ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

skromna koliba

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

skromna koliba Empty skromna koliba

Post by debotoijusto 26/10/2015, 19:27

skromna koliba 455f336f-6753-4cf9-b587-4d41fab3d855
skromna koliba Cccfaa90-7b03-45fb-817c-37fd5c51c20b

"MA NISU to dvori. To je skromna koliba od 50 kvadrata", tvrdi biskup Sisačko moslavački Vlado Košić za svoje velebno imanje od oko 8 tisuća kvadrata, a  koje se nalazi u miru šume između Ivanić Grada i Popovače u blizini naselja Ruškovica. Naime, riječ je prekrasnom imanju u šumi koje ima ogromnu betonsko-drvenu zgradu te manju drvenu kapelicu, a koje su smještene na imanju pod videonadzorom. 
Do privatnom Košićevog imanja može se jedino doći automobilom neasfaltiranom šumskom cestom.  

Kada se dovrši klijet, dođe struja i voda onda kreće legalizacija

U izjavi za Index, biskup Košić potvrdio je kako zgrade nisu legalizirane, te kako ga to uopće ne zabrinjava jer kani pokrenuti proceduru tek kada dođu voda i struja. Za sada jedino što ima je potvrda iz 2012. godine da na tom mjesto može biti - klijet!?


"Skromna biskupova koliba" radila se, kako doznajemo, u isto vrijeme kada je Crkva obnavljala zgradu Velikog Kaptola u središtu Siska, a izvođač je bio isti. Tu informaciju potvrdili su nam u sisačkoj biskupiji.
"Izvođač je isti, s kojim je sklopljen važeći ugovor i za dosadašnje radove ispostavljen je račun koji je i u ratama plaćen", kaže nam biskup Košić putem ureda za medije sisačke biskupije.
Iz Ministarstva graditeljstva potvrdili su nam kako građevinska inspekcija nikada nije zaprimila nikakvu prijavu, te nije postupala na lokaciji biskupovih dvora.
Iz Županije sisačko-moslavačke Ureda za graditeljstvo do zaključenja ovog članka nisu nam odgovorili je li biskup podnio zahtjev za legalizaciju, no sudeći prema odgovoru kojeg smo dobili od samog biskupa sasvim sigurno to nije uradio.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/otkrili-smo-nelegalno-privatno-imanje-sisackog-biskupa-on-tvrdi-to-je-skromna-koliba/851761.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by debotoijusto 26/10/2015, 19:29

ponizan u skromnosti , nelegalno , ka ono nega brale ae
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by omni 26/10/2015, 19:48

debotoijusto wrote:ponizan u skromnosti , nelegalno , ka ono nega brale ae
Jos da ode u Afriku ubijat lavove, slonove i nosoroge, napravit ce taj posljednji korak da se odrekne Boga potpuno i osnuje komunisticku partiju.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by n_razbojnik 26/10/2015, 19:56

ako može Cigo, može i biskup

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by debotoijusto 26/10/2015, 20:02

nevjestin_razbojnik wrote:ako može Cigo, može i biskup
biskup bi svojim primjerom trebao vodit stado... u katolickoj djamahiriji sve obrnuto
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by n_razbojnik 26/10/2015, 20:03

debotoijusto wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:ako može Cigo, može i biskup
biskup bi svojim primjerom trebao vodit stado... u katolickoj djamahiriji sve obrnuto
pa mene je poveo, i ja bih jednu takvu
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by omni 26/10/2015, 20:09

debotoijusto wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:ako može Cigo, može i biskup
biskup bi svojim primjerom trebao vodit stado... u katolickoj djamahiriji sve obrnuto
Ah jbg, on je odstupio od skromnosti i odgovarat ce za to pred Bogom, stadu ce Bog sudit po zaslugama neovisno o zalutalom biskupu, po vjeri. Partijski mocnici su odstupili od komunisticke ideologije ravnopravnosti i jednakosti, uz to su svom stadu koje ih slijedi uzeli i vjeru u Boga pa je stado sad ostalo glupo ko kurac bez ikakve nade. Sve je to naopako.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by Guest 26/10/2015, 20:30

hahahahahahahahahahahahahahaha...Ajde, sad ćete ponovno glasati za domoljube, kršćane...Majko mila...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by Ero 26/10/2015, 21:23

red wolf wrote:hahahahahahahahahahahahahahaha...Ajde, sad ćete ponovno glasati za domoljube
...koji ima barem 4-5 stanova, ali svi na ženi ili u vlasništvu rodbine. :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by Guest 26/10/2015, 21:25

Ero wrote:
red wolf wrote:hahahahahahahahahahahahahahaha...Ajde, sad ćete ponovno glasati za domoljube
...koji ima barem 4-5 stanova, ali svi na ženi ili u vlasništvu rodbine. :clown
Oni to vole...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by v_vlado 26/10/2015, 22:04

Ljepa bajta,nema šta,ima popo ukusa........
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by L'âme 26/10/2015, 22:13

Dio elite koju cine zajedno s politicarima i tajkunima u sprezi.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by Guest 27/10/2015, 08:16

Šovinistički ispad Zorana Milanovića: Kako je pljunuo na Dimitrija Demetra, Branka Gavellu, majku Terezu, Tošeta Proeskog...


http://www.hkv.hr/vijesti/hrvatska/21550-sovinisticki-ispad-zorana-milanovica.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by Guest 27/10/2015, 11:30

Kak je ono rekel Isus!? confused Prije će deva kroz iglene uši nego bogataš u kraljevstvo nebesko. Gledajući kaj Crkva posjeduje, sumnjivo mi je to kraljestvo nebesko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by v_vlado 27/10/2015, 11:33

to je popek pripremao za swingerske zabave....oće imati griješnike pod kontrolom...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by omni 27/10/2015, 11:33

Eva wrote:Kak je ono rekel Isus!? confused Prije će deva kroz iglene uši nego bogataš u kraljevstvo nebesko. Gledajući kaj Crkva posjeduje, sumnjivo mi je to kraljestvo nebesko.
Crkva je institucija sa clanovima koji su obicni ljudi i do njih je hoce li ili ne upoznat kraljevstvo nebesko, po vjeri. Nisu biskupi niti crkvena elita andjeli s neba, obicni su ljudi kao ja i ti, mada smatram da njihov grijeh tezi vise jer su se posvetili i zakleli Bogu. E sad jedno je sto religije kazu i pisu a drugo sta On Ona i Ono misle.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by Guest 27/10/2015, 11:34

Kuća sa pogledom na okean-Kalifornija

skromna koliba 24439
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by Guest 27/10/2015, 11:37

omni wrote:
Eva wrote:Kak je ono rekel Isus!? confused Prije će deva kroz iglene uši nego bogataš u kraljevstvo nebesko. Gledajući kaj Crkva posjeduje, sumnjivo mi je to kraljestvo nebesko.
Crkva je institucija sa clanovima koji su obicni ljudi i do njih je hoce li ili ne upoznat kraljevstvo nebesko, po vjeri. Nisu biskupi niti crkvena elita andjeli s neba, obicni su ljudi kao ja i ti, mada smatram da njihov grijeh tezi vise jer su se posvetili i zakleli Bogu. E sad jedno je sto religije kazu i pisu a drugo sta On Ona i Ono misle.
Ja još nisam vidjela svećenika da ide pješke. Ovi moji zagrebački susjedi niš ispod cherokeeja ne voze.  Voznog parka im bi se postidjeli i najbogatiji Austrijanci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by omni 27/10/2015, 11:40

Eva wrote:
omni wrote:
Eva wrote:Kak je ono rekel Isus!? confused Prije će deva kroz iglene uši nego bogataš u kraljevstvo nebesko. Gledajući kaj Crkva posjeduje, sumnjivo mi je to kraljestvo nebesko.
Crkva je institucija sa clanovima koji su obicni ljudi i do njih je hoce li ili ne upoznat kraljevstvo nebesko, po vjeri. Nisu biskupi niti crkvena elita andjeli s neba, obicni su ljudi kao ja i ti, mada smatram da njihov grijeh tezi vise jer su se posvetili i zakleli Bogu. E sad jedno je sto religije kazu i pisu a drugo sta On Ona i Ono misle.
Ja još nisam vidjela svećenika da ide pješke. Ovi moji zagrebački susjedi niš ispod cherokeeja ne voze.  Voznog parka im bi se postidjeli i najbogatiji Austrijanci.
To je njihova stvar i njihov grijeh, mozda daju los primjer al pravom vjerniku je to pravo iskusenje da ne padne pod takav utjecaj. Mislim nemoj me pogresno shvatit ne smatram se vjernikom po programu, ali eto imam neko misljenje.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by marcus-t 27/10/2015, 11:41

Eva wrote:Kak je ono rekel Isus!? confused Prije će deva kroz iglene uši nego bogataš u kraljevstvo nebesko. Gledajući kaj Crkva posjeduje, sumnjivo mi je to kraljestvo nebesko.
Vi ste se odrekli Isusa. Bit će baš zbog ovog njegovog proročanstva. Ej, bogati neće u raj? Za Židove je bio mrtav istog trena kad je to izjavio. :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

skromna koliba Empty Re: skromna koliba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum