ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru - Page 3 Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by kaya 16/1/2019, 23:23

sto ga pitao gdjes ti bio 91?
:)
a ovaj se tuci htio !
o boze, boze :)

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru - Page 3 Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Eroo 17/1/2019, 01:04

Ae malo odmorite.
Evo, moji jučer poslali selfi s Marsa, s trenutne lokacije...Koja divota, nigdi žive duše... :D

 Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru - Page 3 1-3

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru - Page 3 Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by immortal 17/1/2019, 08:33

RayMabus wrote:Ha ha malo teže ide lizanje srpskog šupka za njemačke ciljeve

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2056915
Na vrlo licemjeran način se obratio Plen-ki-mun Grmoji. Na isti način na koji ljevičari godinama vrjeđaju  Hrvate i u nadi kako će sebe i svoje štetne ideje izdići i sprovesti u djelo. Jutros slušam govori Plen-ki-mun kako je Grmojin komentar nazvao jadnim, što nije točno. Nazvao je njega, a kao premjer to nije smio. Spustio se ispod razine lošeg i neprihvatljivog.
-Djelujete jadno", rekao je Ple-ki-mun.
"To je jedna razina koja je toliko jadna da mi je žao komentirati, to nije dobro za vas, budite kreativni, ne jadni", rekao je Plen-ki-mun Grmoji.-


suljo i kenwud kenon ????
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru - Page 3 Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Guest 17/1/2019, 08:41

Grmoja voli izigravati nekog razbijača u Saboru pa je bilo samo pitanje vremena kada će mu se netko otvoreno suprostaviti.
Sad naravno kukavički izigrava žrtvu premda je samo dobio što je tražio, otprilike u Pupijevom stilu, pa je nepovratno upropastio svoj wannabe macho imidž.
No, ono što je neočekivano da mu se tako suprostavio upravo navodno anemični premijer i to ravno sa pozicije neposredno nakon žestoke dijete koja uvijek ostavi tragove na fizičkoj snazi.
Bit će da je anemija svojevremeno ipak bila više hinjena iz pragmatičnih razloga nego stvarna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru - Page 3 Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by newuser 17/1/2019, 08:46

Nit je nasrnuo nit je išta bilo, da mi je vidjeti i nasrnuće Plenkija na nekoga. Ne znam djeluje mi kao fini uglađeni štreberčić dok Grmoja djeluje kao ono lik iz mase ali je u*rao sa napuštanjem sabora. Kako bi rekao naš stari  dobri Rojs ako si peder reci jesam i idemo dalje.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru - Page 3 Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by vili40 17/1/2019, 11:57

hahaha...plenkiju će od sada u briselu stavljati brom u čaj..."dečki primite me jer ga bum..." :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru - Page 3 Empty Re: Plenkovic nasrnuo na Grmoju u saboru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum