ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Empty Re: Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Post by michaellcmacha 29/10/2015, 16:17

lalovac nego ko.. pa trebinjci su poznati u jebavanju srbijanskih mamica... hrvatine kakih niđe nema...bar zoki tako tvrdi...

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Empty Re: Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Post by mutava baštarda 29/10/2015, 16:22

stenjalica wrote:
mutava baštarda wrote:
zgdosada wrote:
mutava baštarda wrote:
zgdosada wrote:Nema više. Možda je bilo srpske imovine ali više nema. Papala maca.
Bogati, ovi Srbi u kujcu. Mi smo i svoje strajbali, a čuvat ćemo njihovo :))
Pa vidiš da je to lud narod. Kao mi da njima vračamo vikendice na moru. A to kaj su oni rušili po hrvatskoj to nema veze. Budale lude. Ali sve je izvjesnije da će ih to ponašanje vrlo brzo glave doći. I to mi je baš drago.
... pa kada bi vraćali Srbima onda bi došli i Talijani... Ma bjež...
pa tlijanima je vraćeno imovine vrijedne u Istri samo se to potiho priča kao i 3.000 mirovina za Srbe u Borovu ,HDZ ZNA
To mogu dopustiti samo Istrijani. u mom kraju kada su mejaši u pitanju rade kosiri.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Empty Re: Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Post by n_razbojnik 29/10/2015, 16:23

debotoijusto wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:a ništa, glasaj za SDP jer Lalovac će in se nahebat mamice, zapadnobalkanski robin hood...još će im uzet 86 milki  a ne dat
zasto biti tako ogranicen ? ima jos 128 razlicitih izbora
čuj ograničen, pa za njega znamo sigurno, što ja znam o čemu mašta jedan od ostalih 128 potencijalnih ministara
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Empty Re: Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Post by Guest 29/10/2015, 16:23

mutava baštarda wrote:
stenjalica wrote:
mutava baštarda wrote:
zgdosada wrote:
mutava baštarda wrote:
zgdosada wrote:Nema više. Možda je bilo srpske imovine ali više nema. Papala maca.
Bogati, ovi Srbi u kujcu. Mi smo i svoje strajbali, a čuvat ćemo njihovo :))
Pa vidiš da je to lud narod. Kao mi da njima vračamo vikendice na moru. A to kaj su oni rušili po hrvatskoj to nema veze. Budale lude. Ali sve je izvjesnije da će ih to ponašanje vrlo brzo glave doći. I to mi je baš drago.
... pa kada bi vraćali Srbima onda bi došli i Talijani... Ma bjež...
pa tlijanima je vraćeno imovine vrijedne u Istri samo se to potiho priča kao i 3.000 mirovina za Srbe u Borovu ,HDZ ZNA
To mogu dopustiti samo Istrijani. u mom kraju kada su mejaši u pitanju rade kosiri.
Vidiš što ti je srbin. Prvo priča o milijardama a sada samo već na 3000 mirovina po 3000 kuna. A jebi ga i ja bi se tako tješio da sam izgubio rat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Empty Re: Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Post by Tony Soprano 29/10/2015, 16:23

stenjalica wrote:Pa samo za porušene kuće po Krajini je dosada isplaćeno oko 1 milijarda kuna ,trenutno samo čišćenje srušenih kuća po Zadru,Biogradu,Pirovcu košta po kući oko 80.000 kuna,bez obnove
A zahtjev za povrat stotine odmarališta su predani tamo 2007 i Hrvatska će morati iskeširati jedno milijardu eura samo za područje od Paga da Primoštena
Koliko su platili ta odmarališta toliko če i dobit.
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Empty Re: Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Post by dzango 29/10/2015, 16:35

Nije to ništa za vas. Sve pokrije jedna turistička sezona.

_________________
Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Empty Re: Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Post by L'âme 29/10/2015, 16:39

Ja mislila Ljubljanska..:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Empty Re: Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Post by Guest 29/10/2015, 16:40

HAHAH dobra Meggie
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Empty Re: Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Post by L'âme 29/10/2015, 16:49

zgdosada wrote:HAHAH dobra Meggie
:P
A,sto nije..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Empty Re: Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Post by stenjalica 29/10/2015, 17:03

Tony Soprano wrote:
stenjalica wrote:Pa samo za porušene kuće po Krajini je dosada isplaćeno oko 1 milijarda kuna ,trenutno samo čišćenje srušenih kuća po Zadru,Biogradu,Pirovcu košta po kući oko 80.000 kuna,bez obnove
A zahtjev za povrat stotine odmarališta su predani tamo 2007 i Hrvatska će morati iskeširati jedno milijardu eura samo za područje od Paga da Primoštena
Koliko su platili ta odmarališta toliko če i dobit.
čuj nevažno to jr ko dionice ,kušiš neke za 2 dolara i narastu na 1000
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Empty Re: Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Post by Kermit 29/10/2015, 17:07

pa i neka vrate, ZABA je ionako stečena kroz tešku krađu i kriminal gospon Lukovića i papa Franje ili kako bi Đoda rekao skrivenom rukom Adama Smitha
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Empty Re: Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Post by debotoijusto 29/10/2015, 17:19

asilovski wrote:pa i neka vrate, ZABA je ionako stečena kroz tešku krađu i kriminal gospon Lukovića i papa Franje ili kako bi Đoda rekao skrivenom rukom Adama Smitha
pljesak na otvorenoj sceni , nemam sto dodati
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna! - Page 2 Empty Re: Jugobanka: Neka nam ZABA vrati poslovnice u Splitu ili plati 86 milijuna kuna!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum