ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by immortal 23/4/2019, 20:01

RayMabus wrote:Mortal , pa seri i ti protiv muških. Ja to nikome nezabranjujem.

Šta kad je istina , smota idiota da dignu zajedničku kredu za stan i onda ga drži u šaci.

Matrijarh.
zato si ti tako pametan ostao sam ( mada možda i bolje)
toliko govoriš o patrijahartu, pa što se nisi postavio kao muško i odradio sve kako treba, ne sjedio i prigovarao do vječnosti
ako si uvjeren u moć muškarca što ju nisi iskoristio

immortal

Posts : 23277
2014-04-16


Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by RayMabus 23/4/2019, 20:08

Ja se nezalažem za patrijarh. Iman zdrav razum pa kužin neke stvari a to šta nekome smeta istina nije moj problem. Golubići zaljubljeni pa ga nagovori na kredit od 30 godina a u braku su i onda kredit glasi na oboje , nakon dedet godina braka otpaltio idiot 1/3 kredita ide rastava , ona će sama skrpit ostatak , njoj dica i stan a njemu alimentacija i zabrana približivanja.

Ili ako neće to mora plesat kako ona oće i nastaviti otplaćivati stan i na kraju je stan zajednički a ova mu ne da da ga prodaju i ostane njoj.

Dobro ste vi to zamislile , na kraju vi vladate i pobjeđujete.

Bolje u podstanare pa kad se razvodite onda plaćaš samo alimentaciju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by immortal 23/4/2019, 20:10

RayMabus wrote:Ja se nezalažem za patrijarh. Iman zdrav razum pa kužin neke stvari a to šta nekome smeta istina nije moj problem. Golubići zaljubljeni pa ga nagovori na kredit od 30 godina a u braku su i onda kredit glasi na oboje , nakon dedet godina braka otpaltio idiot 1/3 kredita ide rastava , ona će sama skrpit ostatak , njoj dica i stan a njemu alimentacija i zabrana približivanja.

Ili ako neće to mora plesat kako ona oće i nastaviti otplaćivati stan i na kraju je stan zajednički a ova mu ne da da ga prodaju i ostane njoj.

Dobro ste vi to zamislile
, na kraju vi vladate i pobjeđujete.

Bolje u podstanare pa kad se razvodite onda plaćaš samo alimentaciju.
ne davi više
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by RayMabus 23/4/2019, 20:11

I usput meni netriba stambeni kredit , iman kuću i dva stana najmanje no samo komentiran jednu situaciju jer kako ja nikad nespominjen šta iman pa mi ženska počela pričat o tome kako bi tribali uzet stambeni kredit i tako to pa je lagano pozdravija i prekinija tu vezu.

Šta će mi taka ženska koja je već isplanirala kako će mene uvalit u govna a nismo ni do oltara došli.

To danas u kurcu sve. Hrpa cura opterećena stambenim pitanjem.

A gdje je ljubav ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by RayMabus 23/4/2019, 20:16

RayMabus wrote:I usput meni netriba stambeni kredit , iman kuću i dva stana najmanje no samo komentiran jednu situaciju jer kako ja nikad nespominjen šta iman pa mi ženska počela pričat o tome kako bi tribali uzet stambeni kredit i tako to pa je lagano pozdravija i prekinija tu vezu.

Šta će mi taka ženska koja je već isplanirala kako će mene uvalit u govna a nismo ni do oltara došli.

To danas u kurcu sve. Hrpa cura opterećena stambenim pitanjem.

A gdje je ljubav ?
Ne volin kad me netko podcijenjuje. I ne volin osobe koje su opterećene egzistencijalnim pitanjima i to im je prioritet u vezi.

Take dođu pa meni pričaju o stambenom kreditu a nismo ni prid oltar došli a ja par stanova iman samo nikad ih nespominjen.

Kalkulatori. A gdje je ljubav ?

Normalno da ću uteć od take osobe. Eto je nekome drugome pa nek njega cijepi
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by immortal 23/4/2019, 20:17

RayMabus wrote:I usput meni netriba stambeni kredit , iman kuću i dva stana najmanje no samo komentiran jednu situaciju jer kako ja nikad nespominjen šta iman pa mi ženska počela pričat o tome kako bi tribali uzet stambeni kredit i tako to pa je lagano pozdravija i prekinija tu vezu.

Šta će mi taka ženska koja je već isplanirala kako će mene uvalit u govna a nismo ni do oltara došli.

To danas u kurcu sve. Hrpa cura opterećena stambenim pitanjem.

A gdje je ljubav ?
s nekim do koga ti nije stalo sigurno nećeš planirati zajednički život i kredit
očito nije znala da ti stan ne treba
očito je htjela da budete sami novisni o drugima

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by immortal 23/4/2019, 20:19

RayMabus wrote:
Ne volin kad me netko podcijenjuje. I ne volin osobe koje su opterećene egzistencijalnim pitanjima i to im je prioritet u vezi.
podcjenjivanje nitko ne voli
zdrav razum nalaže brigu o egzistenciji
ti si ostao nejasan (piz..) jer nisi rekao da se za to ne mora brinuti
kako si joj otpilio, tako si i prošao
ona je sebi sigurno našla nekoga s kim može
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by RayMabus 23/4/2019, 20:23

mortal wrote:
RayMabus wrote:I usput meni netriba stambeni kredit , iman kuću i dva stana najmanje no samo komentiran jednu situaciju jer kako ja nikad nespominjen šta iman pa mi ženska počela pričat o tome kako bi tribali uzet stambeni kredit i tako to pa je lagano pozdravija i prekinija tu vezu.

Šta će mi taka ženska koja je već isplanirala kako će mene uvalit u govna a nismo ni do oltara došli.

To danas u kurcu sve. Hrpa cura opterećena stambenim pitanjem.

A gdje je ljubav ?
s nekim do koga ti nije stalo sigurno nećeš planirati zajednički život i kredit
očito nije znala da ti stan ne treba
očito je htjela da budete sami novisni o drugima
Pa rekoh ti : Ne volim kad me se podcjenjuje.

Pretpostavka je majka svih zajeba a ona je predpostavila da nitko nema ništa zato šta ona nema.

To se zove podcjenjivanje kad misliš da je onaj drugi ti pa ima iste probleme koji ga muće.

Ona je 100% bila uvjerena da ja neman ništa samo zato šta o tome nikad nisan priča.

A ne pričan baš zato radi takvih mentalnih sklopova koji proračunavaju stan jer neudaješ se za zidove nego osobu.

A kad nekoga voliš onda ćeš živit s njime i u šatoru ako triba a neće ti stan bit mjerilo.

To je mjerilo sponzorušama a kad buden taku tija tražit onda će imat ogromne sise i nećeš se s njon moć takmičit jer ako ti tako gledaš muške onda mogu i ja vas gledat tako a u tom slučaju ima i boljih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by RayMabus 23/4/2019, 20:29

mortal wrote:
RayMabus wrote:
Ne volin kad me netko podcijenjuje. I ne volin osobe koje su opterećene egzistencijalnim pitanjima i to im je prioritet u vezi.
podcjenjivanje nitko ne voli
zdrav razum nalaže brigu o egzistenciji
ti si ostao nejasan (piz..) jer nisi rekao da se za to ne mora brinuti
kako si joj otpilio, tako si i prošao
ona je sebi sigurno našla nekoga s kim može
Viruj mi nije me uopće briga jel našla koga ili nije. To me savršeno ne zanima. Meni je bitno da san je ja izbjega na vrime.

PS : Može se bit sam i u podstanarima , kažem ti da je kalkulator koji je već unaprid izračunala šta oće samo fali idiot koji će na to njeno nasist. Ja taj nisan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by immortal 23/4/2019, 20:30

RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:I usput meni netriba stambeni kredit , iman kuću i dva stana najmanje no samo komentiran jednu situaciju jer kako ja nikad nespominjen šta iman pa mi ženska počela pričat o tome kako bi tribali uzet stambeni kredit i tako to pa je lagano pozdravija i prekinija tu vezu.

Šta će mi taka ženska koja je već isplanirala kako će mene uvalit u govna a nismo ni do oltara došli.

To danas u kurcu sve. Hrpa cura opterećena stambenim pitanjem.

A gdje je ljubav ?
s nekim do koga ti nije stalo sigurno nećeš planirati zajednički život i kredit
očito nije znala da ti stan ne treba
očito je htjela da budete sami novisni o drugima
Pa rekoh ti : Ne volim kad me se podcjenjuje.

Pretpostavka je majka svih zajeba a ona je predpostavila da nitko nema ništa zato šta ona nema.

To se zove podcjenjivanje kad misliš da je onaj drugi ti pa ima iste probleme koji ga muće.

Ona je 100% bila uvjerena da ja neman ništa samo zato šta o tome nikad nisan priča.


A ne pričan baš zato radi takvih mentalnih sklopova koji proračunavaju stan jer neudaješ se za zidove nego osobu.

A kad nekoga voliš onda ćeš živit s njime i u šatoru ako triba a neće ti stan bit mjerilo.

To je mjerilo sponzorušama a kad buden taku tija tražit onda će imat ogromne sise i nećeš se s njon moć takmičit jer ako ti tako gledaš muške onda mogu i ja vas gledat tako a u tom slučaju ima i boljih.
jebo te šator
bio si s njom u vezi a otpilio si joj
još ako si je koristio trebalo te skratiti za glavu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by RayMabus 23/4/2019, 20:45

Nisan je iskoristija. Neiskorištavan ja ljude za sex. Sex je davanje tako da neuziman ako neponudiš.

Normalno da ću je otpilit. Nije mi se svidija njen pristup šta je bitno u vezi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by RayMabus 23/4/2019, 20:49

Šator je zakon. Nudin ti vedro nebo i pogled na Sjevernjaču zvijezdu.

Ako ti ne paše šator a ti otiđi u hotel ako imaš para za platit sobu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by RayMabus 23/4/2019, 20:56

Uglavnom ako vam ženska poćne pričat o zajedničkom stambenom kreditu : bježi.

Testira te da vidi kako ćeš reagirat a odgovor mora biti da jer ona računa da ako se rastavite ti ćeš njoj i djetetu otplatit bar jedan dio stana.

Gdje je problem u ovoj priči ?

Razmišlja o mogućnosti rastave. A netko tko je i taj dio ubacio u jednadžbu jako je sračunat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by RayMabus 23/4/2019, 20:59

To ti je osoba koja je ubacila sve moguće varijable u jednadžbu veze a jedna od tih je i rastava.

Ona se osigurava s tim stambenim kreditom jer nakon deset godina si joj otplatio 1/3 stana.

Aj pa se rastavi ili se ne rastavi a da nije po njenome.

Matrijarh.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by RayMabus 23/4/2019, 21:02

Ljudi koji na početku veze imaju izračunatu varijablu rastava ....to ti je materijal koji će se i rastavit ako nije po njenome

Ona ima pripremljenu varijablu u glavi i za tu opciju.

Zato nemoj uzimat ništa zajedno a posebno ne stan na kredu sa takvom u braku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona - Page 3 Empty Re: Budi podstanar u Splitu : 500 eura a letiš vani kad dođe sezona

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum