ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by RayMabus 10/1/2019, 12:30

Prije 41 minutu

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Dassadsadsda


SABORSKI zastupnik Živog zida Ivan Pernar održao je bizarnu presicu ispred zgrade DORH-a o vitaminu C. 
Pernar je, podsjetimo, prije tjedan dana rekao da vitamin C može izliječiti gripu i, glumeći liječnika, preporučio uzimanje megadoza vitamina C, ali i davanje C vitamina dojenčadi njegovim dodavanjem u izdojeno mlijeko.

Zbog svega je najglasnije reagirao psihijatar Herman Vukušić koji je pozvao institucije da zaustave Pernara, zbog čega je dobio prijetnje smrću Pernarova obožavatelja. Između ostalih reagirao je i ministar Kujundžić koji je Pernarove savjete nazvao nadriliječništvom. Stranka Pametno jučer je protiv Pernara podnijela kaznenu prijavu zbog nadriliječništva. 
Na bizarnoj presici koju je danas o tome održao Pernar između ostalog je ponovio da vitamin C liječi, da je to napisao da dobije još obožavatelja, da nekad laže i da psihijatre smatra šarlatanima. Prije presice je po ulici dijelio vitamin C.

Najbizarnije Pernarove izjave s presice
Donosimo i presjek najupečatljivijih Pernarovih izjave s presice:
"Ja nisam nikoga liječio. Ne mogu biti nadriliječnik jer ne idem liječiti ljude. Ali ako ja kažem pred kamerama da će vas ulje od konoplje sve izliječiti od raka, a da vas kemoterapija neće izliječiti... Ja mislim da je veća šansa da će se netko izliječiti uljem od konoplje nego kemoterapijom. Jedna je stvar da ja to kažem, a sasvim druga kad bi išao ljude liječiti konopljom."
Ja nemam pacijente. Ja sam u šali rekao da sam doktor. Ja sam na svojoj koži osjetio da vitamin C liječi. Dvostruki nobelovac je napisao knjigu u kojoj je obšnjavao da vitamin C liječi od prehlade. Kažu da to nije dokazano? Kažu neki i da se gospa ne ukazuje u Međugorju. Šta sad da im ja na to kažem."

"Za respiratorne infekte ne bih uzeo antibiotik, nego vitamin C."
"Pitao sam se kako navesti sve medije da me prate. Da izvještavaju o vitaminu C. I da me prate, da dobijem još više fanova i da Živi zid još više raste u anketama."
"Ja sam rekao da se vitamin C stavi u izdojeno mlijeko kao mamac, jer sam znao da će se na to svi uhvatiti. To je ta magična rečenica." 
"Ja nekad kažem istinu, nekad kažem nešto što je očita laž, nekad sam sarkastičan, a nekad slažem, ali sve u cilju ukazivanja na višu istinu koju ja imam za cilj."
"Vitamin C liječi prehladu, skraćuje trajanje gripe i simptome. Čak je u mom slučaju izliječio bakterijsku upalu pluća iz čega mogu zaključiti da općenito lječi."
"Zapitajte se zašto je vitamin C nestao s polica DM-a, zašto masa ljudi u komentarima pišu da ih je vitamin C izliječio. Vi ne shvaćate da je vaš problem s vitaminom C, a ne sa mnom.
"Ja pozivam ljude da idu u prirodu umjesto psihijatrima! Evo! Kad bih ja vjerovao psihijatrima, ja bih njima išao. Ja mislim da su psihijatri šarlatani. Da psihijatri mogu nekoga izliječiti, ludnice bi bile prazne."
 
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by catabbath 10/1/2019, 13:49

Pernar jebe - ne vadi :)

_________________
Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by debotoijusto 10/1/2019, 14:43

Ja nemam pacijente. Ja sam u šali rekao da sam doktor. Ja sam na svojoj koži osjetio da vitamin C liječi.

ja ja ja... dobro bi bilo da se malo makne iz fokusa i gurne neko novo lice , neku zenu recimo a ne onu , onu nikako
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by marcellus 10/1/2019, 14:57

imam ideju kako ih popunit i ima veze s pernarom

_________________
Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by Eroo 10/1/2019, 15:06

Ne kažem da mogu, ali ih barem imaju pod prismotrom. 
Čudi me kako je Pernar vani... :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by catabbath 10/1/2019, 16:55

HDZ SDP IDS Pametno(koji je to qrac) farmaceuti/doktori Index Jutarnji - svi ukedinjeni protiv ŽZ, izgleda da je frka velika

_________________
Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by AssadNaPodmornici 10/1/2019, 16:57

inače dobro pitanje?
znali tko iti jednog luđaka da ga je psihijatrija dovela u red?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by catabbath 10/1/2019, 17:12

Ja znam nekoliko luđaka s dijagnozom, tabletice,  svako malo unutra van iz ludare i tako dosta godina već.

_________________
Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by AssadNaPodmornici 10/1/2019, 17:15

catabbath wrote:Ja znam nekoliko luđaka s dijagnozom, tabletice,  svako malo unutra van iz ludare i tako dosta godina već.
znam i ja par takvih. ono tablete ih održavaju nadrograiranim i to je to. nitko se nije izlječio u ludnici. to je više ustanova da ljudi kada puknu da  "smire," da ih se drži pod kontrolom, a onda ih se kljuka tabletama i to je to.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by catabbath 10/1/2019, 17:16

I sad ti takav na tableticama bude npr. novinar na Indexu koji se bori protiv fake newsa

_________________
Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by aben 10/1/2019, 17:17

AssadNaPodmornici wrote:inače dobro pitanje?
znali tko iti jednog luđaka da ga je psihijatrija dovela u red?

naravski.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by AssadNaPodmornici 10/1/2019, 17:19

catabbath wrote:I sad ti takav na tableticama bude npr. novinar na Indexu koji se bori protiv fake newsa
da još je rekao da se bori protiv depresije.
kakva crna depresija .. gledam ga.. izgleda zgodan za svoje godine, dakle može jebavati. nije glup. ima posao, vjerojatno mu babić sigurno daje nad prosječnu plaću?
čemu onda u životu tablete i depresija? mislim koliko god pernar tu pari "vrač", što se tiče ovakvih stvari mislim da je u pravu.. na mjestu takve osobe , otišao bi u austriju na jebačinu na kurabe, ako već nema doma ženu/curu, upisao bi neki sport, teretanu, crosffit, igrao PC igrice.. šta već
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by catabbath 10/1/2019, 17:21

Zato jer je narkoman, ovisnik o tableticama koje ga "dižu" oz depresije.

_________________
Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by aben 10/1/2019, 17:21

inače, žalosti me ča vidin da marcelus želi strpati pernara u ludnicu. ko da čitun deboto i juštoa, ki tvrdi da
niko ne smi reći nešto glupo bez da ga policija ne privede. to je fašistički stav da o stvorima moru govoriti jedino državno certificironi stručnjaci.

naravski, svaki totalitarizam je nestabilan i ov znanstveni totalitarizam će biti pobjeđen i to od strone rovne zemlje, horoskopa i vitamina c.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by kic 10/1/2019, 17:23


Pernar neprijateln broj 1.

a nije nis napravio, osim sto prica i prica.., simbol manifestirane sveznajuce virtuale
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by crvenkasti 10/1/2019, 17:23

AssadNaPodmornici wrote:inače dobro pitanje?
znali tko iti jednog luđaka da ga je psihijatrija dovela u red?

Evo ja sam nonstop na risperidonu 3x2mg.
Kad me baš uhvati ono, onda uzimam olanzapin ili sulpirid 8x50mg.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by veber 10/1/2019, 18:15

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Img-2012
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by melkior 10/1/2019, 20:48

AssadNaPodmornici wrote:inače dobro pitanje?
znali tko iti jednog luđaka da ga je psihijatrija dovela u red?
Nafiksaju te teškim kemikalijama, drogama s kojima ti sprže mozak i unište osobnost. Pretvore te u zombija ili biljku. Pernar je u pravu. Psihijatrijske bolnice ne služe liječenju ljudi, već sprječavanju bolesnih da rade veću fizičku štetu sebi i drugima. Pogotovo drugima. Ludnice su zatvori koji se tek humano zovu bolnicama i klinikama.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by melkior 10/1/2019, 20:50

aben wrote:inače, žalosti me ča vidin da marcelus želi strpati pernara u ludnicu. ko da čitun deboto i juštoa, ki tvrdi da
niko ne smi reći nešto glupo bez da ga policija ne privede. to je fašistički stav da o stvorima moru govoriti jedino državno certificironi stručnjaci.

naravski, svaki totalitarizam je nestabilan i ov znanstveni totalitarizam će biti pobjeđen i to od strone rovne zemlje, horoskopa i vitamina c.
:tu 

Uostalom,

avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by debotoijusto 10/1/2019, 21:05

veber wrote:Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Img-2012

sjajno :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne. Empty Re: Pernar : Da psihijatri mogu nekog izliječiti , ludnice bi bile prazne.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum