ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anemija na aparatima, Šeksu kriva crkva

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Anemija na aparatima, Šeksu kriva crkva - Page 4 Empty Re: Anemija na aparatima, Šeksu kriva crkva

Post by RayMabus Tue 28 May - 16:04

Hektorović wrote:
marcellus wrote:
Hektorović wrote:Anemija krenuo preko medija na Vasu

nije mu vaso slagao listu kandidata. Nek preuzme odgovornost i makne se. Sve su to njegovi rukopoloženici, ne vasini


Evo upravo sad slušam na TV, govori kako je lista bila odlična, prva liga, sve naj... A Vaso kao neka šuti jer nije bio aktivan u kampanji...
 

Plenky je definitivno u nekom paralelnom svemiru.
Pa narcis je

Ima engram koji je baziran na rečenicama tipa :

Ja sam savršen

Ili

Ja sam uvijek u pravu

Lako moguće prije oovo drugo a zadobiven je najvjerovatnije u prenatalnom dobu kad mu se mater svađala s ocem il nešto napravila pa vikala Ja nisam kriva


To ti je rekativni um

Ne da mi se takve umove ličit  jer su preteški slučajevi jer da bi došli do toga prvo sam moraš doć do zaključka da nisi savršen a oni to neče nikad jer nije u njima problem jer su oni savršeni ,  pa fino bejzbol palica i udri,  stižu novi engrami pa.da vidimo čiji tata ima veći kurac.

RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Anemija na aparatima, Šeksu kriva crkva - Page 4 Empty Re: Anemija na aparatima, Šeksu kriva crkva

Post by Regoč Tue 28 May - 16:15

marcellus wrote:
Hektorović wrote:Anemija krenuo preko medija na Vasu

nije mu vaso slagao listu kandidata. Nek preuzme odgovornost i makne se. Sve su to njegovi rukopoloženici, ne vasini

:vaultboy1

_________________
Anemija na aparatima, Šeksu kriva crkva - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Anemija na aparatima, Šeksu kriva crkva - Page 4 Empty Re: Anemija na aparatima, Šeksu kriva crkva

Post by AssadNaPodmornici Tue 28 May - 16:18

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/sef-splitskog-hdza-optuzio-pamelu-anderson-za-specijalni-rat-protiv-hrvatske/2088791.aspx

PREDSJEDNIK splitskog HDZ-a Petar Škorić optužio je Pamelu Anderson za sudjelovanje u specijalnom ratu protiv Hrvatske. 
"Tko smije sumnjati kad Pamela to ispali! Koriste osobu koja i ne zna gdje je Hrvatska za pronositelja i širitelja specijalnog rata protiv Hrvatske", napisao je Škorić uz objavu članka naslovljenog "Pamela Anderson: 'Hrvatska treba izaći iz nacionalističke prošlosti'.

Također, radi se o istom onom Petru Škoriću kojega je Gotovina na čuvenoj snimci iz Knina prozvao "nesposobnom budaletinom"

Znači dijagnoza odavno postavljena, no i takav lik je svejedno dogurao visoko u uhljebistanu :D
u Kini takav nebi dogurao niti za najnižeg partijskog činovnika koji nadzire portun stambene zgrade i ocjenjuje druge građane, kod nas je ugledna osoba , možda nije prvi ešalon uhljebistana gdje su ministri, premjeri, direktori, gradonačelnici ali je drugi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Anemija na aparatima, Šeksu kriva crkva - Page 4 Empty Re: Anemija na aparatima, Šeksu kriva crkva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum