ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

karma s a bitch

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by Regoč Sat 30 Mar - 14:40

Zbrka je nastala zbog pojma "država" jer ga većinom čitamo kao "Njemačka". Saarsku bismo nazvali pokrajinom ili zemljom, saveznom zemljom.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by Guest Sat 30 Mar - 14:56

Regoč wrote:Zbrka je nastala zbog pojma "država" jer ga većinom čitamo kao "Njemačka". Saarsku bismo nazvali pokrajinom ili zemljom, saveznom zemljom.

Da, mi uglavnom kažemo savezna zemlja (da izbjegnemo pojam države i jer je bliže duhu hrvatskog jezika), a Nijemci bundesstaat, volksstaat. Savezna država bi zapravo bio čak i točniji prijevod na hrvatski nego savezna zemlja. S tim da je jasno kako je riječ o njemačkoj pokrajini, a ne samostalnoj državi. Bez obzira što Bavarska ima prefiks slobodna uz pojam država, ali je svejedno samo dio Njemačke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by Regoč Sat 30 Mar - 15:05

Speare Shaker wrote:
Regoč wrote:Zbrka je nastala zbog pojma "država" jer ga većinom čitamo kao "Njemačka". Saarsku bismo nazvali pokrajinom ili zemljom, saveznom zemljom.

Da, mi uglavnom kažemo savezna zemlja (da izbjegnemo pojam države i jer je bliže duhu hrvatskog jezika), a Nijemci bundesstaat, volksstaat. Savezna država bi zapravo bio čak i točniji prijevod na hrvatski nego savezna zemlja. S tim da je jasno kako je riječ o njemačkoj pokrajini, a ne samostalnoj državi. Bez obzira što Bavarska ima prefiks slobodna uz pojam država, ali je svejedno samo dio Njemačke.
Izraz je "Bundesland", ne "Bundesstaat", dakle savezna zemlja. Na hrvatski je prievod neprecizan jer savezni može značiti cjelinu (odnosi se na cieli savez), a može i diel (odnosi se na sastavnicu saveza). Razlika je jasna u izrazima federativni (koji se odnosi na cjelinu federacije; Demokratka Federativna Jugoslavija) i federalni (koji se odnosi na diel saveza; Federalna Država Hrvatska). Kao prielazno rješenje, rješenje dok ne smislimo vlastitu razdvojbu pojmovah, možemo se služiti izrazima federalna država za pokrajinu Sjeverno Porajnje i Zapadna Falačka, npr.) i federativna država za cjelinu (Belgija, npr.).

_________________
karma s a bitch - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by kic Sat 30 Mar - 15:20


Saarland ima 1m ljudi, i oko 850 napada su od njemaca..

22000 su Afganistanci i Sirijci kako pise na wiki, i jedno 250 napada je od njihi ne-njemaca..

hmmm
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by Guest Sat 30 Mar - 15:23

Ne vjerujem da su cito svabi u pitanju,i nije stil svabija da idu sa hladnim oruzjem,odnosno nozevima..
ZASTO NISU dali prezimena,nego imena..Pu8no naturaliziranih svabija,odnosno nešvaba,nosi zapadna imena radi "integracije",pogotovo 3 i 4 generacija..
do kturci zaarlaucu na ulicama,svabi po diflotu zbrisu u stanove i spuste roletne..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by Guest Sat 30 Mar - 15:41

Regoč wrote:
Speare Shaker wrote:
Regoč wrote:Zbrka je nastala zbog pojma "država" jer ga većinom čitamo kao "Njemačka". Saarsku bismo nazvali pokrajinom ili zemljom, saveznom zemljom.

Da, mi uglavnom kažemo savezna zemlja (da izbjegnemo pojam države i jer je bliže duhu hrvatskog jezika), a Nijemci bundesstaat, volksstaat. Savezna država bi zapravo bio čak i točniji prijevod na hrvatski nego savezna zemlja. S tim da je jasno kako je riječ o njemačkoj pokrajini, a ne samostalnoj državi. Bez obzira što Bavarska ima prefiks slobodna uz pojam država, ali je svejedno samo dio Njemačke.
Izraz je "Bundesland", ne "Bundesstaat", dakle savezna zemlja.

Moj lapsus.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by marcellus Sat 30 Mar - 16:20

n_razbojnik wrote:Pa ovdje sve piše, AFD dobro poentira, sumnjam da su tražili "imena"

U 844 slučaja počinitelj je bio Nijemac, u 122 Sirijac, u 94 drugi državljanin EU, a u 36 Afganistanac. U 289 slučajeva počinitelj nije pronađen ili utvrđen.

njemac je ovdje državljanin njemačke što ne isključuje sirijce i afganistance


_________________
karma s a bitch - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by debotoijusto Sat 30 Mar - 17:43

prckov wrote:ne racuna se to tako tukac jedan tupavi
nego procentualno koliko ima stanovnika I u kojem procentu su zastupljene pojedine nacionalnosti
debilko, jesi ti stvarno tolko ogranicen

ke ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by Guest Sat 30 Mar - 18:29

debotoijusto wrote:
prckov wrote:ne racuna se to tako tukac jedan tupavi
nego procentualno koliko ima stanovnika I u kojem procentu su zastupljene pojedine nacionalnosti
debilko, jesi ti stvarno tolko ogranicen

ke ?

:facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by Regoč Sat 30 Mar - 18:35

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
prckov wrote:ne racuna se to tako tukac jedan tupavi
nego procentualno koliko ima stanovnika I u kojem procentu su zastupljene pojedine nacionalnosti
debilko, jesi ti stvarno tolko ogranicen

ke ?

:facepalm
Ma kuži, ali ga sram priznati da se samopojebal.

_________________
karma s a bitch - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by debotoijusto Sat 30 Mar - 18:46

procitaj ponovo tekst s razumijevanjem
kakve brojke i savezne drzave  ?
sto ovih vise a onih manje a bolje bodu ?
zavija li vuk ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by Regoč Sat 30 Mar - 19:02

debotoijusto wrote:procitaj ponovo tekst s razumijevanjem
kakve brojke i savezne drzave  ?
sto ovih vise a onih manje a bolje bodu ?
zavija li vuk ?
Ako imaš deset Aleksandarah i pet Mujah, pa imaš tri Aleksandra razbojnika i dva Muje razbojnika, jesu li veći razbojnici Aleksandri (30 %) ili Muje (40 %)?

_________________
karma s a bitch - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by debotoijusto Sat 30 Mar - 19:10

Regoč wrote:
debotoijusto wrote:procitaj ponovo tekst s razumijevanjem
kakve brojke i savezne drzave  ?
sto ovih vise a onih manje a bolje bodu ?
zavija li vuk ?
Ako imaš deset Aleksandarah i pet Mujah, pa imaš tri Aleksandra razbojnika i dva Muje razbojnika, jesu li veći razbojnici Aleksandri (30 %) ili Muje (40 %)?
ekstremno desna stranka Alternativa za Njemačku (AFD) tražila je od policije u njemačkoj saveznoj državi Saarland da objavi popis najčešćih imena...Zahtjev je stigao nakon što je policija objavila da su od siječnja 2016. do travnja 2018. zabilježili 1490 napada hladnim oružjem, od čega su većinu počinili njemački državljani...Desnim populistima to nije bilo dovoljno pa je njihov parlamentarni odbor zatražio i da policija objavi najčešća imena počinitelja...
Policija je stoga još jednom pogledala u svoje baze podataka koje su pokazale ono što u AFD-u vjerojatno nisu baš očekivali. Najviše napada nožem tako je počinilo 24 Michaela. Odmah iza njih je ime Daniel (22).
Među top deset su i iduća imena: Andreas (20), Sascha (15), Thomas (14), Christian (13), Kevin (13), Manuel (13), Patrick (13), David (12), Jens (12), Justin (11) i Sven (11). Uz to, policija je utvrdila kako samo 14 od 842 njemačkih napadača ima dvojno državljanstvo.

evo sam ti sazeo tekst , da bude lakse  ;)
dakle kakve muje i % ? nemas osjecaj za finese ? ne citas tekst prije komentiranja a volis bit pametan ?
koga vi jebete ?  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by vuksadinare Sat 30 Mar - 19:34

Debo ja sam ti rekao da si ma dobrom putu da postanes allahov poslanik,sin :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by vuksadinare Sat 30 Mar - 19:35

Moja preporuka ti je kad se budes sunetio da uzmes ime po kur'anu..SEJFIZ :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by AssadNaPodmornici Sat 30 Mar - 19:41

debotoijusto wrote: 
Policija je stoga još jednom pogledala u svoje baze podataka koje su pokazale ono što u AFD-u vjerojatno nisu baš očekivali. Najviše napada nožem tako je počinilo 24 Michaela. Odmah iza njih je ime Daniel (22).
Među top deset su i iduća imena: Andreas (20), Sascha (15), Thomas (14), Christian (13), Kevin (13), Manuel (13), Patrick (13), David (12), Jens (12), Justin (11) i Sven (11). Uz to, policija je utvrdila kako samo 14 od 842 njemačkih napadača ima dvojno državljanstvo.

evo sam ti sazeo tekst , da bude lakse  ;)
dakle kakve muje i % ? nemas osjecaj za finese ? ne citas tekst prije komentiranja a volis bit pametan ?
koga vi jebete ?  :D
jebe tebe i eru statistika. 

dakle sirijci čine 2,2% populacije Saarland države, a čine 8.1% svih napada nožem. prema ovome tvoje izvoru.  dakle sirijac u prosjeku 400% ili 4 puta češće radi sranje nožem nego prosječna populacija
njemci čine 90% populacije SAARland države a čine svega 56% svih napada nožem.. dakle  prosječan njemac rad  50% manje napada nožem od prosjeka. (tu negdje)

Ako stavimo u kontekst nekih brojeva , pozivajući se na izvor "liberalnog" telegram.hr , šansa da sirijac napravi napad nožem u odnosu na njemca.. koliko je puta češća? 10x puta? 


još nismo računali niti one divljake afganistance itd.. dakle članak potvrđuje ono što svi znamo, da su divljaci sa bliskog istoka baš divljaci. 

a drugo, pogledaj propagande. ok u relativnom omjeru najviše je njemaca(iako u prosjeku šansa je 50% ili tu negdje manja) da će te njemac napasti od prosjeka, ili 10puta(tu negdje) manja da će te njemac napasti od nekoga tko se zove muhamed.

zbog relativnih brojeva, logično je da će među prva dva tri imena biti njemačko ime. međutim dalje ----
govori se "među prvih 10 imena nalazi se još njemačkih".. dakle uz miheala i daniela, nabrojano je još 11 njemačkih imena.  to je sve skupa 13njemačkih imena. za PRVIH 10 imena. 



dakle zaključak je sljedeći
1)članak od telegrama potvrđuje da je šansa da te sirijac napadne na ulici 10x veća nego da te napadne švabo
2)prvih 10imena napadača, ima čak 13nnjemačkih imena :D :D :D :D:D D: . da je napisao prvih 20 ili 30, aj,
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by debotoijusto Sat 30 Mar - 19:44

vuksadinare wrote:Debo ja sam ti rekao da si ma dobrom putu da postanes allahov poslanik,sin :)

ateizam je moja vjera , nisam  pickica agnostik  B-)
dakle prckanje po kurcu nula bodova
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by n_razbojnik Sat 30 Mar - 19:49

Mah ja sam dam kladit da je ovih 289 također mujadina, i to onih neidentifikovanih...Michale i Svene lako nađu

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by n_razbojnik Sat 30 Mar - 19:50

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Debo ja sam ti rekao da si ma dobrom putu da postanes allahov poslanik,sin :)

ateizam je moja vjera 
Zaboli me mozak uvijek kad ovo pročitam, šta to zapravo znači? vjeruješ da u ništa ne vjeruješ?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by AssadNaPodmornici Sat 30 Mar - 19:52

n_razbojnik wrote:Mah ja sam dam kladit da je ovih 289 također mujadina, i to onih neidentifikovanih...Michale i Svene lako nađu
vrlo vjerojatno. jer druge statistike govore da ovi divljaci sa bliskog istoka rade 30-40x više sranja od prosječnog njemca. a ovdje je samo 10x više..  taman kada bi pridoda većinu ovih "nerješenih" tim divljacima, taman bi statistika bila u razini cijele njemačke.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by debotoijusto Sat 30 Mar - 19:54

idem gledat neku americku glupost , kratak je zivot
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

karma s a bitch - Page 2 Empty Re: karma s a bitch

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum