastupa po Srbiji i RS.

Zečić je pjevao ustaške pjesme i nitko ga ne osuđuje.

Bio je rat i svako je iz toga nastojao nešto ušićariti.

I ja ću ukoliko dođe do rata iskoristiti svoj pjesnički i pjevački talenat.

Pisat ću pjesme za sve strane,a pjevat ću samo za "svoj klub".
Daj nabaci koju od tih njihovih ustaških

Pa zar ne znaš da je pjevo 92. na skupovima Parage?



Inače Zečić je snimio cijeli album tih borbenih pjesama,i šta ćemo sada njega i Pejakovića razapet?   

Bilo je to takvo vrijeme. Naravno Baja Mali Knindža koji je otvoreno veličao četnike,Dražu,Momčila,njemu ne bi trebalo dopustiti,ali on sasm kaže da nikad neće ni doći.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Jastrebe trk po kartu stizu 'Momo i Dodir' na Baniju.Najpoznatiji hit 'Cik Franjo Cik' - Page 2 Empty Re: Jastrebe trk po kartu stizu 'Momo i Dodir' na Baniju.Najpoznatiji hit 'Cik Franjo Cik'

Post by Noor 24/8/2019, 19:26

Čitajući o njima nađoh da su i Fred Matić i Kotromanović isto pjevali tu pjesmu...ponijelo ih :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Jastrebe trk po kartu stizu 'Momo i Dodir' na Baniju.Najpoznatiji hit 'Cik Franjo Cik' - Page 2 Empty Re: Jastrebe trk po kartu stizu 'Momo i Dodir' na Baniju.Najpoznatiji hit 'Cik Franjo Cik'

Post by jastreb 24/8/2019, 19:43

Noor wrote:Čitajući o njima nađoh da su i Fred Matić i Kotromanović isto pjevali tu pjesmu...ponijelo ih :)
Pa da. I šta sad? Sad ćemo od toga praviti drame.

I ja sam 91-93. pojao ustaške pjesme.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Jastrebe trk po kartu stizu 'Momo i Dodir' na Baniju.Najpoznatiji hit 'Cik Franjo Cik' - Page 2 Empty Re: Jastrebe trk po kartu stizu 'Momo i Dodir' na Baniju.Najpoznatiji hit 'Cik Franjo Cik'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum