ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šokantne snimke iz srca Slavonije

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by michaellcmacha Sat 15 Jun - 22:38

dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:Ajmeeeeee!!!!

Đurđevdan i srtpske zastave na srpskoj svadbi u Borovu Selu!!!!

ŠokaNTNO!

https://www.dnevno.hr/domovina/srpska-svadba-u-vukovaru-zabezeknula-hrvate-grad-kao-bojno-polje-srpske-zastave-dim-limena-glazba-i-durdevdan-1323801/
U jebote. I zastava Zvezde, dimne bombe i baklje. Kraj sveta. Gde su branitelji koju pičku materinu?
za to su sad zaduženi navijači... mi se sa tom sitnileži više ne zajebavamo...
Vi radite samo ono što je platežnije i unosnije kao što je estrada?
Gde su navijači? Đankaju se?
ja sadim rajčice i paprike... nije bašnešto ni platežno a nije ni estrada

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by dzango Sat 15 Jun - 22:39

jastreb wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:Domoljubna krajiška. Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 1f602

No koment jer nema smisla. Moglo bi se komentirat ono krajiško plavo more samo to ne postoji  
Normalno da ne postoji,pa se ni u pjesmi ne spominje.

U pjesmi se spominje "Karinsko plavo more".

A Karinsko more doista postoji.
a srbi o karinskom plavom moru pjevaju kao o svom srpskom moru.. a to pak ne postoji... nije da nisu pokušavali, dočepati se mora, ali nešto ih nije išlo...
Ja mislio o Jovanu koji je zaprosio devojku a njen ćale, đubre jedno, mu je nije dao.
Da. Srbin. Đubre srpsko. Nije dao kćerku sirotanu.
Zato mu je ćerka ostala usedelica a on nije imao unuke. Jebale ga pare kada nemaš nikog da ti trči dvorištem.

_________________
Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by dzango Sat 15 Jun - 22:42

michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:Ajmeeeeee!!!!

Đurđevdan i srtpske zastave na srpskoj svadbi u Borovu Selu!!!!

ŠokaNTNO!

https://www.dnevno.hr/domovina/srpska-svadba-u-vukovaru-zabezeknula-hrvate-grad-kao-bojno-polje-srpske-zastave-dim-limena-glazba-i-durdevdan-1323801/
U jebote. I zastava Zvezde, dimne bombe i baklje. Kraj sveta. Gde su branitelji koju pičku materinu?
za to su sad zaduženi navijači... mi se sa tom sitnileži više ne zajebavamo...
Vi radite samo ono što je platežnije i unosnije kao što je estrada?
Gde su navijači? Đankaju se?
ja sadim rajčice i paprike... nije bašnešto ni platežno a nije ni estrada
Ti sadiš paradajiz a Brena i Bajaga haraju Hrvatskom kao kuga. Da si bar zasadio gandžu pa da pomogneš ove progresivne i mlade navijače koji jedini pokušavaju da spasu domovinu.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by michaellcmacha Sat 15 Jun - 22:49

a jebiga brena rastura u novom vinodolskom, tamo joj je resort... i ok neka je, za bajagu ne znam jel ima kakav objekat u nas ali ako ima nek ima.......nego daj mi reci šta misliš ti jesu li ustaše još u ono zločinačkoj ndh išli od sela do sela i sve srbe ubijali, a kuće i sakralne objekte pravoslavne crkve palili i uništavali... jastreb je ološ koji perfidno i podmuklo laže i izmišlja... aj da više neke stvari demistificiramo... ili ajde da ne... evo Banija je sinonim za srpski pogrom i u ww2 i u DR, ali ajde da sagledamo neke činjenice, koje su lako provjerljive

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by dzango Sat 15 Jun - 22:57

michaellcmacha wrote:a jebiga brena rastura u novom vinodolskom, tamo joj je resort... i ok neka je, za bajagu ne znam jel ima kakav objekat u nas ali ako ima nek ima.......nego daj mi reci šta misliš ti jesu li ustaše još u ono zločinačkoj ndh išli od sela do sela i sve srbe ubijali, a kuće i sakralne objekte pravoslavne crkve palili i uništavali... jastreb je ološ koji perfidno i podmuklo laže i izmišlja... aj da više neke stvari demistificiramo... ili ajde da ne... evo Banija je sinonim za srpski pogrom i u ww2 i u DR, ali ajde da sagledamo neke činjenice, koje su lako provjerljive
Ne znam da li su išli od sela do sela ali ubijali su cela sela u koja su došli. Za spaljene i oštećene crkve od 1991-1995 imaš ceo spisak po eparhijama na sajtu SPC. Nekoliko puta sam ga postovao na forumu.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by michaellcmacha Sat 15 Jun - 23:02

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Meuenu10parohijalni hram, plus ispred njega veliki dvor sve izgrađeno 1877. godine... danas oronulo ali niti u ndh za vrijeme ww2 niti u DR ta pravoslavna crkva nije dirana, iako su mještani mečenčana sudjelovali od prvih dana ww2 u napadima na hrvatska mjesta u okolici, a u DR u mečenčanima i u komogovini su imali obučni centar za banijske kninđe... ovo je slika crkve koja je izvornog izgleda i gradnje
a evo i slike parohijalnog dvora koji je takošer preživio i onovjeke i ovovjeke ustaše

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Meuenu10
dajte da malo ipak budemo realni u nekim stvarima, a ne pričati priče...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by michaellcmacha Sat 15 Jun - 23:03

dzango wrote:
michaellcmacha wrote:a jebiga brena rastura u novom vinodolskom, tamo joj je resort... i ok neka je, za bajagu ne znam jel ima kakav objekat u nas ali ako ima nek ima.......nego daj mi reci šta misliš ti jesu li ustaše još u ono zločinačkoj ndh išli od sela do sela i sve srbe ubijali, a kuće i sakralne objekte pravoslavne crkve palili i uništavali... jastreb je ološ koji perfidno i podmuklo laže i izmišlja... aj da više neke stvari demistificiramo... ili ajde da ne... evo Banija je sinonim za srpski pogrom i u ww2 i u DR, ali ajde da sagledamo neke činjenice, koje su lako provjerljive
Ne znam da li su išli od sela do sela ali ubijali su cela sela u koja su došli. Za spaljene i oštećene crkve od 1991-1995 imaš ceo spisak po eparhijama na sajtu SPC. Nekoliko puta sam ga postovao na forumu.
pa evo ako treba ići ćemo redom....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by michaellcmacha Sat 15 Jun - 23:07

donji kukuruzari pravoslavna crkva iz 1746. godine... ni 5 kilometara od jakog ustaškog uporišta u ww2 u kostajnici...Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Donji_10
oronula ali netaknuta u smislu rušenja...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by michaellcmacha Sat 15 Jun - 23:14

komogovina bio manastir ali uslijed neimaštine nije mogao opstati pa je preimenovan u parohijalnu crkvu...
i danas na svom mjestu

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by michaellcmacha Sat 15 Jun - 23:22

blinja.
Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Blinja10 opet crkva vrlo blizu ustaškog uporišta, 
a evo i zbora prošle godine Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Zbor_u10

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by Maggie19 Sat 15 Jun - 23:43

Baja mali Knindza i njegove uglazbljene bajke..ma, nista strasno..neka pjevaju..:-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by Leviathan2 Sun 16 Jun - 0:14

Maggie19 wrote:Baja mali Knindza i njegove uglazbljene bajke..ma, nista strasno..neka pjevaju..:-)
ko pjeva............promukne :D

_________________
Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by jastreb Sun 16 Jun - 0:28

Leviathan2 wrote:
Maggie19 wrote:Baja mali Knindza i njegove uglazbljene bajke..ma, nista strasno..neka pjevaju..:-)
ko pjeva............promukne :D
Mile Delija.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by jastreb Sun 16 Jun - 0:30

Leviathan2 wrote:
Maggie19 wrote:Baja mali Knindza i njegove uglazbljene bajke..ma, nista strasno..neka pjevaju..:-)
ko pjeva............promukne :D
Mile Delija.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Šokantne snimke iz srca Slavonije - Page 2 Empty Re: Šokantne snimke iz srca Slavonije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum