ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by Hektorović 11/1/2019, 23:57

veber wrote:jebote kada sam prije dvije godine u kini kupio leagoo

i sve to za jebenih 90 USD

Ja starom uvijek kažem da donese, al mu se neda...


Nego Xiaomi je vidim krenuo i po Europi sa dumping cijenama... sa ovim Redimi Note 7...

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by dzango 11/1/2019, 23:59

veber wrote:
dzango wrote:Koji je model? Prvi put čujem zaa telefon sa 16 giga rama.
Ovi najnoviji imaju max 6 giga.
imaš pravo. sada sam pogledao u propertisima 6gb, 128gb, 64gb
i nije 6,5 nego je 5,99, tako veli phone.
Power 5? Dobar CPU. Octa-core 2GHz.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by Guest 12/1/2019, 00:02

Lumia 640XL dabl sim..jos uvijek jako dobro sluzi..Windows 10,minimalisticki,sasvim oke za sve...
android ne volim,previse je Eye Candy,a to i opterecuje procesor..ZATO trpaju zilijun jezgri..
ajfoun,malo sam ga hendlao i probavao...dobro povezan software i hardware,ali u pitanju je samo par modela,dok Androida ima stotine i stotine..
dok ovo krepe ponovno probam Nokiju,ali samo ako ima model na Windows os-u
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by Hektorović 12/1/2019, 00:03

Na kineskom tržištu, koje se za Apple pokazalo problematičnim, trgovci su počeli drastično snižavati cijene iPhonea kako bi potakli njihovu prodaju.
Kako prenosi CNBC, jedan od najvećih kineskih trgovaca, Suning, snizio je cijenu iPhone XR-a za gotovo 180 dolara (sa 6999 yuana (1036 dolara), na 5799 yuana, odnosno na 858 dolara). Drugi trgovac je pak iPhone XS Max, Appleov najluksuzniji uređaj, snizio na 1436 dolara (9699 yuana), što je daleko ispod originalne cijene od 1628 dolara na američkom tržištu. Apple još nije komentirao objave o tri nova uređaja, a nisu poznate niti cijene s kojima će ih ponuditi na tržištu.



ovo za XR, haha

Pa čak nije niti full HD ekran...

Realno je maksimalno 500 dolara... I to je pretjerano prema Kineskoj konkurenciji koja zadnje 2 godine neumorno radi...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by veber 12/1/2019, 00:05

znaš kaj? tako mi je bitno kako se zove.
ali ako te baš jako zanima pogledam u propertisima opet.
za 90usd zmaj. da nije zveknuo s drugog kata ne bi ni ekran mijenjao. u biti se samo staklo rasulo, a ekran je bio ok. no nemreš samo staklo naručit već cijeli komplet, a s obzirom na 10 usd....vozi.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by dzango 12/1/2019, 00:09

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:samo rokaj. preplaćeno sranje. android kineski mobiteli 2x bolji i 5x jeftinij

Redmi note 7...

150 eura...

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Xiaomi10
Ništa ti više ne treba. Ona jača veruija sa 6 giga rama za 200 dolara.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by veber 12/1/2019, 00:10

s8pro

s tim da je moj za kinesko tržište pa ima straga dvije kamere, jedna je crno-bijela, baterija je 7000mAh i 128giga je memorija i dual sim

a oznaka mu je leagoo s8proS, ne prodaje se u Eu ali ima sve jezike od svahilija do mačjeg

i boja je titan


Last edited by veber on 12/1/2019, 00:13; edited 2 times in total
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by Hektorović 12/1/2019, 00:11

dzango wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:samo rokaj. preplaćeno sranje. android kineski mobiteli 2x bolji i 5x jeftinij

Redmi note 7...

150 eura...

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Xiaomi10
Ništa ti više ne treba. Ona jača veruija sa 6 giga rama za 200 dolara.


Dakle 150 eura, pazi što sve dobiješ... i sad zašto kupovati XR od 900 eura?

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Slika176
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by dzango 12/1/2019, 00:15

veber wrote:znaš kaj? tako mi je bitno kako se zove.
ali ako te baš jako zanima pogledam u propertisima opet.
za 90usd zmaj. da nije zveknuo s drugog kata ne bi ni ekran mijenjao. u biti se samo staklo rasulo, a ekran je bio ok. no nemreš samo staklo naručit već cijeli komplet, a s obzirom na 10 usd....vozi.
Za te pare je do jaja. Sada ga prodaju za 230 dolara. Samo me interesuje koliko je težsk sa tolikom batetijom. Ima jedno 400 grama?
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by veber 12/1/2019, 00:20

dzango wrote:
veber wrote:znaš kaj? tako mi je bitno kako se zove.
ali ako te baš jako zanima pogledam u propertisima opet.
za 90usd zmaj. da nije zveknuo s drugog kata ne bi ni ekran mijenjao. u biti se samo staklo rasulo, a ekran je bio ok. no nemreš samo staklo naručit već cijeli komplet, a s obzirom na 10 usd....vozi.
Za te pare je do jaja. Sada ga prodaju za 230 dolara. Samo me interesuje koliko je težsk sa tolikom batetijom. Ima jedno 400 grama?
jebote, kao da ti ga prodajem. sada ga izvagao. 320g
(u kini, hog kong u dućanu je 100usd)


Last edited by veber on 12/1/2019, 00:21; edited 1 time in total
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by dzango 12/1/2019, 00:20

Hektorović wrote:
dzango wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:samo rokaj. preplaćeno sranje. android kineski mobiteli 2x bolji i 5x jeftinij

Redmi note 7...

150 eura...

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Xiaomi10
Ništa ti više ne treba. Ona jača veruija sa 6 giga rama za 200 dolara.


Dakle 150 eura, pazi što sve dobiješ... i sad zašto kupovati XR od 900 eura?

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Slika176
Ova jača konfigurcija je 200 dolara. Vićemo koliko će da bude za koji mesec na Aliekspresu. Merkam neki za ženu. Ovi lopovi u Telenoru deru.

_________________
Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by Hektorović 12/1/2019, 00:27

dzango wrote:Ova jača konfigurcija je 200 dolara. Vićemo koliko će da bude za koji mesec na Aliekspresu. Merkam neki za ženu. Ovi lopovi u Telenoru deru.

Nakon dva tri mjeseca krenu niže cijene...

Kažem, za Apple problemi tek počinju... jer upravo slijedi ciklus zamjena 6tica i 6S van Amerike sa Kinezima...

A ako već želiš imati neki statusni simbol, uvijek imaš mate 20...


Last edited by Hektorović on 12/1/2019, 00:28; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by veber 12/1/2019, 00:27

dzango wrote:Ova jača konfigurcija je 200 dolara. Vićemo koliko će da bude za koji mesec na Aliekspresu. Merkam neki za ženu. Ovi lopovi u Telenoru deru.
imaš gearbest ili wish, na wish imaš hrpu pizdarija za koje platiš samo shiping. maloj sam naručio lampicu za usb punjač i laptop i u biti sve s usb strujom. platio 3usd i došao paket od 10lampica, a svjetle jebački.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by veber 12/1/2019, 00:32

Hektorović wrote:
dzango wrote:Ova jača konfigurcija je 200 dolara. Vićemo koliko će da bude za koji mesec na Aliekspresu. Merkam neki za ženu. Ovi lopovi u Telenoru deru.

Nakon dva tri mjeseca krenu niže cijene...

Kažem, za Apple problemi tek počinju... jer upravo slijedi ciklus zamjena 6tica i 6S van Amerike sa Kinezima...

A ako već želiš imati neki statusni simbol, uvijek imaš mate 20...


Jabuka trune...
dešava im se što i nokiji. kada je krenula gsm telefonija nokia je držala 80% tržišta i sjećam se kada su se toucscreanovi pojavili da je izvršni direktor izjavio da je to prolazni trend i da nikome ne treba pc na telefonu, za razliku od samsunga koji je odmah krenuo u razvoj.
iphone živi na staroj slavi. hyundai uvijek ima u većem segmentu međumodel. motorika, ovjes, unutrašnjost ostanu kao kod prethodnog, a samo lim promjene. tako i iphone, malo kozmetike, a u suštini nikaj novog.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by dzango 12/1/2019, 00:36

veber wrote:s8pro

s tim da je moj za kinesko tržište pa ima straga dvije kamere, jedna je crno-bijela, baterija je 7000mAh i 128giga je memorija i dual sim

a oznaka mu je leagoo s8proS, ne prodaje se u Eu ali ima sve jezike od svahilija do mačjeg

i boja je titan
Taj bi po specifikacijama trebao da ima manju bateriju, 3050 mAh ali jači procesor, 2,6GHz.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by Hektorović 12/1/2019, 00:39

veber wrote:dešava im se što i nokiji. kada je krenula gsm telefonija nokia je držala 80% tržišta i sjećam se kada su se toucscreanovi pojavili da je izvršni direktor izjavio da je to prolazni trend i da nikome ne treba pc na telefonu, za razliku od samsunga koji je odmah krenuo u razvoj.
iphone živi na staroj slavi. hyundai uvijek ima u većem segmentu međumodel. motorika, ovjes, unutrašnjost ostanu kao kod prethodnog, a samo lim promjene. tako i iphone, malo kozmetike, a u suštini nikaj novog.

Kinezi su puno agresivniji, izbacuju po 30-50 modela godišnje, i što je važnije agresivno su krenuli za malo novca izbacivati kompetitivne modele koji se u kvaliteti izrade ne razlikuju od iPhonea, dok u high-endu rade zbilja inovativne stvari sa kamerama i formama... Apple ispada trom i gubi premium izgled...


Ove godine definitivno je svršeno vrijeme kad je Apple imao aluminij i staklo kontra Android plastike... Isto tako na ovim najnovijim modelima kamere su i bolje nego kod Applea... A sam Android i razne interne distribucije sve ispeglaniji i konkurentniji iOS-u...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by dzango 12/1/2019, 00:41

veber wrote:
dzango wrote:Ova jača konfigurcija je 200 dolara. Vićemo koliko će da bude za koji mesec na Aliekspresu. Merkam neki za ženu. Ovi lopovi u Telenoru deru.
imaš gearbest ili wish, na wish imaš hrpu pizdarija za koje platiš samo shiping. maloj sam naručio lampicu za usb punjač i laptop i u biti sve s usb strujom. platio 3usd i došao paket od 10lampica, a svjetle jebački.
Gledam ja polako. Zajeb što nikada ne znaš koliko će da te oderu na carini. Neko prođe bez išta a neko najebe.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by veber 12/1/2019, 00:55

dzango wrote:
veber wrote:
dzango wrote:Ova jača konfigurcija je 200 dolara. Vićemo koliko će da bude za koji mesec na Aliekspresu. Merkam neki za ženu. Ovi lopovi u Telenoru deru.
imaš gearbest ili wish, na wish imaš hrpu pizdarija za koje platiš samo shiping. maloj sam naručio lampicu za usb punjač i laptop i u biti sve s usb strujom. platio 3usd i došao paket od 10lampica, a svjetle jebački.
Gledam ja polako. Zajeb što nikada ne znaš koliko će da te oderu na carini. Neko prođe bez išta a neko najebe.
mi smo eu. mogu nam samo pdv naplatiti. nema carina.
frendu sam preko gearbesta naručio S9 sličan ovom mojem, nekih 150usd
i naravno carina čim je vidjela specifikaciju poslala mi mail.
ja njima vratio; narudžbenicu, predračun, uplatu, potvrdu da je uplaćeno, tracking listu i oni meni drmnuli 25% pdv. frend je na to računao.
i javi mi carina da me čeka u pošti blizu mene, naveo sam taj broj.
dođem u poštu s papirom i ženska veli 50kn.
kojih jebenih 50kn?
pa evo tu vam lijepo piše od carine.
i na formularu piše;
-otvaranje pošiljke 25kn
-pakiranje pošiljke 25kn


ma mater vam jebem lopovsku...
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by AssadNaPodmornici 12/1/2019, 00:56

Hektorović wrote:
veber wrote:dešava im se što i nokiji. kada je krenula gsm telefonija nokia je držala 80% tržišta i sjećam se kada su se toucscreanovi pojavili da je izvršni direktor izjavio da je to prolazni trend i da nikome ne treba pc na telefonu, za razliku od samsunga koji je odmah krenuo u razvoj.
iphone živi na staroj slavi. hyundai uvijek ima u većem segmentu međumodel. motorika, ovjes, unutrašnjost ostanu kao kod prethodnog, a samo lim promjene. tako i iphone, malo kozmetike, a u suštini nikaj novog.

Kinezi su puno agresivniji, izbacuju po 30-50 modela godišnje, i što je važnije agresivno su krenuli za malo novca izbacivati kompetitivne modele koji se u kvaliteti izrade ne razlikuju od iPhonea, dok u high-endu rade zbilja inovativne stvari sa kamerama i formama... Apple ispada trom i gubi premium izgled...


Ove godine definitivno je svršeno vrijeme kad je Apple imao aluminij i staklo kontra Android plastike... Isto tako na ovim najnovijim modelima kamere su i bolje nego kod Applea... A sam Android i razne interne distribucije sve ispeglaniji i konkurentniji iOS-u...
dakle tko ima dionice applea, raspordaja ..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by veber 12/1/2019, 01:03

kaj se tiče metalnog kučišta to je stvarno praktično, da je moj zveknul na travu s drugog kata, a to je u biti treći jer su stropovi 3,20 i visoko prizemlje, ne bi mu bilo nikaj. i sa rasutim staklom je normalno radio. samo mi vrag nije dao mira pa sam čeprkao po krhotinama i odljepio staklo od ekrana :D

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by Hektorović 12/1/2019, 01:06

AssadNaPodmornici wrote:dakle tko ima dionice applea, raspordaja ..

Pa imali su dobar run, skoro 20 godina rasta i ekspanzije...

Zadnjih 7 godina na autopilotu...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Apple reže proizvodnju iPhona još 10% - Page 2 Empty Re: Apple reže proizvodnju iPhona još 10%

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum