ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kosovo će na kraju biti podeljeno

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

kosovo će na kraju biti podeljeno - Page 2 Empty Re: kosovo će na kraju biti podeljeno

Post by Guest 25/5/2019, 23:34

Eroo wrote:
pizzon wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
Posavina, valjda nisi mislio i na to?
Bosna je za Hrvatsku gotova priča.

Uostalom kad su to Hrvatui u Bosni bili većina???

Od kad se ondje vrše popisi Hrvati su u Bosni bili manjina.

Danas su ne manjina,već debela manjina.

Tako da Bosnu trpati u nekakve hrvatske granice graniči s ludilom.
Ko trpa Bosnu igdje? O kakvoj Bosni pričaš, ba? Nema od toga ništa, ne postoji...Ni kao protektorat ne funkcionira.
Podijeliti i neka svatko upravlja svojim dijelom kako zna i umije. Oko Posavine se treba dogovoriti sa Srbima, to sam rekao...

moze,
ako stavimo knin  i ostalo na sto
ovako, nema o cemu da razgovaramo !
I Majdanpek. :)

volis zlato !?

Guest
Guest


Back to top Go down

kosovo će na kraju biti podeljeno - Page 2 Empty Re: kosovo će na kraju biti podeljeno

Post by Guest 25/5/2019, 23:37

Regoč wrote:U širem regionu.
kosovo će na kraju biti podeljeno - Page 2 KARTA-VELIKE-ALBANIJE

smesno

pa samo potez od begrada
do n.sada broji ko cela hrvatska
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kosovo će na kraju biti podeljeno - Page 2 Empty Re: kosovo će na kraju biti podeljeno

Post by michaellcmacha 26/5/2019, 00:23

pizzon wrote:
Regoč wrote:U širem regionu.
kosovo će na kraju biti podeljeno - Page 2 KARTA-VELIKE-ALBANIJE

smesno

pa samo potez od begrada
do n.sada broji ko cela hrvatska
da smo mi imali s čime naseliti bosnu i vojvodinu, već bi vi preko 20 godina uživali u svom voćaru... slobodno morete reći mački gospoja...;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

kosovo će na kraju biti podeljeno - Page 2 Empty Re: kosovo će na kraju biti podeljeno

Post by jastreb 26/5/2019, 13:01

michaellcmacha wrote: 
da smo mi imali s čime naseliti bosnu i vojvodinu, već bi vi preko 20 godina uživali u svom voćaru... slobodno morete reći mački gospoja...;)
A kad ste vi veliki domoljubi umjesto da ostajete u Bosni,Hercegovini,Vojvodini,radije išli u Ljemačku ili Kanadu i tako ostavljali prazan teritorij za širenje drugih.

Umjesto das ostajemo pod Turcima,mi smo bježali na Zapad i tako ostavljali teritorij Srbima i Vlasima.

Srbi su ostajali na svome,ili zauzimali opustošena područja i tako se širili.

Mi smo u povijesti bili drek,a ne predziđe kršćanstva.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

kosovo će na kraju biti podeljeno - Page 2 Empty Re: kosovo će na kraju biti podeljeno

Post by vuksadinare 26/5/2019, 13:23

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote: 
da smo mi imali s čime naseliti bosnu i vojvodinu, već bi vi preko 20 godina uživali u svom voćaru... slobodno morete reći mački gospoja...;)
A kad ste vi veliki domoljubi umjesto da ostajete u Bosni,Hercegovini,Vojvodini,radije išli u Ljemačku ili Kanadu i tako ostavljali prazan teritorij za širenje drugih.

Umjesto das ostajemo pod Turcima,mi smo bježali na Zapad i tako ostavljali teritorij Srbima i Vlasima.

Srbi su ostajali na svome,ili zauzimali opustošena područja i tako se širili.

Mi smo u povijesti bili drek,a ne predziđe kršćanstva.
Ko je otisao na zapad?..imas samo moliske i gradicanske hrvate..ovi na jugu madjarske su autohtoni hrvati...hrvati su 9stajali na hrvatskom tlu u vecini sa migracijama najvise 100,150 km..a srbi ili vlasi su bili turski cobani,timaritelji i vazali i logicno ako na nekom prostoru nije bilo stanovnika ostavili su ove indijance jer neko im je morao cuvat ovce i krave i timarit konje i placat porez..ovi nasi bar nisu htjeli biti cobani islamdzijama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

kosovo će na kraju biti podeljeno - Page 2 Empty Re: kosovo će na kraju biti podeljeno

Post by michaellcmacha 26/5/2019, 15:58

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
michaellcmacha wrote: 
da smo mi imali s čime naseliti bosnu i vojvodinu, već bi vi preko 20 godina uživali u svom voćaru... slobodno morete reći mački gospoja...;)
A kad ste vi veliki domoljubi umjesto da ostajete u Bosni,Hercegovini,Vojvodini,radije išli u Ljemačku ili Kanadu i tako ostavljali prazan teritorij za širenje drugih.

Umjesto das ostajemo pod Turcima,mi smo bježali na Zapad i tako ostavljali teritorij Srbima i Vlasima.

Srbi su ostajali na svome,ili zauzimali opustošena područja i tako se širili.

Mi smo u povijesti bili drek,a ne predziđe kršćanstva.
Ko je otisao na zapad?..imas samo moliske i gradicanske hrvate..ovi na jugu madjarske su autohtoni hrvati...hrvati su 9stajali na hrvatskom tlu u vecini sa migracijama najvise 100,150 km..a srbi ili vlasi su bili turski cobani,timaritelji i vazali i logicno ako na nekom prostoru nije bilo stanovnika ostavili su ove indijance jer neko im je morao cuvat ovce i krave i timarit konje i placat porez..ovi nasi bar nisu htjeli biti cobani islamdzijama
ama nije tako vlasi su glavom bez obzira bježali pred osmanlijama i onda stali kod bihaća pričekali svog hasana pašu pa zajedno sa njim uprli prvo na bihać (hrvatski grad) pa potom na petrinju (hrvatski grad) i konačno na sisak (hrvatski grad)...... sve su u "sadejstvu" napadali i uništavali i onda klošar veli kak su hrvati napuštali i ostavljali svoje...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

kosovo će na kraju biti podeljeno - Page 2 Empty Re: kosovo će na kraju biti podeljeno

Post by Yehudim 26/5/2019, 23:42

pizzon wrote:https://www.blic.rs/vesti/politika/kosovo-ce-na-kraju-biti-podeljeno-bivsi-britanski-diplomata-o-scenariju-za-razresenje/0zbm4b5

 Vlasnici rudnih bogatstava na Kosovu i Metohiji su

 Madeline Albright i  Weslay Clark...................

Putevi, infrastruktura, ćeljeznice, telekomunikacije itd

Pametnom dosta.

----------------------------------------------

u - okrajini - je to sin Joe Biden-a 

koji je zamjenik ministra energetike - okrajine -

Sve jasno

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

kosovo će na kraju biti podeljeno - Page 2 Empty Re: kosovo će na kraju biti podeljeno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum