ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

napad na vaterpoliste c.zvezde

Page 2 of 38 Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Next

Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Ringo10 Sat 9 Feb - 16:47

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Ne, ne, ovo nije u redu. A ovi što ovo pozdravljaju i podržavaju su žalosni.
Objasni ti nama šta je u redu a šta nije , samo ti pričaj

Nisu mu dali izać dok nije skinija dres

Samo ti nama objasni šta je u redu a šta nije

MA nemoj zajebavat, stvarno i ti ideš u krajnost. Pričaš budalaštine.

Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus Sat 9 Feb - 16:49

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Ne, ne, ovo nije u redu. A ovi što ovo pozdravljaju i podržavaju su žalosni.
Objasni ti nama šta je u redu a šta nije , samo ti pričaj

Nisu mu dali izać dok nije skinija dres

Samo ti nama objasni šta je u redu a šta nije

MA nemoj zajebavat, stvarno i ti ideš ukrajnost. Pričaš budalaštine.
De objasni ti nama šta je u redu a šta nije

Samo ti objašnjaji i dalje
RayMabus
RayMabus

Posts : 182011
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by epikur37 Sat 9 Feb - 16:50

Tko im je uopce dopustio da predju granicu... Gdje je vojska?
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Ringo10 Sat 9 Feb - 16:50

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Ne, ne, ovo nije u redu. A ovi što ovo pozdravljaju i podržavaju su žalosni.
Objasni ti nama šta je u redu a šta nije , samo ti pričaj

Nisu mu dali izać dok nije skinija dres

Samo ti nama objasni šta je u redu a šta nije

MA nemoj zajebavat, stvarno i ti ideš ukrajnost. Pričaš budalaštine.
De objasni ti nama šta je u redu a šta nije

Samo ti objašnjaji i dalje
MA jebi se. Da su ubili nekoga ti bi to podržavao. 

Prekidam raspravu jer je nebulozno s tobom oko ovoga raspravljati.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare Sat 9 Feb - 16:52

A i ovi su pametni u dresovima crvene zvezde usred dana usred rive setnja...i jos se raspojasali...a inace realno za vrijeme juge zvezda je bila najomrazeniji gost u splitu...iza toga rijeka..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Ringo10 Sat 9 Feb - 16:54

vuksadinare wrote:A i ovi su pametni u dresovima crvene zvezde usred dana usred rive setnja...i jos se raspojasali...a inace realno za vrijeme juge zvezda je bila najomrazeniji gost u splitu...iza toga rijeka..
Evo i ratnika vučine dinarskoga.

Hoćemo u rat vučino!

Meni je CZ uvijek bila mrža nego danas ISIL pa opet mi nije padalo na pamet da mlatim momke u dresovima CZ.

A što Rijeka majke ti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare Sat 9 Feb - 16:56

..inace nisu krivi vaterpolisti koji ocito mislili da su dosli ne znam na island..nego oni iz kluba a kojih vjerojatno ima i ponesto starijih koji se sjecaju da je sportske kolektive crvena zvezda najvatrenije i najdelikatnije gostovanje bio solit..pa mogli su ove upozoriti da ne bi bas bilo zdravo da u setnju odu sa zvezdinim obiljezjima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Šandor Winnetou Sat 9 Feb - 16:57

vuksadinare wrote:A i ovi su pametni u dresovima crvene zvezde usred dana usred rive setnja...i jos se raspojasali...a inace realno za vrijeme juge zvezda je bila najomrazeniji gost u splitu...iza toga rijeka..
U vinkovcima su svi srpski klubovi drhtali ko jazavci

_________________
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus Sat 9 Feb - 16:59

Ako su navijači budale nemoraju to bit i profesionalni igrači jer jedna od uloga sporta je i pozitiva znači da moraš izbjegavat situacije koje mogu izazvat konflikt

A imaš neku drugu majicu , običnu , normalnu , pa obuci to pa šetaj gradom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182011
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare Sat 9 Feb - 17:00

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:A i ovi su pametni u dresovima crvene zvezde usred dana usred rive setnja...i jos se raspojasali...a inace realno za vrijeme juge zvezda je bila najomrazeniji gost u splitu...iza toga rijeka..
Evo i ratnika vučine dinarskoga.

Hoćemo u rat vučino!

Meni je CZ uvijek bila mrža nego danas ISIL pa opet mi nije padalo na pamet da mlatim momke u dresovima CZ.

A što Rijeka majke ti
E moj ringo kad je zvezda stizala u split mogao si komotno ratno stanje proglasit..vazilo je za sve..evo npr..na starom placu nekoliko utakmica je bilo na rubu prekida kad je gostovala zvezda..jednom na poljudu..utakmice jugoplastike sa zvezdom na gripama de facto non stop visilo..cak su bile i dvije masovne makljaze izmedju igraca..i jednom sa igracima od partizana..rijeka?...nekad u jugi zvezdina filijala danas dinamova..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Sat 9 Feb - 17:01

Na Pantovčaku se okupila ekipa za brendiranje Hrvatske

U UREDU predsjednice Republike Hrvatske održana je četvrta radionica Radne skupine predsjednice Republike za razvoj identiteta i brenda Republike Hrvatske, na kojoj je nastavljen rad i rasprava o brendingu i dostupnim modelima za razvoj brenda nacije/države radi pripreme cjelovitog modela brenda Republike Hrvatske, priopćeno je iz Ureda predsjednice.

Na četvrtoj radionici analizirali su se elementi marke Hrvatske po područjima te se generirala izjava o pozicioniranju marke Hrvatske.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/na-pantovcaku-se-okupila-ekipa-za-brendiranje-hrvatske/2062795.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by kaya Sat 9 Feb - 17:02

E jbg, jadni .. mislili su valjda da su navijaci zvezde a ne sportasi  . A zvezdine navijace vole ko sulju, irineja i velike boginje. 
A rekao im konobar da skinu to..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Ringo10 Sat 9 Feb - 17:03

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:A i ovi su pametni u dresovima crvene zvezde usred dana usred rive setnja...i jos se raspojasali...a inace realno za vrijeme juge zvezda je bila najomrazeniji gost u splitu...iza toga rijeka..
Evo i ratnika vučine dinarskoga.

Hoćemo u rat vučino!

Meni je CZ uvijek bila mrža nego danas ISIL pa opet mi nije padalo na pamet da mlatim momke u dresovima CZ.

A što Rijeka majke ti
E moj ringo kad je zvezda stizala u split mogao si komotno ratno stanje proglasit..vazilo je za sve..evo npr..na starom placu nekoliko utakmica je bilo na rubu prekida kad je gostovala zvezda..jednom na poljudu..utakmice jugoplastike sa zvezdom na gripama de facto non stop visilo..cak su bile i dvije masovne makljaze izmedju igraca..i jednom sa igracima od partizana..rijeka?...nekad u jugi zvezdina filijala danas dinamova..
Ne znam, meni Rijeka uvijek bila simpatična 

Al dobro, ja sam živio u Sarajevu pa možda nisma znao za te vaše afinitete u Kifli ...

A znam za ta rivalstva i tuče ...ali bez obzira ne možeš fizički nasrtati na sportaše radi dresova koliko god ti to smetalo ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Ringo10 Sat 9 Feb - 17:04

Gnječ wrote:Na Pantovčaku se okupila ekipa za brendiranje Hrvatske

U UREDU predsjednice Republike Hrvatske održana je četvrta radionica Radne skupine predsjednice Republike za razvoj identiteta i brenda Republike Hrvatske, na kojoj je nastavljen rad i rasprava o brendingu i dostupnim modelima za razvoj brenda nacije/države radi pripreme cjelovitog modela brenda Republike Hrvatske, priopćeno je iz Ureda predsjednice.

Na četvrtoj radionici analizirali su se elementi marke Hrvatske po područjima te se generirala izjava o pozicioniranju marke Hrvatske.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/na-pantovcaku-se-okupila-ekipa-za-brendiranje-hrvatske/2062795.aspx
E sa ovim u Splitu su je baš brendirali ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by kaya Sat 9 Feb - 17:04

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Ja san ti objasnija šta san ti ima objasnit u prvom postu , ja ti neću puno ništa obšnjavat išta.

Da su oni došli u običnim majicama dole popit kavu onda bi ja to osudija a ovako je Tko ti jebe mater.
Bez obzira, ovo se ne bi smjelo događati. Fizičko nasilje radi sportskih dresova i slično, to je nedopustivo.
A je al navijacima nije strano potuci se. Ovo su torcidasi mislili da vide navijace zvezde..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Sat 9 Feb - 17:07

tre wrote:
Ringo10 wrote:Ne, ne, ovo nije u redu. A ovi što ovo pozdravljaju i podržavaju su žalosni.
Nema tu podržavanja ili ne, imaš izjave srpskih popova i vođa o kninu, dalmaciji, slavoniji...i onda se ovi dođu kurčiti sa svojim dresovima i naravno dobiju po pički pa stoga i kažem da račun ispostave ireneju i slinavom sulji koji  su sve i zakuhali i ne dozvoljavaju da se sve smiri i da vrijeme odradi svoje.
ne skandiraju se po srbiji
naci slogani protiv hrvata
kada igramo protiv tunguzije.
za razliku od hrvata
koji to cine nevezano sa kime se igra
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Sat 9 Feb - 17:08

zadnja ste vukojebina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare Sat 9 Feb - 17:10

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:A i ovi su pametni u dresovima crvene zvezde usred dana usred rive setnja...i jos se raspojasali...a inace realno za vrijeme juge zvezda je bila najomrazeniji gost u splitu...iza toga rijeka..
Evo i ratnika vučine dinarskoga.

Hoćemo u rat vučino!

Meni je CZ uvijek bila mrža nego danas ISIL pa opet mi nije padalo na pamet da mlatim momke u dresovima CZ.

A što Rijeka majke ti
E moj ringo kad je zvezda stizala u split mogao si komotno ratno stanje proglasit..vazilo je za sve..evo npr..na starom placu nekoliko utakmica je bilo na rubu prekida kad je gostovala zvezda..jednom na poljudu..utakmice jugoplastike sa zvezdom na gripama de facto non stop visilo..cak su bile i dvije masovne makljaze izmedju igraca..i jednom sa igracima od partizana..rijeka?...nekad u jugi zvezdina filijala danas dinamova..
Ne znam, meni Rijeka uvijek bila simpatična 

Al dobro, ja sam živio u Sarajevu pa možda nisma znao za te vaše afinitete u Kifli ...

A znam za ta rivalstva i tuče ...ali bez obzira ne možeš fizički nasrtati na sportaše radi dresova koliko god ti to smetalo ...
Kaja ti je objasnila..ko da su ovi znali jesu igraci..pa ne bu ih pitali..'oprostite da vi niste igraci ako jeste sorry trazimo navijace' lol! ..b.t.w prije koju godinu kad nisu bile utakmice..zvezdini navijaci izvrsili par diverzija slikajuci se sa zvezdinim obiljezjima pa ovi sad pusu i na hladno sto je ziher ziher je lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Šandor Winnetou Sat 9 Feb - 17:13

pizzon wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:Ne, ne, ovo nije u redu. A ovi što ovo pozdravljaju i podržavaju su žalosni.
Nema tu podržavanja ili ne, imaš izjave srpskih popova i vođa o kninu, dalmaciji, slavoniji...i onda se ovi dođu kurčiti sa svojim dresovima i naravno dobiju po pički pa stoga i kažem da račun ispostave ireneju i slinavom sulji koji  su sve i zakuhali i ne dozvoljavaju da se sve smiri i da vrijeme odradi svoje.
ne skandiraju se po srbiji
naci slogani protiv hrvata
kada igramo protiv tunguzije.
za razliku od hrvata
koji to cine nevezano sa kime se igra
Ma jok, vi samo sjekirama napadnete vozila sa Hrvatskim tablicama. Inače kako rekoh zahvalite sulji i irineju i cjelokupnoj SPC za ovakvo stanje koje je spram vas i to ne samo u RH. Koad vaši majmuni prestanu prditi o srpskom Kninu, srpskoj slavoniji, srpskoj dalmaciji, srpskom Dubrovniku, kad prestamu svojatati tuđe i priznate da ste vi uzrok svih sranja tada tek do normalizacije može doći. Do tada zaboravi. Hrvati vaše ne svojataju ali će vam jebati majku svaki put kad pokušate svojatati nešto naše i sa tim se na vrijeme pomirite.

_________________
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by kaya Sat 9 Feb - 17:13

Ali .. posto su ovo ipak sportasi a ne navijaci, koji nisu izazivali nego sjedili, ovu petoricu  treba naci i pospremiti ih u zatvor malo duze.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by epikur37 Sat 9 Feb - 17:15

pizzon wrote:zadnja ste vukojebina

Rece on s balkana nama u eu.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 2 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 38 Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum