ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Država zarađuje na menstruaciji

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Država zarađuje na menstruaciji - Page 3 Empty Re: Država zarađuje na menstruaciji

Post by Regoč 20/4/2019, 22:30

pismejker wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:A tko ju tjera da kupuje? Ili da kupuje kruh? Mlieko? Gorivo? Na sve plaća PDV, zašto bi tamponi i ulošci bili izuzeti?
Eeeee,Reg,ti nisi progressivan..sve sto se odnosi na cure,treba kroz prste progledati,pa i poreze.. :clown
Nisam progresivan, u pravu si. Sve bi ja te feministice na pusti otok pa njek žive u zemlji bez staklenoga stropa i zakidanja u plaćah. Baš me zanima koliko bi im trjebalo da se međusobno pokolju jer ništa živo neće biti u stanju napraviti niti izmisliti budući da su sve vriedno spomena izumili muškarci. A i gluposti su izumili muškarci, ni za to nisu bile sposobne.
A jest...hehehehe,..podsjeca me na par mojih komentarah... :clown
znas,puno sam nekih stvari shvatio na temi o curama robotima..
Zene u biti ne trebaju muskarce,trebaju njihovu moć,stabilnost koju pruzaju,uvjete koje osiguravaju da bi se okoristile za svoje svrhe..
ne osudjujem,zene su ipak bica kojima je potomstvo i one same na prvom mjestu..ipak,vrijedjaju manipulacije koje serviraju muskarcima,da bi to postigle..
Zato rekoh,roboti cure su pravi potez da te cure vise ne mogu ucijenjivati.. :starac

Dakako,skidam kapu odredjenom broju sposobnih i cestitih zena...da ne ispadne da generaliziram..
Ma da, bilo je i pametnih ženah kroz poviest, recimo žena Piera Curieja.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Država zarađuje na menstruaciji - Page 3 Empty Re: Država zarađuje na menstruaciji

Post by Maggie19 20/4/2019, 22:32

Noor wrote:
Maggie19 wrote:A, bas.
Sjeti se samo 'legalnih' zutih traka obaveznih za vrijeme ciklusa oko ruku zaposlenica jednog prodajnog lanca prije par godina.
nisam imala pojma o tome..
koji razlog je bio za tako nesto?
kontrola, zastrasivanje, discipliniranje.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum