ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Page 2 of 24 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by epikur37 16/6/2019, 16:42

Ovima što neće da rade treba opaliti još dodatni porez i usklratitri neka prava.

Najlakše je piti makijato i ne raditi...ajmo radit

:p

epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by Guest 16/6/2019, 16:44

epikur37 wrote:Ovima što neće da rade treba opaliti još dodatni porez i usklratitri neka prava.

Najlakše je piti makijato i ne raditi...ajmo radit

:p

uhljebi će te ubit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by AssadNaPodmornici 16/6/2019, 16:45

svi rade.. osim longija.. a on pošto neradi, nema prihode, i nema imovine(sve mu je na oca) i kao takvog nemožeš mu nabiti nikakav porez jer mu nemaš šta oporezivati.. longi dominira jer se isključio iz sustava i nitko mu ništa nemože

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by AssadNaPodmornici 16/6/2019, 17:48

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-istri-nema-tko-cistiti-apartmane-cistacice-nece-raditi-za-70-kuna-po-satu/2093519.aspx

U Istri nema tko čistiti apartmane: "Čistačice neće raditi za 70 kuna po satu"


jbt, sićam se još prije 3godine, kada sam radia u nekom hotelu.. čistačice.. 6 dana u tjednu rade, 8h, 3000kn plaća... i to presing samo takav.. trči gore dolje- leva-leva..  

u svojoj smjeni bi dobili hrpu soba za očistiti .. gazda je mogao po smjeniti zaposliti još jednu, da posao bude bez stresa ali nije htio.. da extra daje 3000kn.. kako da ne.. mora kupiti nakon svake sezone novo bjesno auto od par desetaka tisuća € ili neki apartman dodatni.. 

i naravno čistačice ne stignu očistiti sve kako treba, jer jedna mora proći cijeli kat hotela kroz par sati, i onda uvijek svađe sa njima, gazda šika otkaze, i zapošljava nove za 3000kn.. ja bi tada priča sa mladim curama, i sve mi govore ".. ovo mi je zadnja sezona.. iduće godine idem u njemačku/irsku/švedsku".. 

eto mu sada neka mu čistači iz pakistana i bangldeša i indije(koje su najprljavije zemlje svijeta) čiste za 8000kn mjesečno
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by Guest 16/6/2019, 17:50

AssadNaPodmornici wrote:svi rade.. osim longija.. a on pošto neradi, nema prihode, i nema imovine(sve mu je na oca) i kao takvog nemožeš mu nabiti nikakav porez jer mu nemaš šta oporezivati.. longi dominira jer se isključio iz sustava i nitko mu ništa nemože

Longi legenda... :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by debotoijusto 16/6/2019, 17:56

gradjani HR ne trebaju majstora 
oni znaju sve sami napravit
majstori su lopovi koji traze 10€/h  popravak u stanu za koji vlasnik misli da vrijedi 1m€ 38 kvadrata u drugoj zoni autobusa
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by max123 16/6/2019, 18:04

RayMabus wrote:A ništa uvezi i to iz Srbije , a šta ću ti ja ?

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2093142

Totalni koalaps , mi smo gori od Njemačke četiri puta kad se gleda nedostatak radne snage
odlicno!nepravda napokon ispravljena.ljudi koji rade fizicki.a to i je jedini rad,bit ce napokn bolje placeni nego raznorazni neradnici drkadzije sa vakultetima.naravno,izuzimam par inzinjerskih disciplina i pokojeg postenog dotora.sve drugo mora imati minimum duplo manju placu od svakog koji lomi kicmu danonocno...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by vili40 16/6/2019, 18:08

aben wrote:
vili40 wrote:sad nek cvile i zovu upomoć.70% firmi u turizmu radilo je sa extraprofitom a radnike ponižavali smještajem i smiješnom plaćom.Ide to ali ne unedogled.


ekstraprofit? 

to je ko ono kad imoš svoju ploću a sa strone zarodiš još polak?
šegaći se ti,šegaćili se i ti koji danas cvile da im nema tko radit.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by RayMabus 16/6/2019, 19:55

AssadNaPodmornici wrote:svi rade.. osim longija.. a on pošto neradi, nema prihode, i nema imovine(sve mu je na oca) i kao takvog nemožeš mu nabiti nikakav porez jer mu nemaš šta oporezivati.. longi dominira jer se isključio iz sustava i nitko mu ništa nemože
Ja san danas novog podstanara doveja , čovik poduzuetnik ima svoju firmu , 1500 kuna manji stan ( jednosobni ). Radi sebi kuću pa mu triba najmanje dvi godine stančić. Sam će piturat i stavit novu kužinu i to ćemo odbit 500 kuna svaki misec koliko on kaže da je tu uložija ( a neće iznad 5000 kuna dakle deset miseci će mu bit 1000 kuna režije ).

PS : Iman 7000 kvadrata ravne zemlje di su mi masline i trišnje na sebi.

I usput spava san cili dan , sad san se diga i pijen kavu , ja nikad u tin stanovima nisan prispava , bija deset puta u životu u njima a poviše kuće.su mi , prepustija ocu pa nek se on bavi stime i tako da imamo prihode u kući i da su režije , duvan i internet plaćeni i jebe me se za cili svit
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by debotoijusto 16/6/2019, 20:01

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:svi rade.. osim longija.. a on pošto neradi, nema prihode, i nema imovine(sve mu je na oca) i kao takvog nemožeš mu nabiti nikakav porez jer mu nemaš šta oporezivati.. longi dominira jer se isključio iz sustava i nitko mu ništa nemože
Ja san danas novog podstanara doveja , čovik poduzuetnik ima svoju firmu , 1500 kuna manji stan ( jednosobni ). Radi sebi kuću pa mu triba najmanje dvi godine stančić. Sam će piturat i stavit novu kužinu i to ćemo odbit 500 kuna svaki misec koliko on kaže da je tu uložija ( a neće iznad 5000 kuna dakle deset miseci će mu bit 1000 kuna režije ).

PS : Iman 7000 kvadrata ravne zemlje di su mi masline i trišnje na sebi.

I usput spava san cili dan , sad san se diga i pijen kavu , ja nikad u tin stanovima nisan prispava , bija deset puta u životu u njima a poviše kuće.su mi , prepustija ocu pa nek se on bavi stime i tako da imamo prihode u kući i da su režije , duvan i internet plaćeni i jebe me se za cili svit

1500 kun kolega @veber potrosi prije nego se digne linux na kompu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by RayMabus 16/6/2019, 20:06

Debotojusto dragi moj ja san ti ka budista , ja ti sa ženama neman posla ima 12 godina , mi jedemo splačine na različite načine , u biti volin kašice jer duhovna bića ne jedu meso ili ga bar nepreferirraju , iman svoj mali svijet i kineski zid oko njega , neman kredita ni dugova , iman čak i nešto sitno para sa strane iako neradin uopće ništa tri godine već.

Jesu meni režije plaćene , jer ja iman za smotat duvan , jel iman za kavu ( sad pijen Divku , kava od ječma koja je jeftinija a isto ko kakva je ) , jel iman za internet.....pa sine mili bolje đaba ležat nego đaba radit......a ovo će ti sve uteč vanka plus natalitet krahira....šta ću se ja zajebavat s ikin za par tisuća kuna da me jebe cili misec u zdrav mozak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by RayMabus 16/6/2019, 20:12

Ja san ti duhovno biće. Meni stari prije petnejst dana nervoza otiša mu jedan postanar a mora platit svaki misec 2500 kuna poreza na stanove iduće dvi godine. Pa se budi po noći. Pa priča ja s njime nešto. Dvi ure smo pričali tj on je sluša a ja san mu tumačija. Pa mu da tisuću kuna i pokaza da iman još i da se ne nervira jer će tek onda past u depresiju.

Nakon pet dana naša novog podstanara. Rješen problem. Ne nerviraj se oko love kad san ja u blizini. Meni lova sama pada u naručje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by RayMabus 16/6/2019, 20:20

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 15607010

A ovo ti je moje malo prase , sad san ga snimija , isti gazda samo spava i jede i boli ga kurac za cili svit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by dijagram 16/6/2019, 20:23

a je se razbacio ko 5 deka parizera:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by RayMabus 16/6/2019, 20:24

Ne jebe te nula posta. Taki san ti i ja. Ja ti iman podatke iz budućnosti. Jutros san nakon šta san cilu noć gleda zombije čita neke tekstove o astralu do podne. Zato san danas tako i spava sve do maloprije.

Tu jebete se za kunu umisto da izađete svi na ulicu i autima blokirate ceste i napravite veliki rez u društvu i kažete dosta jel nastavite li ovako neće vas bit za koju godinu , krah nataliteta i iseljavanje mladih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by RayMabus 16/6/2019, 20:29

dijagram wrote:a je se razbacio ko 5 deka parizera:)
Čuva vrata jer to di gleda je ulaz u dvor. Ka pas je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by RayMabus 16/6/2019, 20:33

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 15607011

Spava i stražari na ulazu. Ne da drugim mačkama uć unutra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by aben 16/6/2019, 20:47

AssadNaPodmornici wrote:
aben wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:Poslodavac:tražimo radnika koji dobro govori engleski,do 30 godina,virtuoza na računalu,mora imati plave oči i bar 85 kila.
Odgovor:Sad se jebite pa zapošljavajte irance
najbolji mi je bio oglas koji mi je žena pokazala prije desetak godina.

tražimo ..... ........ do 30 godina, sa završenim faklutetom smjera koji se traži, znanjem mnimalno engleskog i njemačkog. znanjem excela, rad u acad programu je prednost. plaća odlična (5000kn)

onda je imala 40, pa ju ipak pozvali.
imate djecu?


rastavljeni ste?

neznate njemački?

joooj gospođo niste vi za naš tim.

prije par godina ju zvali jer im treba takav kadar, nikaj više ne smeta.

samo kaj se desila promjena pa im je rekla ako mi ne ponudite 15000kn kao početnu plaću, službeni mobitel, službeni auto nemamo kaj razgovarat. tip s druge strane počeo mmmmmuuuuuuccccat. radi za manje, nije joj stresno ima dobro okruženje i fućka joj se.
:tu

jebote kakve sam ja sve priče se nasluša prije par godina kada su me odjebavali za posao.. sva sreća tada sam imao vlastite prihode.. ali naši poslodavci su teška gamad i baš mi je drago što kmeče
teška gamad?

ositi si na svojoj koži kako je to kad je ponuda veća od potražnje pa si omoh zaburavi sve ča znoš o ekonomiji?

ti si loš čovik i s tobon se ne valjo družiti
tako je i sada guštam kada oni kmeče.. i guess we are even. 
zar je loše guštati kako poslodavci koji su me prije koju godinu odjebavali radi gluposti, odjedanput nakon par godina šalju mailove i pitaju gdje sam..  :tu

elementarna ekonomija ti govori da to ni nišće osobno; u uvjetima velike ponude poslodavci samo doju nojmanje koliko moraju, da ostane više kruva njihovoj dici i ponašaju se potpuno jednoko ko ča bi se ponošo i ti na njihovin mestu.

oni nisu odjebavali tebe, nego su imali boljega i jeftinijega radnika. primjeni svoje znanje i na svoj slučaj.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by aben 16/6/2019, 20:50

vili40 wrote:
aben wrote:
vili40 wrote:sad nek cvile i zovu upomoć.70% firmi u turizmu radilo je sa extraprofitom a radnike ponižavali smještajem i smiješnom plaćom.Ide to ali ne unedogled.


ekstraprofit? 

to je ko ono kad imoš svoju ploću a sa strone zarodiš još polak?
šegaći se ti,šegaćili se i ti koji danas cvile da im nema tko radit.

ti si socijalist i nika ti nišće na ovu temu neće biti jasno :(

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by AssadNaPodmornici 16/6/2019, 20:58

aben wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
aben wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
najbolji mi je bio oglas koji mi je žena pokazala prije desetak godina.

tražimo ..... ........ do 30 godina, sa završenim faklutetom smjera koji se traži, znanjem mnimalno engleskog i njemačkog. znanjem excela, rad u acad programu je prednost. plaća odlična (5000kn)

onda je imala 40, pa ju ipak pozvali.
imate djecu?


rastavljeni ste?

neznate njemački?

joooj gospođo niste vi za naš tim.

prije par godina ju zvali jer im treba takav kadar, nikaj više ne smeta.

samo kaj se desila promjena pa im je rekla ako mi ne ponudite 15000kn kao početnu plaću, službeni mobitel, službeni auto nemamo kaj razgovarat. tip s druge strane počeo mmmmmuuuuuuccccat. radi za manje, nije joj stresno ima dobro okruženje i fućka joj se.
:tu

jebote kakve sam ja sve priče se nasluša prije par godina kada su me odjebavali za posao.. sva sreća tada sam imao vlastite prihode.. ali naši poslodavci su teška gamad i baš mi je drago što kmeče
teška gamad?

ositi si na svojoj koži kako je to kad je ponuda veća od potražnje pa si omoh zaburavi sve ča znoš o ekonomiji?

ti si loš čovik i s tobon se ne valjo družiti
tako je i sada guštam kada oni kmeče.. i guess we are even. 
zar je loše guštati kako poslodavci koji su me prije koju godinu odjebavali radi gluposti, odjedanput nakon par godina šalju mailove i pitaju gdje sam..  :tu

elementarna ekonomija ti govori da to ni nišće osobno; u uvjetima velike ponude poslodavci samo doju nojmanje koliko moraju, da ostane više kruva njihovoj dici i ponašaju se potpuno jednoko ko ča bi se ponošo i ti na njihovin mestu.

oni nisu odjebavali tebe, nego su imali boljega i jeftinijega radnika. primjeni svoje znanje i na svoj slučaj.
imali su moj kurac, nego su to priglupi vezaši i krkani , nisu to njemački ili američki poduzetnici. zato mi je drago jer kmeče. kme kme kme
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by RayMabus 16/6/2019, 21:03

Nek kmeče. Sad kad 2020 Austrija otvori vrata svog tržišta rada za hrvatske državljane kmečat će još jače. Diže se desnica jer ovi oće uvozit Srbadiju masovno. Plenkovic puši izbore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže - Page 2 Empty Re: Trebate majstora ? Strpite se do kraja ljeta a možda i duže

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 24 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum