ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Sora 8/4/2019, 17:46

flumen wrote:meni je glupo stalno jedno te isto ponavljat...davno je dokazano da je Kordic nevin. Na robiju je trebao Stipe Mesic...doduse ne zaradi Ahmica, al nema to sad veze.
Tko se zeli informirati, moze naci i zapisnike i izjave svjedoka...samo, lakse je mantrat jedno te isto, pa makar bila laz.
Mesić vam smeta u dokazivanju istine 

Nego JURČEVIĆ ..
covjece pa taj gkeda krvoločno ..
Ko sto se Francek smijao krvoločno

Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Sora 8/4/2019, 17:47

prckov wrote:
flumen wrote:meni je glupo stalno jedno te isto ponavljat...davno je dokazano da je Kordic nevin. Na robiju je trebao Stipe Mesic...doduse ne zaradi Ahmica, al nema to sad veze.
Tko se zeli informirati, moze naci i zapisnike i izjave svjedoka...samo, lakse je mantrat jedno te isto, pa makar bila laz.
ma inace ovakve teme se ne serviraju radi pijeteta prema zrtvama a pogotovo ne da se osudi zlocin generalno, bez obzira na boju
uvjek je u pitanju nekakav aktivizam pojedinih smradova koji time manipuliraju javnost ili nekoj patologiji koja u tome nalzi svrs
a ko do sad soru nije procito treba se zabrinit
Prcko 
Mir s tobom 
Samo to ti velm 
Skodi ti za potenciju Kuis 
Ne bu ti se digo Kuis :grin

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by n_razbojnik 8/4/2019, 18:32

Žao mi je aktivozma i sore, ali ovo nije 1947. pa su ljudi indoktrinirane ovce

Niti je ICTY sud pravde bio niti je tako zamišljen

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Sora 8/4/2019, 21:45

n_razbojnik wrote:Žao mi je aktivozma i sore, ali ovo nije 1947. pa su ljudi indoktrinirane ovce

Niti je ICTY sud pravde bio niti je tako zamišljen
Jesu 
Ljudi su indoktrinirani 
To je lose 
I jos losije da se tako ostrašćeno odnose prema istini, zrtvama i zlocincima 

Nazalost, ne misle ni na budicnost ni na svoju djecu ni na sve lijepe stvari kpje su radi rata izgubili 
A sto bi vam ja 

Mene ne treba ni zaliti ni spotati 
Moj je zivot ispunjen, imam puno dobrih kjudi oko sebe 
Moja je jedina namjera govoriti istinu i samo istinu 
Ne čujete me? 
Tim gore za vas

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Guest 9/4/2019, 00:36

Sora wrote:
n_razbojnik wrote:Žao mi je aktivozma i sore, ali ovo nije 1947. pa su ljudi indoktrinirane ovce

Niti je ICTY sud pravde bio niti je tako zamišljen
Jesu 
Ljudi su indoktrinirani 
To je lose 
I jos losije da se tako ostrašćeno odnose prema istini, zrtvama i zlocincima 

Nazalost, ne misle ni na budicnost ni na svoju djecu ni na sve lijepe stvari kpje su radi rata izgubili 
A sto bi vam ja 

Mene ne treba ni zaliti ni spotati 
Moj je zivot ispunjen, imam puno dobrih kjudi oko sebe 
Moja je jedina namjera govoriti istinu i samo istinu 
Ne čujete me? 
Tim gore za vas
Istina po sori!  U mp3 i takva istina!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Sora 9/4/2019, 07:40

Dakle sto je istina? 
Nije ona po SORI ni po iskri ni po Petru ili Pavlu 
To je ono sto zivite, sto pisete, sto mislite 
To je vas strah, vasa usamljenost, vase neznanje, vase mrznje ..

To je desnicarski fasizam kojeg se drzite 
To je all right ideologija prisutna na Balksnu iteksko 
To je rasisizam u odnosu na pripadnike drugih naroda i vjera, osobito islama koji se iskazao u brojnim ratovima i teroru 
To je osjecaj bjelacke supremacije iza kojeg stoji bijeda materijalna i duhovna 

To je klerofašistička kultura koja brani zlocine SVOJIH a demonizira druge 

To je ta istina ISKRA 
I OFC nidi ti ni izasla iz mp3 
Tamo si . Samo ne znas.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by vuksadinare 9/4/2019, 07:58

Sora wrote:Dakle sto je istina? 
Nije ona po SORI ni po iskri ni po Petru ili Pavlu 
To je ono sto zivite, sto pisete, sto mislite 
To je vas strah, vasa usamljenost, vase neznanje, vase mrznje ..

To je desnicarski fasizam kojeg se drzite 
To je all right ideologija prisutna na Balksnu iteksko 
To je rasisizam u odnosu na pripadnike drugih naroda i vjera, osobito islama koji se iskazao u brojnim ratovima i teroru 
To je osjecaj bjelacke supremacije iza kojeg stoji bijeda materijalna i duhovna 

To je klerofašistička kultura koja brani zlocine SVOJIH a demonizira druge 

To je ta istina ISKRA 
I OFC nidi ti ni izasla iz mp3 
Tamo si . Samo ne znas.
pa toga je bilo od kad je vijeka i covjeka...ja ne vidim npr.da su se ovi iz islamskih zemalja bas nesto pretrgli osuditi zlocine terorizma vise ono tip zbrlj mrlj da se pro forme nesto kaze...osta stvar je i sa druge strane..ameri,briti,francuzi,rusi isto bas ne pate da priznaju svoje zlocine..ako nes i priznaju uvijek neko opravdanje...jedini koji su priznali su svabe...koliko ja znam...evo naprimjer nema sanse da belgijci priznaju zlocine u kongu sezdesetih...ta tema je tamo gotovo zabranjena...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Sora 9/4/2019, 08:06

Ma znam 
Jedan od općih principa humsniteta jest da svatko tko je KRIV IMA PRAVO NA OBRANU 
Svatko 
To se prenosi na pravo. Na religijske i običajne domene.
Ali. 
Obrana se temelji na olakotnim okolonostima pr. Psihološkim stanjima,  doživljaju realne opasnosti itd 
Ili cinjenici da postoje kolektivne krivnje unutar kojih je  pojedinačna. 

Međutim, obrana zlocina lazima i prebacivanjem odgovornosti na protivnika NIJE PAMETNA. 
obrana ustasa na Bleiburgu Prebacivsnjem odgovornosti na partizane 
A bez analize ustaske krivnje je naorosto PIZDARIJA. 
A ne obrana.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Sora 9/4/2019, 08:13

A Inace 
Da 
Vrlo zsnimljivo da velike sile nece nikada  priznati svoje krvave puteve i planove i djela  nad nevinim civilima 
Ali , ja sam se iznenadila u Amsterdamu kad sam shvatila da oni, Holanđane u jednom muzeju sasvim iskreno priznaju svoju KOLONIZATORSKU i djelomice krvoločnu povijest . 
S puno fotki, predmeta itd 
Bas Je bilo i simpa da se oni mogu suočiti s time

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by flumen 9/4/2019, 08:16

vuksadinare wrote:
jedini koji su priznali su svabe...
politicki da.
privatno nikad.
jedan moj dobar prijatelj (sada vec pokojni) je marsiral jos kao HJ, pa poslije u ratnoj mornarici.
kad sam ga pitao o Juden u njegovom mjestu - "die waren auf einmal weg. wir haben nichts gewusst".
a ja mu velim - sta niste gledali Wochenschau i Goebelsovu propagandu kontra Zidova?
"ja aber...von Konz. Lager haben wir nichts gewusst. Erst nach dem Krieg"
Bravo kazem. 
Slicno i moja nona, kad sam je pitao nesto za Fijumane, obicno je pogled skrenut u TV i bez odgovora.
Moj nono, partizan nije ni slova prozborio o ratu - samo da u Talijane nije mogo pucat, jer da to nisu soldati i da su mu to susjedi.
O tome sto su NOO radili domacim Fijumanima - nista.
Ne zamjeram im ja nista, ali volio bih vise znati o drustvu starih Fijumana koji su morali otici iz "oslobodjenog grada".

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Sora 9/4/2019, 08:18

I jos nesto. 
Ma koliko god AMERI bili krivi za niz krvavih događaja i ratova u svijetu 
Neki su njihovi filmovi BRUTALNO ISKRENI U otkrivanju njihovoh zlocina 

Primjerice u Vijetnsmu 
 Ima niz filmova o zlocinima Amera u Vijetnsmu PLATOON , apocalypse now itd

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Sora 9/4/2019, 08:22

flumen wrote:
vuksadinare wrote:
jedini koji su priznali su svabe...
politicki da.
privatno nikad.
jedan moj dobar prijatelj (sada vec pokojni) je marsiral jos kao HJ, pa poslije u ratnoj mornarici.
kad sam ga pitao o Juden u njegovom mjestu - "die waren auf einmal weg. wir haben nichts gewusst".
a ja mu velim - sta niste gledali Wochenschau i Goebelsovu propagandu kontra Zidova?
"ja aber...von Konz. Lager haben wir nichts gewusst. Erst nach dem Krieg"
Bravo kazem. 
Slicno i moja nona, kad sam je pitao nesto za Fijumane, obicno je pogled skrenut u TV i bez odgovora.
Moj nono, partizan nije ni slova prozborio o ratu - samo da u Talijane nije mogo pucat, jer da to nisu soldati i da su mu to susjedi.
O tome sto su NOO radili domacim Fijumanima - nista.
Ne zamjeram im ja nista, ali volio bih vise znati o drustvu starih Fijumana koji su morali otici iz "oslobodjenog grada".
Seres ti kompa 
Kao prvo KOJI TI JE TO ISKAZ : privatno ne 
Pa ne znas ti bas sve gradane Njemacke 
Otkud ti pravo generalizirati 
A drugo. I da je tako POVIJEST JE REKLA DOVOLJNO O TOME .
DOVOLJNO I DETALJNO I NA VISE NACINA. od filmova do knjiga i filozofije. 

A taj tvoj djed u partizanima ? 
Sta nista nije pricao unuku svom? 
Hmm 
Vidio koji ce biti izrod. Mudar covjek.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by flumen 9/4/2019, 08:38

Poznajem puno Nijemaca starije generacije. Takav mi je posao bio.
A ti Sora - zalim i tebe i tvoju djecu ako je imas. Nije vam lako. No - ko te jebe. :cro

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Sora 9/4/2019, 08:41

flumen wrote:Poznajem puno Nijemaca starije generacije. Takav mi je posao bio.
A ti Sora - zalim i tebe i tvoju djecu ako je imas. Nije vam lako. No - ko te jebe. :cro
Zašto ti mene žališ ? 
Ako mogu znati 
Mislim da ja sebe mogu zaliti zbog tog jer bacam bisere ored svinje 
Al ok 
Tko mi je kriv 
Samo da neke stvari ne mogu prešutjeti i da ih ovdje na ovom forumu istresem 
To ti je to

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by vuksadinare 9/4/2019, 13:43

Stjepan Kljujić priznao:'Tuđman je Aliji Izetbegoviću nudio 1991 godine zajednicki plan obrane Bosne i Hercegovine jer je bilo neminovno da ce nakon agresije na Hrvatsku uslijediti i agresija na nasu drzavu.Alija je odbio prijedlog Tuđmana jer se bojao Miloseviceve reakcije.Da je prihvatio tada Tuđmanovu ponudu vjerujem da bi se izbjegao sukob Hrvata i Bosnjaka a vjerujem da ne bi ni Hreceg Bosna tada dolazila u obzir.Alija mi je tada rekao ako prihvati Tuđmanovu ponudu imat ce barikade u Sarajevu a vjerojatno ce i JNA stati na srpsku stranu.Ja sam mu rekao gospodine predsjednice mi imamo vec barikade po Bosni i Hercegovini a JNA ionako vec naoruzava na veliko karadziceve paravojne formacije SDS-a ali Alija je previse vjerovao u JNA kao nekakav zastitnicki faktor naroda u Bosni i Hercegovini'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Sora 9/4/2019, 14:24

Moguće je to Alija rekao 
Bio je los politicar kao i Franjo Tuđman 
Nasla su se dvojica tulavaca i nesretnika 
Koja grozna kombinacija

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Eroo 9/4/2019, 14:36

Sora wrote:
obrana ustasa na Bleiburgu Prebacivsnjem odgovornosti na partizane 
A bez analize ustaske krivnje je naorosto PIZDARIJA. 
Kažeš da si za istinu, ali si ti daleko od nje.
O ustaškim zločinima  smo mnogo čuli, čak i u školi o tome učili, ali o partizanskim zločinima nikad ni riječi.
Valjda je došlo vrijeme i da o tome saznamo istinu. Ili ti misliš da ne?
Kako na pravi način analizirati i razumjeti povijest ako se jedan njeni dio skriva od javnosti?
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Yehudim 9/4/2019, 15:07

RH se, po ustavu, zasniva na antifašizmu i 

partizanskom pokretu.  

Poznato ?

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Šandor Winnetou 9/4/2019, 15:08

Yehudim wrote:RH se, po ustavu, zasniva na antifašizmu i 

partizanskom pokretu.  

Poznato ?
Ma gdje to piše???

_________________
Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by vuksadinare 9/4/2019, 15:09

Yehudim wrote:RH se, po ustavu, zasniva na antifašizmu i 

partizanskom pokretu.  

Poznato ?
???
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Sora 9/4/2019, 15:15

ZAVNOH 
BLENTONE

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Tko je  Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga  - Page 8 Empty Re: Tko je Dario Kordic ili sto radi hdz i Kaptol na slavljenju boga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum