ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by prckov 30/3/2019, 08:27

Ona koza od PM novog zelanda i sefica policije nose hidzab kao znak nekakve podrske i solidarnosti. Indirektno time bas one zene koje taj hidzab smatraju formom opresije jer ga ne smiju skinut (iran) ispadaju strana koja je u krivu. Dakle koze se solidariziraju sa opresijom zena na bliskom istoku al s obzirom da su to progresivne koze jer se bore za prava i progres vascjelog dunjaluka na kugli, onda je sve ok. 
sto zene na zapadu a i muslimanke na zapadu ne pokazu solidarnost sa tim zenama tamo tako sto ce iz protesta skidat hidzab kao znak podrske tim zenama koje se progone ako ga ne nose.

prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by prckov 30/3/2019, 08:32

prckov wrote:Ona koza od PM novog zelanda i sefica policije nose hidzab kao znak nekakve podrske i solidarnosti. Indirektno time bas one zene koje taj hidzab smatraju formom opresije jer ga ne smiju skinut (iran) ispadaju strana koja je u krivu. Dakle koze se solidariziraju sa opresijom zena na bliskom istoku al s obzirom da su to progresivne koze jer se bore za prava i progres vascjelog dunjaluka na kugli, onda je sve ok. 
sto zene na zapadu a i muslimanke na zapadu ne pokazu solidarnost sa tim zenama tamo tako sto ce iz protesta skidat hidzab kao znak podrske tim zenama koje se progone ako ga ne nose.
Al na stranu to, odgovor na ovaj teroristicki napad u novom zelandu je isti kao i odgovor na teroristicki napad u mancesteru i ostalim slicnim napadima od strane islamista na zapadu. Pa tako poslije islamistickog napada na koncertu u mancesteru prioritet je bila - islamofobija, 
mora se osigurat podrska muslimanima da se ne brinu, 
dzamije se osiguravaju, visoki policijski zvanicnici se slikaju u dzamijama sa kuranom.
sve zbog potencionalnog osvetnickog napada na musllimane. 
sve je bilo u znaku zastite muslimana a nista i nikakve kritike u vezi ideologije (religije) koja je platforma za taj i mnoge druge iste teroristicke napade.
 A poslije ovog napada u NZ reakcija je potpuno istakao I nakon islamistickih napada po zapadu
opet je sve o islamofobiji, opet se muslimanima daje podrska da ne brinu,
 opet se dzamije zasticuju, stavljaju se hidzabi na glave koza itd.
 odgovor na teroristicki napad na nemuslimane i teroristicki napad na muslimane je isti od strane medija i oficijelne vlasti.
prioritet je da se osiguraju muslimani i sto je jos znakovitije da se osigura da se islam ne dovodi u vezu kao uzrok terorizma, ili nedaj boze da se napada i kritizira.
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by prckov 30/3/2019, 08:35

prckov wrote:
prckov wrote:Ona koza od PM novog zelanda i sefica policije nose hidzab kao znak nekakve podrske i solidarnosti. Indirektno time bas one zene koje taj hidzab smatraju formom opresije jer ga ne smiju skinut (iran) ispadaju strana koja je u krivu. Dakle koze se solidariziraju sa opresijom zena na bliskom istoku al s obzirom da su to progresivne koze jer se bore za prava i progres vascjelog dunjaluka na kugli, onda je sve ok. 
sto zene na zapadu a i muslimanke na zapadu ne pokazu solidarnost sa tim zenama tamo tako sto ce iz protesta skidat hidzab kao znak podrske tim zenama koje se progone ako ga ne nose.
Al na stranu to, odgovor na ovaj teroristicki napad u novom zelandu je isti kao i odgovor na teroristicki napad u mancesteru i ostalim slicnim napadima od strane islamista na zapadu. Pa tako poslije islamistickog napada na koncertu u mancesteru prioritet je bila - islamofobija, 
mora se osigurat podrska muslimanima da se ne brinu, 
dzamije se osiguravaju, visoki policijski zvanicnici se slikaju u dzamijama sa kuranom.
sve zbog potencionalnog osvetnickog napada na musllimane. 
sve je bilo u znaku zastite muslimana a nista i nikakve kritike u vezi ideologije (religije) koja je platforma za taj i mnoge druge iste teroristicke napade.
 A poslije ovog napada u NZ reakcija je potpuno istakao I nakon islamistickih napada po zapadu
opet je sve o islamofobiji, opet se muslimanima daje podrska da ne brinu,
 opet se dzamije zasticuju, stavljaju se hidzabi na glave koza itd.
 odgovor na teroristicki napad na nemuslimane i teroristicki napad na muslimane je isti od strane medija i oficijelne vlasti.
prioritet je da se osiguraju muslimani i sto je jos znakovitije da se osigura da se islam ne dovodi u vezu kao uzrok terorizma, ili nedaj boze da se napada i kritizira.
A sta je razlicito, pa razlicito je da poslije ovog napada u NZ nema price o okrenimo se ljubavi i zajednistvu, nema let's move on and don't look back in anger, ovo je samo jedan napad nekog usamljenog terosriste bolesnika, nemojte preveulicavat opasnost od toga, nemojte prenapuhivat stvar, nema jasne ideologije kojom se rukovode, najvjerojatnije su mentalni bolesnici itd. Nista od te price u NZ odjednom nema, u NZ je ideologija koja je dovela do ovog napada odjednom kristalno jasna i pojedinci koji vide i ponesto istine u manifestu koji je ovaj ostavio su ti krivci koji omogucavaju da se ovakav napad dogodi.
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by prckov 30/3/2019, 08:39

jos vise se zabranjuje kritika islama jer sada to inspirira ubistva muslimana,
 bez obzira da li je ono sto se govori i sto je predmet kritike je tocno.
(isto kao sto kritika feminizma je odjednom mizoginija i seksizam, kritika BLM je rasizam i kritika gej ideologije je homofobija) Tako da ce se ovaj teroristicki cin iskoristit za daljnje zabrane kritike negativnih stvari u islamu. 
sad je za gradonacelnika londona islamofobija problem, sad to nije sastavni dio zivota u velikom gradu, a i za ostale muslimane na visokim pozicijama na zapadu.  Zahtjevaju da se antiislamska retorika zabrani u politickim partijama koje kritiziraju negativnosti u islamu. (kao sto je bio prijedlog u EU parlamentu da se zabrani kritika feminizma npr, reko malo paralele nije na odmet za tikve koje jos ne znaju da su tikve) Na kraju nikakva kritika nece bit dozvoljena sto u prevodu znaci da bez rijeci I otpora moramo prihvatit vlast i kontrolu nad nama.

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by prckov 30/3/2019, 08:44

prckov wrote:jos vise se zabranjuje kritika islama jer sada to inspirira ubistva muslimana,
 bez obzira da li je ono sto se govori i sto je predmet kritike je tocno.
(isto kao sto kritika feminizma je odjednom mizoginija i seksizam, kritika BLM je rasizam i kritika gej ideologije je homofobija) Tako da ce se ovaj teroristicki cin iskoristit za daljnje zabrane kritike negativnih stvari u islamu. 
sad je za gradonacelnika londona islamofobija problem, sad to nije sastavni dio zivota u velikom gradu, a i za ostale muslimane na visokim pozicijama na zapadu.  Zahtjevaju da se antiislamska retorika zabrani u politickim partijama koje kritiziraju negativnosti u islamu. (kao sto je bio prijedlog u EU parlamentu da se zabrani kritika feminizma npr, reko malo paralele nije na odmet za tikve koje jos ne znaju da su tikve) Na kraju nikakva kritika nece bit dozvoljena sto u prevodu znaci da bez rijeci I otpora moramo prihvatit vlast i kontrolu nad nama.
za ovo su krivi mediji i politicari, nije islamofobija ta koja uzrokuje teroristicke napade, kako ovaj u NZ tako i islamisticki sirom svijeta, nego upravo cenzura i zabrane kritiziranja negativnih pojava u drustvu, kako islama tako i svih drugih svetih drustvenih zrtava sto ih mediji, leftardi i establisment stvorlii da srusi zapadno drustvo. 
sto se vise ljudima zabranjuje sloboda govora i vrsi cenzura to ce ljudi bit sve vise nezadovoljni i bijesni.
politicari koji zabranjuju govor ljudima da izraze ono sto smatraju istinom nazivajuci to govorom mrznje su odgovorni za sve ono sto se desava i sto ce se tek dogodit.
 oni su ti koji uzrokuju ovu podjelu i netrpeljivost, kako u vezi islama tako i u vezi feminizma i gej ideologije.
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by Guest 30/3/2019, 09:00

prckov wrote:
sto se vise ljudima zabranjuje sloboda govora i vrsi cenzura to ce ljudi bit sve vise nezadovoljni i bijesni.
politicari koji zabranjuju govor ljudima da izraze ono sto smatraju istinom nazivajuci to govorom mrznje su odgovorni za sve ono sto se desava i sto ce se tek dogodit.
 oni su ti koji uzrokuju ovu podjelu i netrpeljivost, kako u vezi islama tako i u vezi feminizma i gej ideologije.

Ukratko, oni koje ja uobičajeno nazivam predragocjenom Sorosevom kopiladi, ali je ta kategorija naravno još puno šira, a zna se i prilično dobro zamaskirati, makar im i to sve teže polazi za rukom pa nastupaju sve otvorenije.
No, doći će oni na red i to relativno skoro, makar će potrajati desetljeća dok se ta maligna pojava ne iskorijeni na zapadu, ali je pobjeda protiv njih zagarantirana, jer cijeli zapad ipak nije tako retardiran kako to ta smrdljiva ekipa misli, a pogotovo nije autogenocidan da bi dopustio beskrajno trajanje njihovog ideološkog i svjetonazorskog pa tako i političkog terora.
Nije to dopustio niti mnogo jačim facama od njih pa neće niti njima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by prckov 30/3/2019, 09:04

Speare Shaker wrote:
prckov wrote:
sto se vise ljudima zabranjuje sloboda govora i vrsi cenzura to ce ljudi bit sve vise nezadovoljni i bijesni.
politicari koji zabranjuju govor ljudima da izraze ono sto smatraju istinom nazivajuci to govorom mrznje su odgovorni za sve ono sto se desava i sto ce se tek dogodit.
 oni su ti koji uzrokuju ovu podjelu i netrpeljivost, kako u vezi islama tako i u vezi feminizma i gej ideologije.

Ukratko, oni koje ja uobičajeno nazivam predragocjenom Sorosevom kopiladi, ali je ta kategorija naravno još puno šira, a zna se i prilično dobro zamaskirati, makar im i to sve teže polazi za rukom pa nastupaju sve otvorenije.
No, doći će oni na red i to relativno skoro, makar će potrajati desetljeća dok se ta maligna pojava ne iskorijeni na zapadu, ali je pobjeda protiv njih zagarantirana, jer cijeli zapad ipak nije tako retardiran kako to ta smrdljiva ekipa misli, a pogotovo nije autogenocidan da bi dopustio beskrajno trajanje njihovog ideološkog i svjetonazorskog pa tako i političkog terora.
Nije to dopustio niti mnogo jačim facama od njih pa neće niti njima.
nista ovo ova izludena ljevica ne bi mogla sama napravit da iza njih ne stoji veliki kapital I interesi onih koji ga imaju
njima je klasicna ljevica uvjek visila nad glavom ko giljotina
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by Guest 30/3/2019, 09:08

prckov wrote:
Speare Shaker wrote:
prckov wrote:
sto se vise ljudima zabranjuje sloboda govora i vrsi cenzura to ce ljudi bit sve vise nezadovoljni i bijesni.
politicari koji zabranjuju govor ljudima da izraze ono sto smatraju istinom nazivajuci to govorom mrznje su odgovorni za sve ono sto se desava i sto ce se tek dogodit.
 oni su ti koji uzrokuju ovu podjelu i netrpeljivost, kako u vezi islama tako i u vezi feminizma i gej ideologije.

Ukratko, oni koje ja uobičajeno nazivam predragocjenom Sorosevom kopiladi, ali je ta kategorija naravno još puno šira, a zna se i prilično dobro zamaskirati, makar im i to sve teže polazi za rukom pa nastupaju sve otvorenije.
No, doći će oni na red i to relativno skoro, makar će potrajati desetljeća dok se ta maligna pojava ne iskorijeni na zapadu, ali je pobjeda protiv njih zagarantirana, jer cijeli zapad ipak nije tako retardiran kako to ta smrdljiva ekipa misli, a pogotovo nije autogenocidan da bi dopustio beskrajno trajanje njihovog ideološkog i svjetonazorskog pa tako i političkog terora.
Nije to dopustio niti mnogo jačim facama od njih pa neće niti njima.
nista ovo ova izludena ljevica ne bi mogla sama napravit da iza njih ne stoji veliki kapital I interesi onih koji ga imaju
njima je klasicna ljevica uvjek visila nad glavom ko giljotina

Notorno poznata stvar da ni ljevica nije ono što je nekad bila. Za vrijeme hladnog rata i postojanja SSSR-a. Sad je prisutna sprega najkrupnijeg kapitala i medija u njihovom vlasništvu sa ljevicom plus čitave gomile beskorisnih idiota i bukača po institucijama, ulicama, forumima i društvenim mrežama (Soroseva predragocjena kopilad).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by prckov 30/3/2019, 09:15

Speare Shaker wrote:
prckov wrote:
Speare Shaker wrote:
prckov wrote:
sto se vise ljudima zabranjuje sloboda govora i vrsi cenzura to ce ljudi bit sve vise nezadovoljni i bijesni.
politicari koji zabranjuju govor ljudima da izraze ono sto smatraju istinom nazivajuci to govorom mrznje su odgovorni za sve ono sto se desava i sto ce se tek dogodit.
 oni su ti koji uzrokuju ovu podjelu i netrpeljivost, kako u vezi islama tako i u vezi feminizma i gej ideologije.

Ukratko, oni koje ja uobičajeno nazivam predragocjenom Sorosevom kopiladi, ali je ta kategorija naravno još puno šira, a zna se i prilično dobro zamaskirati, makar im i to sve teže polazi za rukom pa nastupaju sve otvorenije.
No, doći će oni na red i to relativno skoro, makar će potrajati desetljeća dok se ta maligna pojava ne iskorijeni na zapadu, ali je pobjeda protiv njih zagarantirana, jer cijeli zapad ipak nije tako retardiran kako to ta smrdljiva ekipa misli, a pogotovo nije autogenocidan da bi dopustio beskrajno trajanje njihovog ideološkog i svjetonazorskog pa tako i političkog terora.
Nije to dopustio niti mnogo jačim facama od njih pa neće niti njima.
nista ovo ova izludena ljevica ne bi mogla sama napravit da iza njih ne stoji veliki kapital I interesi onih koji ga imaju
njima je klasicna ljevica uvjek visila nad glavom ko giljotina

Notorno poznata stvar da ni ljevica nije ono što je nekad bila. Za vrijeme hladnog rata i postojanja SSSR-a. Sad je prisutna sprega najkrupnijeg kapitala i medija u njihovom vlasništvu sa ljevicom plus čitave gomile beskorisnih idiota i bukača po institucijama, ulicama, forumima i društvenim mrežama (Soroseva predragocjena kopilad).
zato su stvorili ovu medijski-stvorenu i navodenu ljevicu od strane tih istih medija koji su produzena ruka vlasnika krupnog kapitala
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by aben 30/3/2019, 09:37

pretjerujete, momci. ljevica ne more biti poražena. poraz ljevice bi bi poraz čovječanstva jer su ogromna većina ljudi = ljevičari.



_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by prckov 30/3/2019, 09:40

aben wrote:pretjerujete, momci. ljevica ne more biti poražena. poraz ljevice bi bi poraz čovječanstva jer su ogromna većina ljudi = ljevičari.


da, samo moze bit porazen this strain of leftardizma
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by aben 30/3/2019, 09:54

prckov wrote:
aben wrote:pretjerujete, momci. ljevica ne more biti poražena. poraz ljevice bi bi poraz čovječanstva jer su ogromna većina ljudi = ljevičari.


da, samo moze bit porazen this strain of leftardizma

ali kako, kad je to ogroman potencijal, kad je ljevičare lako senzibilizirati oko neke "nepravde" i mobilizirati ih na prosvjed, glasovanje....uvika će biti prevelik izazov moćnicima za ne iskoristiti ih.


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by prckov 30/3/2019, 10:02

aben wrote:
prckov wrote:
aben wrote:pretjerujete, momci. ljevica ne more biti poražena. poraz ljevice bi bi poraz čovječanstva jer su ogromna većina ljudi = ljevičari.


da, samo moze bit porazen this strain of leftardizma

ali kako, kad je to ogroman potencijal, kad je ljevičare lako senzibilizirati oko neke "nepravde" i mobilizirati ih na prosvjed, glasovanje....uvika će biti prevelik izazov moćnicima za ne iskoristiti ih.

jebat medijima mater I njihovim nalogodavcima
bit glasniji od njih
ili smo svi najebali ko zuti
mislim da se ceka da se voda zalije u usi
 a bome blizu je
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove - Page 4 Empty Re: Novozelandski imam za pokolj u džamiji optužio Židove

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum