ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by RayMabus 20/2/2019, 19:48

Oni sigurno neće podići revoluciju.

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/590002/hrvatskoj-je-uspio-rijedak-pohvat-malo-koje-drustvo-u-povijesti-moze-se-tim-pohvaliti-proizveli-smo-uskopljenu-generaciju-mladih-a-pripadnici-generacije-kojoj-smo-ukrali-mladost-iznijeli-su-i-neke-sokantne-stavove

Normalno da nećemo , nismo blesavi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by epikur37 20/2/2019, 19:54

Nema revolucije, sve 5, nastavljamo prema plan, osigurati ekonomski rast i demografsku obnovu nacije.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by RayMabus 20/2/2019, 20:04

Bezvoljni za išta.Podsjećaju me na mene , kauč ,tv , internet , duvan i kava i boli me kurac za sve.

Tako i triba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by epikur37 20/2/2019, 20:06

RayMabus wrote:Bezvoljni za išta.Podsjećaju me na mene , kauč ,tv , internet , duvan i kava i boli me kurac za sve.

Tako i triba.
:tu
ne talasajte mi ćemo se pobrinuti za sve
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by RayMabus 20/2/2019, 20:10

Ja san se trudija dvadeset godina pa kad san vidija da neide nigdi lega na kauč i nedižen se.Sad samo gledan kako se ovo raspada sve oko mene.Kraj se zna. Uteklo sve , natalitet krahira , nema popravka pajdo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by omni 20/2/2019, 20:17

RayMabus wrote:Ja san se trudija dvadeset godina pa kad san vidija da neide nigdi lega na kauč i nedižen se.Sad samo gledan kako se ovo raspada sve oko mene.Kraj se zna. Uteklo sve , natalitet krahira , nema popravka pajdo.
Znaci ti si se odlucio da ostanes i ugasis svjetlo. Nije lose, uloga posmatraca je ponekad jako zabavna.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by RayMabus 20/2/2019, 20:22

omni wrote:
RayMabus wrote:Ja san se trudija dvadeset godina pa kad san vidija da neide nigdi lega na kauč i nedižen se.Sad samo gledan kako se ovo raspada sve oko mene.Kraj se zna. Uteklo sve , natalitet krahira , nema popravka pajdo.
Znaci ti si se odlucio da ostanes i ugasis svjetlo. Nije lose, uloga posmatraca je ponekad jako zabavna.
A pa šta ću ? Znaš kako mi u scientologiji kažemo ? Moć jednostavnosti.

Legneš i spavaš i čekaš neka bolja vremena koja će doć tek kad stari sistem nepovratno propadne
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by RayMabus 20/2/2019, 20:34

Ja znam matematiku. Učili smo je u prvom razredu osnovne škole. Moja je jednažba jednistavna a glasi 2+2 = 4

A ne glasi 36 tisuća rođenih je odličan natalitet ( nego mora bit oko 50 tisuća )

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Blazenko_boban_rp

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/584769/prvi-put-nakon-2011-godine-u-splitsko-dalmatinskoj-zupaniji-porastao-broj-novoroencadi-na-podrucju-splita-isplaceno-cak-10-posto-vise-naknada

A dolaze ti generacije kojih je brojčano manje pa ćeš i tih 36 tisuća sve manje imat.

Sviraj kraj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by RayMabus 20/2/2019, 20:58

Evo Juventus Atletico Madrid na drugom programu

Lezi i spavaj , spavaj deset godina ako triba dok se sistem ne promini , nema druge.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by immortal 20/2/2019, 21:09

Uškopljena ??
Iskreno i meni su sve manje jasne neke stvari koje nam nameću.
https://www.amazon.com/urination-silicone-Standing-Reusable-portable/dp/B01NBISO1V

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by prckov 20/2/2019, 22:39

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Bezvoljni za išta.Podsjećaju me na mene , kauč ,tv , internet , duvan i kava i boli me kurac za sve.

Tako i triba.
:tu
ne talasajte mi ćemo se pobrinuti za sve
jesil ti procito clanak
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by prckov 20/2/2019, 22:41

Naš obrazovni sustav nas ne uči kako se nositi s različitostima te kako u različitosti vidjeti potencijal. Umjesto toga, promovira jednu monolitnu, potpuno na realnosti neutemeljenu sliku društva gdje je hijerarhija poželjna. Na vrhu su Hrvati, katolici, muškarci, heteroseksualci, a svi ostali su drugotni - kaže Kovačić.

Ove riječi zagrebačkog znanstvenika oslikavaju koliko desni centar mladima ograničava identitetski prostor u odnosu na lijevi centar. Jer na lijevom centru ipak možeš biti i Srbin, inovjerac, žena i homoseksualac, a da se ne osjetiš diskriminiran. Na desnom centru stvari su puno strože. Kao što reče naš sugovornik: na vrhu su Hrvati, katolici, muškarci, heteroseksualci, a svi ostali su drugotni.

Kovačić pritom ukazuje na licemjerje kreatora hrvatske politike: nominalno se zalažemo za ravnopravnost i jednakost u šansama, no faktično čak i novi kurikulumi implicitno promoviraju društvene razlike i podjele.

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by prckov 20/2/2019, 23:04

Na predstavljanju rezultata Kovačić je iznio i zanimljivu opasku o političkim uzrocima endemske apatije među mladima u Hrvatskoj, navodeći kako je to dobrim dijelom posljedica dugogodišnje prevlasti desnog centra u hrvatskoj politici, čiji je normirani svjetonazor preuzak za veliki dio mladih.

"Oni koji se miču od desnog centra prema ljevici zapravo idu prema centru i bivaju još radikalniji. I to je problem - država takvim sustavom krade mladost mladima koji bi trebali jednog dana donijeti i prihvatiti novine koje svijet donosi, a to ne rade jer im država cijelo vrijeme stavlja lance oko tog nominalno desnog centra - i onemogućuje da se ostvare prema nečemu drugom“, kazao je tada Kovačić,

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by marcellus 21/2/2019, 04:53

Zato su na desnom centru u vrhu sve sami Hrvati, katolici, muškarci, heteroseksualci: muškarac Kolinda, recimo, a na čistoj desnici još i više: katolik Hasanbegović, muškarac Bruna Esih, pa onda hrvat i katolik Predrag Mišić, pa intelektulna elita desnice poput hrvata i katolika Borisa Ristića, pa aktivistica muškarac Željka Markić...


_________________
Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by epikur37 21/2/2019, 06:07

prckov wrote:promovira jednu monolitnu, potpuno na realnosti neutemeljenu sliku društva gdje je hijerarhija poželjna. Na vrhu su Hrvati, katolici, muškarci, heteroseksualci, a svi ostali su drugotni - kaže Kovačić.




Baš kako treba a ovaj ucviljeni analitičar, nek  kmeči.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih Empty Re: Proizveli smo uškopljenu generaciju mladih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum