ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by T. Thu 25 Jul - 8:59

The Rutger Hauer Official Web Site :(


impresivna karijera, bezbroj filmova, jedan od mojih najdražih glumaca iz zlatnog doba videoteka, sredine osamdesetih ...
istrebljivač, meso i krv, autostoper, žena sokol (mislim da sam na ovaj čak i zasuzio desnim okom), itd. ....
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by T. Thu 25 Jul - 9:42

ako nekoga zanima, ovo je njegov potpis...
otišao omiljeni negativac, rutger hauer... $_12

_________________
otišao omiljeni negativac, rutger hauer... 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by marcellus Thu 25 Jul - 9:45

T. wrote:ako nekoga zanima, ovo je njegov potpis...
otišao omiljeni negativac, rutger hauer... $_12


:D

_________________
otišao omiljeni negativac, rutger hauer... 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by T. Thu 25 Jul - 9:47

jastreb će ga se sjećati jer je glumio u filmu 'bijeg iz sobibora' uz neke renomirane srpske glumce, predraga milinkovića, mišu janketića, dejana čavića itd. ...

_________________
otišao omiljeni negativac, rutger hauer... 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by vuksadinare Thu 25 Jul - 9:54

da dobar glumac...iz osamdesetih...mada je igrao i dosta pozitivaca..samo vise ej ostao upamcen po ulagama negativaca..kasnije je karijeru prebacio vise na kazalisne daske...kako veli T glumac zlatnog doba videoteka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by vuksadinare Thu 25 Jul - 9:56

nedavno je umro i jedan od navecih filmskih negativaca osamdesetih sa onom cudnom facom i osmijehom kako se ono zvao..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by vuksadinare Thu 25 Jul - 9:58

..ah da Bill Drago
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by T. Thu 25 Jul - 10:00

nije bio tipična 'zvijezda', živio je mirno i povučeno doma u nizozemskoj...
eto, i umro je 19. srpnja, a pročulo se tek sinoć...
ustanovio je i zakladu za borbu protiv raka...

_________________
otišao omiljeni negativac, rutger hauer... 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by vuksadinare Thu 25 Jul - 10:02

Glumci koji su obiljezili zlatno doba videoteka osamdesetih i prve polovice devedesetih rutger hauer,bill drago,dolph ludgren,schwarceneger,silvester stallone...kada su prevladavali akcijski filmovi,hororci i niskobuđetni vesterni..i drugorazredni krimici
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by immortal Thu 25 Jul - 10:07

izgledom malo podsjeća na Marcela Holjevca

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by vuksadinare Thu 25 Jul - 10:09

....osobno osamdesetih je holivudska filmska industrija realno imala stvaralacku krizu..pa su prevladavali ti akcijski filmovi,horori...slabiji trileri..mnogi veliki holivudski glumci su bili u godinama ili su umrli...tako da su svjetla pozornica holivuda zauzeli snagatori ala švarci,stallone ili negativci tipa rutger hauer,bill drago...ili komedijasi tipa edi murphya...mix pozitivca ili negativca mickey rourka..ili ljubavne zvijezde patricka swayzea
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by T. Thu 25 Jul - 10:09

vuksadinare wrote:Glumci koji su obiljezili zlatno doba videoteka osamdesetih i prve polovice devedesetih rutger hauer,bill drago,dolph ludgren,schwarceneger,silvester stallone...kada su prevladavali akcijski filmovi,hororci i niskobuđetni vesterni..i drugorazredni krimici
jbt. šta si ti to gledao ?
meni su iz tih vremena ostale u glavi ginger lynn, traci lords, vanessa del rio...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by vuksadinare Thu 25 Jul - 10:10

T. wrote:
vuksadinare wrote:Glumci koji su obiljezili zlatno doba videoteka osamdesetih i prve polovice devedesetih rutger hauer,bill drago,dolph ludgren,schwarceneger,silvester stallone...kada su prevladavali akcijski filmovi,hororci i niskobuđetni vesterni..i drugorazredni krimici
jbt. šta si ti to gledao ?
meni su iz tih vremena ostale u glavi ginger lynn, traci lords, vanessa del rio...
hm da..njih sam zaboravio i nenadmasna teresa orlowska i onaj mali brkati trbusasti kuronja kako se zvao pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by crvenkasti Thu 25 Jul - 10:13

mortal wrote:izgledom malo podsjeća na Marcela Holjevca

Da je marcelus glumac, on bi glumio idiote. Nešto kao Stan Laurel.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by vuksadinare Thu 25 Jul - 10:15

ah da zaboravih i roger moora bonda sedamdesetih i osamdesetih..valjda sam gledao onaj occtopussy pedeset puta pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by vuksadinare Thu 25 Jul - 10:18

da..osamdesete godine koliko su bile siromasnije filmskom produkcijom ipak bile su ipak bogate glazbenom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by T. Thu 25 Jul - 10:27

vuksadinare wrote:da..osamdesete godine koliko su bile siromasnije filmskom produkcijom ipak bile su ipak bogate glazbenom...
ma to ovisi šta tko voli, bilo je i filmova i glazbe i 80-ih i 90-ih itd. ...
imperija uzvraća udarac, vod smrti, zla smrt, stvor, terminator, razjareni bik, samo su neki filmovi iz 80-ih...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by marcellus Thu 25 Jul - 10:36

vuksadinare wrote:
T. wrote:
vuksadinare wrote:Glumci koji su obiljezili zlatno doba videoteka osamdesetih i prve polovice devedesetih rutger hauer,bill drago,dolph ludgren,schwarceneger,silvester stallone...kada su prevladavali akcijski filmovi,hororci i niskobuđetni vesterni..i drugorazredni krimici
jbt. šta si ti to gledao ?
meni su iz tih vremena ostale u glavi ginger lynn, traci lords, vanessa del rio...
hm da..njih sam zaboravio i nenadmasna teresa orlowska i onaj mali brkati trbusasti kuronja kako se zvao pirat

čagalj...

ne, zajebavam. Zvao se Ron Jeremy

_________________
otišao omiljeni negativac, rutger hauer... 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by marcellus Thu 25 Jul - 10:37

vuksadinare wrote:ah da zaboravih i roger moora bonda sedamdesetih i osamdesetih..valjda sam gledao onaj occtopussy pedeset puta pirat

tu je već bio debelo prestar za bonda, uosalom on je tri godine stariji od conneryja kojeg je naslijedio.

meni dva najdraža bonda iz tog perioda i najdraža inače - spy who loved me i moonraker

_________________
otišao omiljeni negativac, rutger hauer... 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by vuksadinare Thu 25 Jul - 10:43

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:ah da zaboravih i roger moora bonda sedamdesetih i osamdesetih..valjda sam gledao onaj occtopussy pedeset puta pirat

tu je već bio debelo prestar za bonda, uosalom on je tri godine stariji od conneryja kojeg je naslijedio.

meni dva najdraža bonda iz tog perioda i najdraža inače - spy who loved me i moonraker
...kako sam citao naslijedio je sean connerya jer je jedini od britanskih glumaca uz micheal caina imao karizmu pogotovo ulogom sveca...slicna ulozi bonda..međutim bila je prije ponuđena uloga bionda michael cainu ali on ju je odbio i ostao je roger moor...koji u međuvremenu prije uloge bonda imao je glumacko zatisje od nekoliko godina...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

otišao omiljeni negativac, rutger hauer... Empty Re: otišao omiljeni negativac, rutger hauer...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum