ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by crvenkasti 12/12/2018, 14:04

tre wrote:
Sora wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
..dodatak..to se radilo o vremenu u proljece-ljeto 1991 kad je hrvatska bila slabo naoruzana,kad su se svakodnevno napadala hravtska sela i gradovi..okupirao teritorij,cinili zlocin..a na uvjetno slobodnom teritoriju hrvatske bili su stacionirani jaki garnizoni i snage jna...a međun.zajednica prijetila hrvatskoj da nista ne poduzima sto bi izazvalo jna i srbiju....bilo je tajnih uhicenja pete kolone koji su bili razmjenjeni za zarobljenje branitelji...dio ih je zbrisao u vojarne jna..a dio je stitila međun.zajednica prijeteci da ce reagirati ako se sto protiv takvih poduzme..i sad ti budi u tuđmanovoj kozi tad..slabo si naoruzan skoro trecinu teritorija imas pod okupacijom..na slobodnom dijelu imas brdo garnizoan jan i imas prijetnje i pritisak iz međun.zajednice..
Znam da je VELIKA vecina hrvatskih oficira u JNA presla na stranu Hrvatske i oni su i prvi organizirali obranu zemlje. 
AJDE NE PIŠI GLUPOSTI SVEGA TI
Nego CK HDZ 
jos su usput htjeli pobiti nesto Hrvata ..
Komunista recimo 
Ali im to propalo
Bolje zašutjeti i ostaviti mogućnost da neko pomisli da si idiot nego progovoriti kao ti i tu sumnju u potpunosti otkloniti

To je rekao Linkoln, ali ne na taj tvoj pogrešan način.

Better to remain silent and be thought a fool than to speak and to remove all doubt.

crvenkasti

Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by kic 12/12/2018, 14:04


ajd smirite se-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Sora 12/12/2018, 14:05

tre wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
..dodatak..to se radilo o vremenu u proljece-ljeto 1991 kad je hrvatska bila slabo naoruzana,kad su se svakodnevno napadala hravtska sela i gradovi..okupirao teritorij,cinili zlocin..a na uvjetno slobodnom teritoriju hrvatske bili su stacionirani jaki garnizoni i snage jna...a međun.zajednica prijetila hrvatskoj da nista ne poduzima sto bi izazvalo jna i srbiju....bilo je tajnih uhicenja pete kolone koji su bili razmjenjeni za zarobljenje branitelji...dio ih je zbrisao u vojarne jna..a dio je stitila međun.zajednica prijeteci da ce reagirati ako se sto protiv takvih poduzme..i sad ti budi u tuđmanovoj kozi tad..slabo si naoruzan skoro trecinu teritorija imas pod okupacijom..na slobodnom dijelu imas brdo garnizoan jan i imas prijetnje i pritisak iz međun.zajednice..
Znam da je VELIKA vecina hrvatskih oficira u JNA presla na stranu Hrvatske i oni su i prvi organizirali obranu zemlje. 
AJDE NE PIŠI GLUPOSTI SVEGA TI
To ti je istina. Sta da ti radim. Dok oni nisu preuzeli obrana nije slicila ni na sta. 

Sta ja mogu kad su tvoji ustase nesposobni i neupotrebljivi.

Njihov najveci domet je PIZZA majstor iz Kanade koji je kasnije pobrao slavu velikog stratega a o ratu i strategiji nije imao blage veze. NAjveci podvig mu je ono sa krmkom na kojem je napiso TITO.

A najbolji je bio u pravljenju kaprićoze.
Ma koja istina lebac ti jebem; koja istina u pm??? Jesi li ti nortmalan?? Pa oficire JNA  smo od sedmog do devetog mjeseca 91 vidjeli samo u uniformama JNA a tek poslje toga su se počeli priključivati obrani i to u promilima. Ko je do tada organizirao otpor, straže, čišćenje terena itd.


Nadalje jebali ti ustaše sve živo i mrtvo đubre jedno dupelizačko da ti jebali. Di ja branim idiote usrani ustaše i NDH dočim ti ližeš čmar titu gdje god stigneš i to onako ogavno usrano kako samo najveći ljubitelji govana znaju. Da te vidim uživo sad bi ti pokazao "kako ustaša tuče" jebem li ti i sjeme i pleme govnaru jedan smrdljivi.
E ovo je za SUDSKU PATOLOGIJU  :grin

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Sora 12/12/2018, 14:06

kic wrote:
ajd smirite se-
Reci da mi ne pisu pijana babetino 
I ne psuju koda su pijani

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Eroo 12/12/2018, 14:07

Sori treba opalit samo jedan snažan vritnjak. Nogom, naravno. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by vuksadinare 12/12/2018, 14:07

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:TUDMANOVA je krivnja da je hrbatskpj natovario na vrat Bosni i hercegovnu

Od 90. Tih zahvaljujci Tudmanu zivimo u lazi da nismo Balkan a zahvaljujci njofri stalno smo na Balkanu 

Idiot neopisive politicke sljepića i lakomosti za vlast
a sto je trebao isporuciti hrvate bh-a milosevicu i karađicu..?...ne dati oruzje i muslimanima i hravtima tamo?..e moja glupaco...
Hrvate bih je Tuđman odveo u rat s muslimanima a sa Srbima je bio u dogovoru 
E moj glupane 

Lazi lazi se 
Ti se lazes najbolje :cry
ma ti si budala pokvarena...pitaj kljujica koje sarajevi poslao pocetkom 1992....cetristo komada oruzja...da je htio rat ne bi to ni slao..b.t.w...alija je odbio tuđmanovu ponudu pred kraj 1991 da mu poslaje oruzje u sarajevo...'jer mu armija obecala da rata u bh-a nece biti'..da kljujic nakon toga nije urgirao kod tuđmana i zaboravi alijinu glupost i zamolio ipak da tuđman posalje oruzje u sarajevo..i tuđman je sulio molbu kljujica..pitaj kljujica za to ako imas mogucnosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Ringo10 12/12/2018, 14:09

vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:TUDMANOVA je krivnja da je hrbatskpj natovario na vrat Bosni i hercegovnu

Od 90. Tih zahvaljujci Tudmanu zivimo u lazi da nismo Balkan a zahvaljujci njofri stalno smo na Balkanu 

Idiot neopisive politicke sljepića i lakomosti za vlast
a sto je trebao isporuciti hrvate bh-a milosevicu i karađicu..?...ne dati oruzje i muslimanima i hravtima tamo?..e moja glupaco...
Hrvate bih je Tuđman odveo u rat s muslimanima a sa Srbima je bio u dogovoru 
E moj glupane 

Lazi lazi se 
Ti se lazes najbolje :cry
ma ti si budala pokvarena...pitaj kljujica koje sarajevi poslao pocetkom 1992....cetristo komada oruzja...da je htio rat ne bi to ni slao..b.t.w...alija je odbio tuđmanovu ponudu pred kraj 1991 da mu poslaje oruzje u sarajevo...'jer mu armija obecala da rata u bh-a nece biti'..da kljujic nakon toga nije urgirao kod tuđmana i zaboravi alijinu glupost i zamolio ipak da tuđman posalje oruzje u sarajevo..i tuđman je sulio molbu kljujica..pitaj kljujica za to ako imas mogucnosti
Znam da se slalo oružje u BiH ...

Ali nece više vjeruj mi ...

Ako Zagreb i Kifla i budu slali, e pa kroz Hercegovinu to više proci nece.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Sora 12/12/2018, 14:10

Tuđman je s Miloševićem dogovarao podjelu Bosne, smatra nekadašnji predsjednik HDZ BiH i član Predsjedništva BiH

Politika koju je Hrvatska vodila prema Bosni i Hercegovini uglavnom je bila temeljena na neznanju i predrasudama i to se zbiva u kontinuitetu od razdoblja kada je Franjo Tuđmanbio hrvatski predsjednik pa do mandata predsjednice Kolinde Grabar Kitarović, rekao je u subotu nekadašnji predsjednik HDZ BiH i član Predsjedništva BiH Stjepan Kljuić ponavljajući tvrdnje da je Tuđman s Miloševićem u Karađorđevu dogovarao podjelu BiH.
Kljuić je ovo kazao u Sarajevu na predstavljanju svoje nove knjige "Izdaja Bosne" u kojoj je iznio svoja sjećanja na protekla tri desetljeća i najdramatičnije razdoblje novije povijesti BiH u kojemu je obnašao najviše stranačke i državne dužnosti.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Sora 12/12/2018, 14:10

Pitala sam Kljiuca

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Šandor Winnetou 12/12/2018, 14:10

Ringo10 wrote:
tre wrote:
Sora wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
Znam da je VELIKA vecina hrvatskih oficira u JNA presla na stranu Hrvatske i oni su i prvi organizirali obranu zemlje. 
AJDE NE PIŠI GLUPOSTI SVEGA TI
Nego CK HDZ 
jos su usput htjeli pobiti nesto Hrvata ..
Komunista recimo 
Ali im to propalo
Bolje zašutjeti i ostaviti mogućnost da neko pomisli da si idiot nego progovoriti kao ti i tu sumnju u potpunosti otkloniti
Bravo. Konačno si shvatio da je bolje da šutiš.
Alo idiote jesam li ja tebe lijepo pozvao na upoznavanje dok sam bio u Australiji. Jesi li imao muda da tamo kao domicilni stanovnik dođeš da fino porazgovaramo? dakle smrdljivo pseto kukavičko ne pokušavaj grickati pete jer ću te šutnoti u dupe i to iz RH pa ćeš se češati odakle je to došlo čak do australije smradu jedan kukaveljski

_________________
Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Sora 12/12/2018, 14:12

[size=33]Stjepan Kljuić: 'Tuđman nije imao pojma što je Bosna, a nije ju ni volio ni poznavao'[/size]
 08.12.2018 14:35 
 Hina

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by vuksadinare 12/12/2018, 14:13

Sora wrote:Pitala sam Kljiuca
ha,ha...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Sora 12/12/2018, 14:14

RTuđman je s Miloševićem dogovarao podjelu Bosne, smatra nekadašnji predsjednik HDZ BiH i član Predsjedništva BiH

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Šandor Winnetou 12/12/2018, 14:14

Sora wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
Znam da je VELIKA vecina hrvatskih oficira u JNA presla na stranu Hrvatske i oni su i prvi organizirali obranu zemlje. 
AJDE NE PIŠI GLUPOSTI SVEGA TI
To ti je istina. Sta da ti radim. Dok oni nisu preuzeli obrana nije slicila ni na sta. 

Sta ja mogu kad su tvoji ustase nesposobni i neupotrebljivi.

Njihov najveci domet je PIZZA majstor iz Kanade koji je kasnije pobrao slavu velikog stratega a o ratu i strategiji nije imao blage veze. NAjveci podvig mu je ono sa krmkom na kojem je napiso TITO.

A najbolji je bio u pravljenju kaprićoze.
Ma koja istina lebac ti jebem; koja istina u pm??? Jesi li ti nortmalan?? Pa oficire JNA  smo od sedmog do devetog mjeseca 91 vidjeli samo u uniformama JNA a tek poslje toga su se počeli priključivati obrani i to u promilima. Ko je do tada organizirao otpor, straže, čišćenje terena itd.


Nadalje jebali ti ustaše sve živo i mrtvo đubre jedno dupelizačko da ti jebali. Di ja branim idiote usrani ustaše i NDH dočim ti ližeš čmar titu gdje god stigneš i to onako ogavno usrano kako samo najveći ljubitelji govana znaju. Da te vidim uživo sad bi ti pokazao "kako ustaša tuče" jebem li ti i sjeme i pleme govnaru jedan smrdljivi.
E ovo je za SUDSKU PATOLOGIJU  :grin
Jasno, vas jugoslavski izmet boli istina i onda nema argumentirane rasprave. Dobro ti si i više od toga, ti se hraniš na dnu septičke.

_________________
Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Sora 12/12/2018, 14:15

Kljuić je predsjednikom HDZ BiH postao prije rata, artikulirao hrvatsku politiku u razdoblju u kojemu se vodila borba za osamostaljenje BiH i obranu od srbijanske agresije a politički je eliminiran kada ga je po naputcima iz Zagreba na čelu stranke zamijenio Mate Boban.
Kljuić nikada nije oklijevao kazati kako ga je uklonila politika čiji je cilj bila podjela BiH po etničkim granicama a u subotu je to ponovio konstatirajući da je žrtva ali i da je to "sam tražio" odbijajući odustati od načela za koja je držao da su vrijedna borbe.
"Ja tvrdim da je Zagreb krvnik bosanskih Hrvata. Sarajevo ih je dokrajčilo no to je već drugi 'par rukava'", kazao je Kljuić ustvrdivši da pokojni hrvatski predsjednik Tuđman Bosnu i Hercgovinu nije "ni volio niti ju je poznavao" a pri tom je inzistirao na tome da ga se bespogovorno sluša u provedbi politike koju je sam osmislio.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Sora 12/12/2018, 14:16

Ključić vam poručuje 

Zagreb je krvnik bosanskih Hrvata

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Sora 12/12/2018, 14:16

Kljuić je predsjednikom HDZ BiH postao prije rata, artikulirao hrvatsku politiku u razdoblju u kojemu se vodila borba za osamostaljenje BiH i obranu od srbijanske agresije a politički je eliminiran kada ga je po naputcima iz Zagreba na čelu stranke zamijenio Mate Boban.
Kljuić nikada nije oklijevao kazati kako ga je uklonila politika čiji je cilj bila podjela BiH po etničkim granicama a u subotu je to ponovio konstatirajući da je žrtva ali i da je to "sam tražio" odbijajući odustati od načela za koja je držao da su vrijedna borbe.
"Ja tvrdim da je Zagreb krvnik bosanskih Hrvata. Sarajevo ih je dokrajčilo no to je već drugi 'par rukava'", kazao je Kljuić ustvrdivši da pokojni hrvatski predsjednik Tuđman Bosnu i Hercgovinu nije "ni volio niti ju je poznavao" a pri tom je inzistirao na tome da ga se bespogovorno sluša u provedbi politike koju je sam osmislio.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Šandor Winnetou 12/12/2018, 14:18

Sora wrote:
kic wrote:
ajd smirite se-
Reci da mi ne pisu pijana babetino 
I ne psuju koda su pijani
Ti si pijana babetina svaki dan od rane zore i samo je pitanje kad si prvu potegnila.

_________________
Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Sora 12/12/2018, 14:18

Bosancima treba vremena da shvate ... 
kuzim ja to 
NAZALost , nije to igra 
Zivot je to vas i nikome nista dibra ne nosi to sto ste tvrdoglavi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Sora 12/12/2018, 14:18

tre wrote:
Sora wrote:
kic wrote:
ajd smirite se-
Reci da mi ne pisu pijana babetino 
I ne psuju koda su pijani
Ti si pijana babetina svaki dan od rane zore i samo je pitanje kad si prvu potegnila.
U ranu zoru 

jocolor

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Sora 12/12/2018, 14:19

Tre 

Oladi 
Toliko pogrešnog si ugovorio 
Toliko mslo znas 
Toliko se sramotiš neznanjem 
 Nije to dobro .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske - Page 10 Empty Re: Da se ne zaboravi: Dr. Franjo Tuđman, tvorac samostalne Hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum