ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna - Page 2 Empty Re: Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna

Post by abraham Sun 1 Nov - 18:23

marcellus wrote:inače, ne vjerujem da će i HDZ nešto tu promijeniti kad dođe, na moju veliku žalost. Kod nas je jednostavno takva kultura... Tuđmanu najviše zamjeram što nije, kao jedini vladar koji je to realno mogao, uništio korupciju u Hrvatskoj odmah u startu.
Stvar mentaliteta. Da, detudjmanizacija je krenula neke cetiri godine prije Sanadera. poklapa se sa dolaskom Mesica-Karamarka , na vlast. Mozda grijesima ali bih se zakleo da je tako bilo.

abraham

Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna - Page 2 Empty Re: Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna

Post by Guest Sun 1 Nov - 18:25

detuđmanizacija je ništa drugo nego mit, to je više pokušaj medija da obezvrijeđuju tuđmanov "lik i dijelo", a na kraju od kurca ispalo, tuđman nikada popularniji :D da se on danas kandidira vjerojatno bi isprašio sve ove skupa..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna - Page 2 Empty Re: Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna

Post by abraham Sun 1 Nov - 18:29

neoliberalni_placenik wrote:detuđmanizacija je ništa drugo nego mit, to je više pokušaj medija da obezvrijeđuju tuđmanov "lik i dijelo", a na kraju od kurca ispalo, tuđman nikada popularniji :D da se on danas kandidira vjerojatno bi isprašio sve ove skupa..
Referirao sam se na Marcel-ov tekst. Inace bitan dio izborne strategije kao i de "ercegovinazacija".
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna - Page 2 Empty Re: Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna

Post by marcellus Sun 1 Nov - 18:29

da, da nije bilo detuđmanizacije danas bi tuđman imao nešto lošiji image u javnosti nego što ga ima ovako, s razlogom... ali detuđmanizacija je tipičan primjer nečeg što se zove "backfire"...  uglavnom tuđman ih je i mrtav sjebao, nije da mi ih je žao, a o devedesetima će se realno moć govorit za sto godina, ako svijet postane malo razumniji nego je danas, u što sumnjam

_________________
Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna - Page 2 Empty Re: Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna

Post by abraham Sun 1 Nov - 18:30

marcellus wrote:da, da nije bilo detuđmanizacije danas bi tuđman imao nešto lošiji image u javnosti nego što ga ima ovako, s razlogom... ali detuđmanizacija je tipičan primjer nečeg što se zove "backfire"...  uglavnom tuđman ih je i mrtav sjebao, nije da mi ih je žao, a o devedesetima će se realno moć govorit za sto godina, ako svijet postane malo razumniji nego je danas, u što sumnjam
Referirao sam se na vas tekst. Po meni gaf ali moze biti shvacen kao drukanje za Karamarka.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna - Page 2 Empty Re: Bio sam uhljeb, ništa nisam radio i primao sam 17. 000 kuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum