ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by Guest 31/10/2015, 11:21

kic wrote:
ostrakon wrote:
r_nevjesta wrote:
kic wrote:iako u stvari, mislim da je Zoky prvo nešto rekao u stilu: ako Karamarko objasni otkud će davati po 1.000 eura, ja ću davati duplo..
i općenito ne kužim zašto se izražavaju u eurima, to je isto sitan twist ali zamjetan u govoru..
Psihotrik, možda zato što je 1000 eura okrugla brojka koja dobro zvuči, a u svijesti birača nije tako očita i neostvarljiva laž, kao što bi bilo da je rekao 7.5 tisuća kuna 8-)

Zato što u kolektivnoj svijesti naroda domaća valuta, Kuna, nema neku vrijednost, cijeni se strana roba, Marka, tj. Euro.
Većina štednje u bankama je u Eurima.
well to je žalosno da ljudi ne cijene vlastitu valutu a žele biti na čelu iste države, i čak pretvaranje kredita želimo u eurima, njemci su svoju marku nosili na ramenima kad su se pozdravljali s njom 2002. godine..
Postavite mene za diktatora, uveo bih selektivno razmnožavanje, za dvije generacije imali većinu koja je nadprosječno inteligentna i lijepa.

Guest
Guest


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by neva 31/10/2015, 11:23

bogomdani wrote:Preko koljena bih te i onda ispankao po guzli...Gdi ces medj najgori mulj muljeva i talog taloga da ides?? Politika je prljava,bilo kojeg predznaka..jednostavno paraziti i oportunisti koji zive na racun naroda,radnih ljudi i ostalih u biznisu..gnoj gnojeva smrad smradova...imao sam jednu curu davno,koja je bila zagrijana za politiku...Prvo,nikad joj vjerovao nisam,drugo,dosadna u mičku paterinu sa svojom spikom..Trece,u krevetu jos gori politicar...napravit cu ti ovo,ako mi napravis ono...teraj to u vrazju mtr..
Dobro, ti sve žene aktivne u politici i one koje politika zanima gledaš subjektivno i prema toj svojoj 'političarki' koja ti nije valjala u krevetu :D
Ali u politici, kao i svagdje, ljudi imaju izbor kako će se ponašati i sami postavljaju granice do kojih su spremni ići. Mislim da je moguće biti dovoljno iskren, pošten i otvoren u politici, samo je pitanje koliko bi to oni drugačiji dopustili, a koliko bi se potrudili da 'bijelu vranu' odstrane svim sredstvima...
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by Guest 31/10/2015, 11:23

Da Ostrakon vidi po svabiji koliko je metuzalema preko 90 godina koji sisaju drzavnu blagajnu,a vise lice na kornjace od 300 godina,i jedva se krecu,ali se za njih mjesecno izdvaja 2000 Ojra,dobio bi mozdani udar.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by Guest 31/10/2015, 11:27

r_nevjesta wrote:Mislim da je moguće biti dovoljno iskren, pošten i otvoren u politici, samo je pitanje koliko bi to oni drugačiji dopustili, a koliko bi se potrudili da 'bijelu vranu' odstrane svim sredstvima...
Kruh i igre ne traže političari, nego puk, davaj, daj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by Guest 31/10/2015, 11:28

r_nevjesta wrote:
bogomdani wrote:Preko koljena bih te i onda ispankao po guzli...Gdi ces medj najgori mulj muljeva i talog taloga da ides?? Politika je prljava,bilo kojeg predznaka..jednostavno paraziti i oportunisti koji zive na racun naroda,radnih ljudi i ostalih u biznisu..gnoj gnojeva smrad smradova...imao sam jednu curu davno,koja je bila zagrijana za politiku...Prvo,nikad joj vjerovao nisam,drugo,dosadna u mičku paterinu sa svojom spikom..Trece,u krevetu jos gori politicar...napravit cu ti ovo,ako mi napravis ono...teraj to u vrazju mtr..
Dobro, ti sve žene aktivne u politici i one koje politika zanima gledaš subjektivno i prema toj svojoj 'političarki' koja ti nije valjala u krevetu :D
Ali u politici, kao i svagdje, ljudi imaju izbor kako će se ponašati i sami postavljaju granice do kojih su spremni ići. Mislim da je moguće biti dovoljno iskren, pošten i otvoren u politici, samo je pitanje koliko bi to oni drugačiji dopustili, a koliko bi se potrudili da 'bijelu vranu' odstrane svim sredstvima...
nemoguce..ne mos prezivjeti kao pahuljica snijega u talionickoj peći...zaboravi...ne gledam sam ozene tako,nego sve..svi u politici i vezani za politiku su nesto sto opstaje ne najnizim "ljuckim" strastima i motivima... drek drekova..nikad nisampoliticare simpatizirao...u politiku jedino ulaze "ljudi" koji se zele moci dokopati,okoristiti poziciju,i nagracati se love...ono sto "rade" ,rade preko qrca,samo da se uklopi u opis njihova radna mjesta..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by Guest 31/10/2015, 11:30

bogomdani wrote:Da Ostrakon vidi po svabiji koliko je metuzalema preko 90 godina koji sisaju drzavnu blagajnu,a vise lice na kornjace od 300 godina,i jedva se krecu,ali se za njih mjesecno izdvaja 2000 Ojra,dobio bi mozdani udar.. jocolor
Evo sad se hitno predlaže zakon kojim bi se radni vijek povisio na 70 godina, te ukinula minimalna plaća.
Jer je blagajna preopterećena dolaskom izbjeglica. Trebaju Njemci više raditi da bi se mogla isplatiti socijala imigrantima.

http://pandora.kreativisti.org/njemacka-u-mirovinu-tek-sa-70-i-snizavanje-minimalca/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by neva 31/10/2015, 11:34

ostrakon wrote:Kruh i igre ne traže političari, nego puk, davaj, daj.
Znam, i mislila sam na sve političke protivnike gdje god bili, u strankama ili među onima koji te stranke podržavaju i biraju. Kategorija 'korisne budale' upravo zato i postoji :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by Guest 31/10/2015, 11:34

ostrakon wrote:
bogomdani wrote:Da Ostrakon vidi po svabiji koliko je metuzalema preko 90 godina koji sisaju drzavnu blagajnu,a vise lice na kornjace od 300 godina,i jedva se krecu,ali se za njih mjesecno izdvaja 2000 Ojra,dobio bi mozdani udar.. jocolor
Evo sad se hitno predlaže zakon kojim bi se radni vijek povisio na 70 godina, te ukinula minimalna plaća.
Jer je blagajna preopterećena dolaskom izbjeglica. Trebaju Njemci više raditi da bi se mogla isplatiti socijala imigrantima.

http://pandora.kreativisti.org/njemacka-u-mirovinu-tek-sa-70-i-snizavanje-minimalca/
Pa vec sad je izracunato da ce generacija  koja ide u mirovinu,morati raditi jos bar neki mini-job(450 ojra) da bi uopce mogli prezivjeti sa mirovinom od 750 Ojra,koliko se racuna da ce imati najveci broj svabija..TO nije dovoljno za jednosobni stan,rezije i zivot..
No bitno je isplatiti Khozoepima socijalu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by neva 31/10/2015, 11:43

ostrakon wrote:Evo sad se hitno predlaže zakon kojim bi se radni vijek povisio na 70 godina, te ukinula minimalna plaća.
Jer je blagajna preopterećena dolaskom izbjeglica. Trebaju Njemci više raditi da bi se mogla isplatiti socijala imigrantima.
Ludi su, čitala sam o tome, ovo je kao alternativa velikom zaduživanju i povećanju poreza.
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by Guest 31/10/2015, 11:47

r_nevjesta wrote:
ostrakon wrote:Evo sad se hitno predlaže zakon kojim bi se radni vijek povisio na 70 godina, te ukinula minimalna plaća.
Jer je blagajna preopterećena dolaskom izbjeglica. Trebaju Njemci više raditi da bi se mogla isplatiti socijala imigrantima.
Ludi su, čitala sam o tome, ovo je kao alternativa velikom zaduživanju i povećanju poreza.
A niti mirovine nece biti bas garantirano isplacivane..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by AlfaOmega 31/10/2015, 11:48

Za manjak žena u politici krive su one same. :roll

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by Guest 31/10/2015, 11:49

Manjak ih je i tamo gdje se treba raditi...popunjena samo mjesta gdje se filozofira,ispija kava i lakiraju noktici...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by neva 31/10/2015, 11:50

neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by L'âme 31/10/2015, 11:57

AlfaOmega wrote:Za manjak žena u politici krive su one same. :roll
pa,da..no trend je rasta,pa uskoro nece biti manjka..:)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by AlfaOmega 31/10/2015, 11:58

Pa osobno, mislim da bi se trebale više angažirati... ali nije da ih krivim za činjenicu da ih pretjerano ne interesira. Jerbo, politika je ipak... pa komplicirana stvar, još uvijek svojstvena muškima ^^

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by Guest 31/10/2015, 12:08

Zene postaju prljavi igraci sve vise..cold bičez,pa im tako i politika sve vise odgovara..nema rada,dobre veze za sve ,i mogucnost zgrtanja love..i na kraju nis pametno od njih u politici..samo truckanje populistickih sranja i bavljenje stvarima za koji treba mozag,a ne emocije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by prckov 31/10/2015, 15:05

mozda zene teze podnose da ih se nevoli (mrzi) a muski su mozda = pig pa lakse to podnose. Nista ne tvrdim

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by michaellcmacha 31/10/2015, 15:20

žena ima podjednako kao i muškaraca i u javno-društvenom a i u političkom djelovanju.. također kako tu i tamo poneki muškarac radi kao socijalni radnik tako tu i tamo se zalomi i neka žena na nekom uvriježeno muškom radnom mjestu... u sferi politike ima čak i solidan broj žena s obzirom da smo još uvijek pretežito patrijarhalnog opredijeljenja..... al ima vremena stignemo mi to naopako skroz okrenuti.... kao da već nije poriktano strmoglavce....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by prckov 31/10/2015, 15:25

michaellcmacha wrote:žena ima podjednako kao i muškaraca i u javno-društvenom a i u političkom djelovanju.. također kako tu i tamo poneki muškarac radi kao socijalni radnik tako tu i tamo se zalomi i neka žena na nekom uvriježeno muškom radnom mjestu... u sferi politike ima čak i solidan broj žena s obzirom da smo još uvijek pretežito patrijarhalnog opredijeljenja..... al ima vremena stignemo mi to naopako skroz okrenuti.... kao da već nije poriktano strmoglavce....
ko to vi
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma! - Page 2 Empty Re: Žene, gdje ste: i ovi su izbori festival testosteronskog mačizma!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum