ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Serbinho-3 22/6/2019, 21:13

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje New-project-1-339x192


https://www.telegraf.rs/vesti/srbija/3074508-1700-raketa-srbija-okrenula-ka-hrvatskoj-veliki-olujni-oblak-tuce-sve-pred-sobom
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by michaellcmacha 22/6/2019, 21:57

Aj da i mi izvršimo na vas nekakvu agresiju

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Guest 29/7/2019, 20:10

Sad ce te da vidite::))
Kako je meni ovaj chovjek simpatichan to je nevjerojatno jer pricha na jedan poetski nachin o raketama,,Plus toga...zvuchi kao ziva enciklopedija..strashno..shteta shto nije Hrvat..Ali Ero ce naci modus kako da ga "prekrizi",,,i od njega napravi Teslu hrvata:::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Guest 29/7/2019, 20:11

Poslednja emisija Miroslava Lazanskog: Gost - profesor Milinović

https://www.youtube.com/watch?time_continue=215&v=J0lV1ZKdzkU
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Guest 29/7/2019, 20:15

Kakav jadan pokušaj clickbaita... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Guest 29/7/2019, 20:27

Taj prof.Milinović je izrazito pozitivan lik. Poučan i temeljit. Neki dan sam gledao predavanje o slijetanju na Mjesec - impresivan pripovjedač i znanstvenik. Ne da se navući na jeftina  pitanja o dnevnoj politici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Guest 29/7/2019, 21:03

frka wrote:Poslednja emisija Miroslava Lazanskog: Gost - profesor Milinović

https://www.youtube.com/watch?time_continue=215&v=J0lV1ZKdzkU

on je pravi strani placenik.
neskriveno zastupa interese
rusije. ujedno, koristi opremu
I vozila zapada. naturalizovsni
srbin. pravi titov srbin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Eroo 29/7/2019, 21:08

frka wrote:Sad ce te da vidite::))
Kako je meni ovaj chovjek simpatichan to je nevjerojatno jer pricha na jedan poetski nachin o raketama,,Plus toga...zvuchi kao ziva enciklopedija..strashno..shteta shto nije Hrvat..Ali Ero ce naci modus kako da ga "prekrizi",,,i od njega napravi Teslu hrvata:::)))
Samo  ti testiraj haplotip(DNK) i vidjet ćeš koliko je Ero u pravu. Istina, koštat će te 80€ (u Srbiji),
ali je to ništa spram onoga što ćeš iz testa saznat. Vesela vijest za tebe, isplatit će ti se. :)
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Guest 29/7/2019, 21:13

imam jedno pitanje
kako covek koji otvoreno
naginje rusiji moze casno
da zastupa interese srbije
u istoj.
samo onaj koji zna miris zemlje
u srbiji moze da dobije moje poverenje.
ne verujem " srbima " koji od srbije
poznaju krug dvojke i mesta
sa kojih su izvestavali za lovu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Eroo 29/7/2019, 21:15

pizzon wrote:imam jedno pitanje
kako covek koji otvoreno
naginje rusiji moze casno
da zastupa interese srbije
u istoj.
samo onaj koji zna miris zemlje
u srbiji moze da dobije moje poverenje.
ne verujem " srbima "  koji od srbije
poznaju krug dvojke i mesta
sa kojih su izvestavali za lovu.

Nemoj tako o Lazanskom, on vam je fetivi Srbin s Jelačić placa. :D
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Guest 29/7/2019, 21:17

Eroo wrote:
pizzon wrote:imam jedno pitanje
kako covek koji otvoreno
naginje rusiji moze casno
da zastupa interese srbije
u istoj.
samo onaj koji zna miris zemlje
u srbiji moze da dobije moje poverenje.
ne verujem " srbima "  koji od srbije
poznaju krug dvojke i mesta
sa kojih su izvestavali za lovu.

Nemoj tako o Lazanskom, on vam je fetivi Srbin s Jelačić placa. :D

ne verujem ja njemu nista
pa on kao da je naruceni
ambasador.
neka dodje...neka dodje..
lazanski
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Eroo 29/7/2019, 21:20

pizzon wrote:
Eroo wrote:
pizzon wrote:imam jedno pitanje
kako covek koji otvoreno
naginje rusiji moze casno
da zastupa interese srbije
u istoj.
samo onaj koji zna miris zemlje
u srbiji moze da dobije moje poverenje.
ne verujem " srbima "  koji od srbije
poznaju krug dvojke i mesta
sa kojih su izvestavali za lovu.

Nemoj tako o Lazanskom, on vam je fetivi Srbin s Jelačić placa. :D

ne verujem ja njemu nista
pa on kao da je naruceni
ambasador.
neka dodje...neka dodje..
lazanski
Lako za njega, on je tek samo trećeligaš. Druga liga je a la Šešelj, a prva....e to bi ti trebao reći i ne ja.
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Guest 29/7/2019, 21:21

on je jedan od mnogih koji
vise poznaju i vole rusiju
od srbije.
uglavnom se radi o srbima
iz bih, hr. i c.gore
oni su najbrojniji u toj grupaciji.
ili su poreklom sa tih prostora
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Eroo 29/7/2019, 21:26

pizzon wrote:on je jedan od mnogih koji
vise poznaju i vole rusiju
od srbije.
uglavnom se radi o srbima
iz bih, hr. i c.gore
oni su najbrojniji u toj grupaciji.
ili su poreklom sa tih prostora
Lazanski je samo plaćenik, kao i većina vaših novinara.
Vuchic je  napravio odličan potez što ga šalje u Rusiju za ambasadora. S jednim potezom se ga riješio.
U svakom slučaju, Lazanski se dobro prodaje, to mu se mora priznati. :)
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Šandor Winnetou 29/7/2019, 22:00

Eroo wrote:
frka wrote:Sad ce te da vidite::))
Kako je meni ovaj chovjek simpatichan to je nevjerojatno jer pricha na jedan poetski nachin o raketama,,Plus toga...zvuchi kao ziva enciklopedija..strashno..shteta shto nije Hrvat..Ali Ero ce naci modus kako da ga "prekrizi",,,i od njega napravi Teslu hrvata:::)))
Samo  ti testiraj haplotip(DNK) i vidjet ćeš koliko je Ero u pravu. Istina, koštat će te 80€ (u Srbiji),
ali je to ništa spram onoga što ćeš iz testa saznat. Vesela vijest za tebe, isplatit će ti se. :)
zna on da je Hrvat porijeklom ali se i dalje pravi srbo!

_________________
Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Serbinho-3 29/7/2019, 22:20

Lazanski se javljao satelitskim telefonom i uzivo snimkom tokom Pustinjske Oluje, sija na sve strane projektili a on lezi na zemlji i izvestava.

Klasicni fanatik.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Eroo 29/7/2019, 22:47

Serbinho-3 wrote:Lazanski se javljao satelitskim telefonom i uzivo snimkom tokom Pustinjske Oluje, sija na sve strane projektili a on lezi na zemlji i izvestava.

Klasicni fanatik.
Evo imaš i od mene sendvič. :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Guest 30/7/2019, 00:11

Ovu sam temu podigao zbog ovog genija Milanovica da pokazem fukari kakvo se znanje stjecalo prije a kakvo znanje ima danashnja generacija..

Ja znam da je uzaludno nekome neshto objashnjavati a posebno idiotima...mediokritetima..polupismenima,,,zaludjenima i ljudima siromashne logike i vizure.Ovdje vecina ne moze shvatiti osnovne pojmove nacionalnog...vjerskog ..nauchnog..ili bilo kojeg pripadanja odredjenih ljudi ili grupa svojom vlastitom voljom jer ako si katolik odmah si Hrvat ako si pravoslavne vjere odmah si Srbin..Po toj matrici se samo ponashaju maloumni kojima mozak ne moze dokuchiti dalje od tablice mnozenja..Puno puta sam sreo obrazovane ljude koji su ipak bili glupi jer obrazovanje ne garantira da cesh biti pametniji ako nemash sposobnost logike i zdravog razmishljanja koje nije odredjeno prema nacionalno vjerskoj pripadnosti nego prema pripadanju nauci,,,umjetnosi,,te drugim strukovnim pripadnostima.Pojednostavljeno neshto kao u socijalizmu pripadnost radnichkoj klasi...ili danas IT struci.Fakat mi ide na jetru objashnjavati idiotima osnovne pojmove da bi mogli shvatiti o chemu pishem...Jeben posao koji me frustrira jer ne mogu shvatiti da odrasli ljudi ne poznaju osnovne pojmove o kojima imaju namjeru diskutirati ili iznositi osobno mishljenje..
Upravo zato mi je ovaj Milinovic simpatichan shto je Lazanskoga spustio na zemlju iako se Lazo voli kurchiti vlastititim znanjem shto mu ne osporavam ali profesor je profesor koji Lazu chita ko sveto pismo pa vidi njegove zamke i provokacije pomocu kojih nastoji iz profesora izvuci shto vishe ...ali profa se smije na te Lazine gluposti dok ozbiljno pricha o nauci i tehnoloshkim dostignucima.
Nitko se nije upitao ..ima li Hrvatska takav znanstveni kalibar ili su svi vec odavno otishli ..Shalje li Hrvatska svoj nauchni potencijal na usavrshavanje u inozemstvo i da li se ti kadrovi vracaju nazad..Boraveci prije par godina u Begeju upoznao sam svog prezimenjaka Dr.sa mashinskom fakultetu sada umirovljenika..koji me ustvari uputio na ovoga Milanovica..Rekao mi je nonshalantno ..pa ti nisi Hrvat ili Srbin nego smo nas dva iz jednog naroda koji se utopio u narode i vjeru tamo gdje zivi..Mada opet prezimena ne trebaju da budu bitna za pripadnost odredjenom narodu jer su novijeg datuma kao i sam pojam nacije..
Ovdje se non stop protura glupa floskula ..Hrvat..Srbin...Musliman..Chim idesh u dzamiju odmah si turchin...ako idesh u pravoslavnu crkvu automatski si Srbin ili ako idesh u katolichku crkvu odmah si Hrvat..Pa jebem ja vama mater u po pichke idiotsku..odgovorite mi na pitanje da li je vjera postojala katolichko pravoslavno muslimanska i prije rodjenja Isusa..Nije..Da li su postojali tada vashi pretci...Jesu..jer da nisu ne bi ni vas kretena bilo..I shto cemo sad??Kako cete se opredijeliti...ako vashi predci nisu bili krshcani i nisu vjerovali u boga ..znachi njih cemo otpisati...tko im je kriv shto se nisu rodili poslije Isusa ili Muhameda ili Mojsije..
Ero me upucuje na istrazivanje DNK koje sam vec davno obavio i shvatio da nisam ni Hrvat ni Srbin a ni Tmujo..Po meni je taj DNK stariji i jedini koji priznajem kojem narodu pripadam iako mi nije stalo ni do toga..jer sam vec davno napisao da pripadam jedino seb i pozitivnim vrijednostima drzave u kojoj zivim poshtujuci njene zakone maksimalno..
Masa vas zivi u tim jebenim vukojebinama a za zakone (kakavi takvi,,moraju se poshtovati dok se drugi ne donesu) ih boli kurac jer oni misle da su zakon,,,,chak shto vishe vrhovni....pa ce bez imalo stida sugerirati i zahtijevati da mislish kao oni..Sto je to..Primitivizam i to na turbo nachin..Odredjuju ljudima koji su se vec odredili da ako ne promijene pripadnost ili nachin mishljenja mogu se pakovati i ici iz drzave....zato mnogi posebno mladji i odlaze,,,
Ponavljam..mene je ovaj Milinovic podsjetio na nekadashnje vrijeme kada je svatko mogao studirati i napredovati samo ako je bio imalo inteligentan...a fax se nije mogao kupiti nichim osim znanjem ,,,jedino faxhelizin si mogao kupiti za pranje prljavih gaca.Danas..nema znanja ni pravog obrazovanja...zato vam i jeste tako kako vam je..bajno za popizdit..jer posebno ovi sa foruma znaju sve...kako i shto treba a doma im zenu netko taslachi dok oni tipkaju danima i nocima ubijajuci se dokazivati gluposti kakve ne mozesh chuti ni medju najprimitivnijim plemenima Amazona.
Sjecam se dobro jednog razgovora prije rata sa frendovima u jednom restacu na Kvatricu..zderala se janjetina i sipalo domace vino...imali smo obichaj igrati Belu u janjetinu ..pa ko izgubi,,placa,,Jesam se nazdero janjetine od tih hercegovaca koji su poshto poto zeljeli nauchiti Belu jer su mislili da si onda purger,,,,,hhahahhahaaahahaha..Bog te ejbo ,,,kakvih sve ljudi ima....Elem ..prichalo se kako ce Hrvatska biti shvicarska..Ja sam njih upitao...ljudi..znate li vi da je srushen berlinski zid,,,znamo...znate li zashto je srushen..neki kazu da znaju neki shute..Znate li da vishe nikada za vrijeme vasheg zivota nece biti isto i da cete morati vishe raditi nego do sada jer ulazimo u kapitalizam poshto socijalizam nije dao prave odgovore (ovdje ih prcam struchno u mozak da bih bio vjereodostojniji) na kritichna pitanja pa ce vam doci strani gospodari i jebat ce vas u shupak kad im padne na pamet..SHute..Jedan kaze,,,ja cu otvoriti svoju firmu...Rekoh super..to nije losha ideja jer je uvijek bolje raditi za sebe nego za drugoga..Kakvu cesh otvoriti firmu?Veli pa do jedno 10 zaposlenih proizvodnja preciznih strojeva..U jebo te...rekoh pun pogodak ako uspijesh konkurirati schwabama koji vec imaju jebenu tradiciju u tome..Rekoh...bit ce ti potreban netko struchan jer ti si jedan obichni metalostrugar..Inzenjer...treba netko projektirati te strojeve itd...i pitam ga koga cesh zaposliti kao inzenjera brata koji je prosjechng znanja ili Srbina koji ima znanje kao ovaj Milanovic..Kaze ..brata...rekoh mu zatvori firmu prije nego si je otvorio jer cesh propasti .Kaze kako...pa fino pizda ti materina glupa..da si pametan zaposlio bi Srbina koji bi ti zaradio za cijelu obitelj pa i tog tvoga glupog brata koji je studirao samo da dobije diplomu i da se okolo hvali kako ima fakultet..
Poslije jedo par odina nadjemo se na istom mjestu i ja ga podjebavam ,,,Kako firma,,kaze ,,propala,,,zashto???Posvadjo se sa bratom..Veli bio si u pravu....nasmijem se kiselo i pomislim u sebi,,,koga boli kurac tko je bio u pravu ...vazno je da si ti doshao pameti ali si shkolu platio skupo i ostao bez firme..Sada radi za brata...hahahahhahahahhahahahahhahahah..I onda mi ovdje dodju srati o srbima i hrvatima o drzavama ,,,vjeri,,,jedinstvu nacije...ma gonite se u sto pichki materini glupih::::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje Empty Re: Srbija okrenula 1700 raketa ka HR, spremna da dejstvuje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum