ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by Yehudim 4/12/2018, 13:28

Eroo wrote:
Yehudim wrote:Bi, javio bi se jer to jednostavno mora po političkoj liniji

i po nalogu Brisela. 

     Jako mudo da su  okrajinci poslali protestnu notu.

 Isto kao da Srbija pošalje protestnu notu.........ili RH  Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 1f602

Ne podcjenjuj nikoga, a ponajmanje RH.
Onaj tko kontrolira istočnu oalu Jadrana itekako je važan.
I CG je važna  kad uzmeš svijet onako kako danas funkcionira:
kombinacija međunarodnog prava i prisile.
A kome ja to pričam...


    drunken

Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by epikur37 4/12/2018, 13:35

Briselski tovljenik. ... Kaj god glupi ukri se mogu pusit.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by RayMabus 4/12/2018, 13:37

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Krim je Rusija , autonomna oblast s pravom na otcjepljenje koja je to pravo iskoristila

To šta on mora ka papagaj ponavljat stajalište eu to nikog nezanima

Ukrajina je savez više slavenskih plemena između kojih i Hrvati

Zapadna Ukrajina

Bez Krima ima manje Rusa na izborima za parlament i vojni proračun neće trošit na mornaricu nego na tenkove

Drugim riječima bez Krima i ruske manjine važnost zapadne Ukrajine je veća na razini Ukrajine
KAd im uzmu cijelu Novorusiju onda ce ta Zapadna Ukrajina bas biti znacajna.
Novorusija nepostoji , to je sastavni dio Ukrajine
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by RayMabus 4/12/2018, 13:39

E moj Ringo zaletio si se ti malo previše,reka san ti nikidan da si rusofil a ne Hrvat

Nema nikakve Novorusije

To dobro zapamti
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by RayMabus 4/12/2018, 13:43

Sva srića pa je Putin malo pametniji od vas glupih rusofila jer jedino zatucana seljačina nekuži razliku od autonomne pokrajine s pravom na odcjepljenje i sastavnog dijela neke zemlje

Timošenko nije pobornik Ukrajine u Nato a most na Krimu kontrolira promet ekonomije istočne Ukrajine

Vojni upad tamo Putina bi izjednačio sa Hitlerom a to mu netriba
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by AssadNaPodmornici 4/12/2018, 13:44

HDZ nema alternativu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by Ringo10 4/12/2018, 13:45

RayMabus wrote:E moj Ringo zaletio si se ti malo previše,reka san ti nikidan da si rusofil a ne Hrvat

Nema nikakve Novorusije

To dobro zapamti
Bio ja rusofil ili nesto drugo, to ne mijenja cinjenicu da kad neko tako neodgovorno razjebe svoju zemlju na kraju ce snositi posljedice.

To sto je Ukrajina jos u nekakvom komadu trebaju zahvaliti Rusiji koja nije dopustila opcu pobunu u pola Ukrajine i koja je zaustavila separatni proces u Donjecku i Lugansku.

A do kad ce Rusija drzati tu strategiju veliko je pitanje. Bilo bi najbolje da Ukrajina opstane ali sa ovom banderovskom klikom i sa ovako samodestruktivnim sluganstvom prema valnjskom cimbeniku tj Americi prije svega, male su sanse da opstane.

Ovaj sad period ce se pokazati razoran za buducu sudbinu Ukrajine. Ne mora Putin uopce slati svoju vojsku.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by RayMabus 4/12/2018, 13:48

Putin čeka Timošenko, s njom bar nešto može i dogovorit a sa ovin Popušenkom koji viri iz Hilarinog šupka nemože

I Trump čeka Timošenko
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by Ringo10 4/12/2018, 13:57

RayMabus wrote:Putin čeka Timošenko, s njom bar nešto može i dogovorit a sa ovin Popušenkom koji viri iz Hilarinog šupka nemože

I Trump čeka Timošenko
NAdam se da je gospoja Timosenko ta koja ce bar zaustaviti ovu Ukrajinsku tragediju.

Ali nisam bas optimista. Stvari su po meni otisle predaleko.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by Guest 4/12/2018, 13:59

RayMabus wrote:Krim je Rusija , autonomna oblast s pravom na otcjepljenje koja je to pravo iskoristila
Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 2018.11.26russia



svejedno, mogli su ih Rusi pustiti da prođu i naprave krug, bez incidenta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by RayMabus 4/12/2018, 14:01

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Putin čeka Timošenko, s njom bar nešto može i dogovorit a sa ovin Popušenkom koji viri iz Hilarinog šupka nemože

I Trump čeka Timošenko
NAdam se da je gospoja Timosenko ta koja ce bar zaustaviti ovu Ukrajinsku tragediju.

Ali nisam bas optimista. Stvari su po meni otisle predaleko.
Putin je već izjavija da neće s Popušenkom pričat dok je ovaj na vlasti , čeka Timošenko

Uostalom Putin nije glup, ako 40 miljina ljudi želi svoju crkvu nemože ih on puškom natjerat u rusku pravoslavnu

Uostalom njegova filozofija je ja iznad svega tako da oslabljena ruska pravoslavna crkva i njen utjecaj mu pašu u samoj Rusiji
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by Ringo10 4/12/2018, 14:01

NWC wrote:
RayMabus wrote:Krim je Rusija , autonomna oblast s pravom na otcjepljenje koja je to pravo iskoristila
Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 2018.11.26russia



svejedno, mogli su ih Rusi pustiti da prođu i naprave krug, bez incidenta
To moze al u crtanim filmovima. Ozbiljne drzave se ne zajebavaju.

Kijevska hunta vec dugo prijeti da ce srustiti onaj most. I samo budala bi to pustio bez kontrole.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by kaya 4/12/2018, 14:01

budaletina. nebitan mis komentira rusiju.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by Ringo10 4/12/2018, 14:02

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Putin čeka Timošenko, s njom bar nešto može i dogovorit a sa ovin Popušenkom koji viri iz Hilarinog šupka nemože

I Trump čeka Timošenko
NAdam se da je gospoja Timosenko ta koja ce bar zaustaviti ovu Ukrajinsku tragediju.

Ali nisam bas optimista. Stvari su po meni otisle predaleko.
Putin je već izjavija da neće s Popušenkom pričat dok je ovaj na vlasti , čeka Timošenko

Uostalom Putin nije glup, ako 40 miljina ljudi želi svoju crkvu nemože ih on puškom natjerat u rusku pravoslavnu

Uostalom njegova filozofija je ja iznad svega tako da oslabljena ruska pravoslavna crkva i njen utjecaj mu pašu u samoj Rusiji
Ma kakva crkva to je prenapuhani problem. OZbiljne drzave se ne ravnaju po popovskim zajebancijama.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by RayMabus 4/12/2018, 14:05

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Putin čeka Timošenko, s njom bar nešto može i dogovorit a sa ovin Popušenkom koji viri iz Hilarinog šupka nemože

I Trump čeka Timošenko
NAdam se da je gospoja Timosenko ta koja ce bar zaustaviti ovu Ukrajinsku tragediju.

Ali nisam bas optimista. Stvari su po meni otisle predaleko.
Putin je već izjavija da neće s Popušenkom pričat dok je ovaj na vlasti , čeka Timošenko

Uostalom Putin nije glup, ako 40 miljina ljudi želi svoju crkvu nemože ih on puškom natjerat u rusku pravoslavnu

Uostalom njegova filozofija je ja iznad svega tako da oslabljena ruska pravoslavna crkva i njen utjecaj mu pašu u samoj Rusiji
Ma kakva crkva to je prenapuhani problem. OZbiljne drzave se ne ravnaju po popovskim zajebancijama.
Pa zato čeka Timošenko jer ova negura priču Ukrajina u Nato a to je bit cijelog sukoba
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by Ringo10 4/12/2018, 14:11

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Putin čeka Timošenko, s njom bar nešto može i dogovorit a sa ovin Popušenkom koji viri iz Hilarinog šupka nemože

I Trump čeka Timošenko
NAdam se da je gospoja Timosenko ta koja ce bar zaustaviti ovu Ukrajinsku tragediju.

Ali nisam bas optimista. Stvari su po meni otisle predaleko.
Putin je već izjavija da neće s Popušenkom pričat dok je ovaj na vlasti , čeka Timošenko

Uostalom Putin nije glup, ako 40 miljina ljudi želi svoju crkvu nemože ih on puškom natjerat u rusku pravoslavnu

Uostalom njegova filozofija je ja iznad svega tako da oslabljena ruska pravoslavna crkva i njen utjecaj mu pašu u samoj Rusiji
Ma kakva crkva to je prenapuhani problem. OZbiljne drzave se ne ravnaju po popovskim zajebancijama.
Pa zato čeka Timošenko jer ova negura priču Ukrajina u Nato a to je bit cijelog sukoba
Problem Ukrajine nije samo odnos sa Rusijom i pozicija izmedju Rusije i Zapada.

NAjveci problem je unutrasnji raspasoj i vladavina tajkuna i oligarhija kao i gigantski nivo korupcije kome pomoci nema.
Takodjer i politicki ekstremizam koji se toliko razmahao da ga je nemoguce likvidirati bez velikog krvoprolica. 
Fizicka Opresija na svim nivoima prema svakome ko se usudi rijec da progovori.
A sve to razara tkivo Ukrajine iznutra. 

Njima treba ili neki mega-autoritet poput Staljina koji ce sve to silom dovesti u kakav takav red, a takvog nema na vidiku i nece ga ni biti.

Ili revolucija i to zestoka koja bi top sve zbrisala u korijenu i stvari resetirala na nekakav novi pocetak.

Ovako, bio u Kijevu Porosenko ili bilo ko drugi, truljenje i propadanje ce se nastaviti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by Yehudim 4/12/2018, 14:14

Ne, nisu mogli i neće niti ubuduće.

Okrajinci su namjerno izazvali incident na način da su 

pokušali bez ikakve najave proći ispod mosta i teritorija

druge države. I to vojnim, naoružanim brodovima.

Pri tome su izvodili opasne manevre.

  Radilo  se o namjernoj provokaciji za koju sada snose posljedice 

jer su kršili medjunarodne propise o plovidbi.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by vuksadinare 4/12/2018, 14:14

kaya wrote:budaletina. nebitan mis komentira rusiju.
ne bi on to danas..ali jbg brisel nazvao..'sta se ti mali ne ocitujes porosenko je ljut na tebe' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by RayMabus 4/12/2018, 14:15

Nezanima me njihova korupcija , to nije nešto šta mi je bitno

To je unutarnji problem koji me se netiče
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by Eroo 4/12/2018, 14:16

Malim zeemljama ne ostane ništa drugo do držati se međunarodnog prava.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78053
2016-07-22


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by Ringo10 4/12/2018, 14:24

RayMabus wrote:Nezanima me njihova korupcija , to nije nešto šta mi je bitno

To je unutarnji problem koji me se netiče
E upravo to je najbitnije njihovi unutrasnji odnosi i negativni procesi.

Oni su i doveli do svega ovoga i oni odredjuju i sadasnjost i buducnost Ukrajine i njenih odnosa sa Rusijom i Zapadom.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju - Page 2 Empty Re: Kenwood Kenon oštro kritizirao Rusiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum