ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju"

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju" - Page 3 Empty Re: Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju"

Post by Meatke Thu 29 Nov - 16:40

ma  popušenko diže malo dramu pred izbore ... bom

Meatke

Posts : 349
2015-08-16


Back to top Go down

Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju" - Page 3 Empty Re: Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju"

Post by RayMabus Thu 29 Nov - 16:44

Popušenko je popušija dva ova nova patrolna broda od ukupno šest do sad napravljenih

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Gyurza-M-class_artillery_boat

Vratit će mu ali ne još

Glume tamo neku pomorsku silu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju" - Page 3 Empty Re: Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju"

Post by Yehudim Thu 29 Nov - 17:11

Hektorović wrote:Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju" - Page 3 Slika_11


    Porošenko pod krinkom ratnog stanja radi što želi - zabranjuje političke stranke i mitinge, oduzima imovinu građana i započinje unutrašnju mobilizaciju. Sljedeće je da Kijev zatvori granicu i zabrani svojim građanima da idu na rad u Rusiju.


Plan 'Barbarosa 2 - Napad na Rusiju' već je potpisan i ukrajinska vojska je na to spremna, rekao je kontroverzni vođa Liberalno-demokratske stranke Rusije Vladimir Žirinovski gostujući u emisiji na prvom kanalu ruske državne televizije Россия 1.



'Rat je neizbježan. Ovo će vam biti zadnja Nova godina u miru'

Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/news/rat-je-neizbjezan-ovo-ce-vam-biti-zadnja-nova-godina-u-miru-602364 - 24sata.hr

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju" - Page 3 Empty Re: Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju"

Post by Guest Thu 29 Nov - 17:39

Dva mjeseca ratnog stanja, kojeg je sada uvela Ukrajina, pretvorit će se u pravi rat. Oni ne žele nikakve izbore, oni pod svaku cijenu žele očistiti Ukrajinu i izazvati rat. Njihova vojska uskoro će prijeći naše granice, a mi ćemo odgovoriti. A to je baš ono što žele. Nakon toga, bit će nam nametnute najstrašnije sankcije, a prijeti i nuklearni sukob. Najgore će biti 2019. Zato, znajte da vam je ovo posljednje novogodišnje slavlje u miru. I čestitam vam posljednju mirnu Novu godinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju" - Page 3 Empty Re: Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju"

Post by Hektorović Thu 29 Nov - 20:07

RayMabus wrote:Popušenko je popušija dva ova nova patrolna broda od ukupno šest do sad napravljenih

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Gyurza-M-class_artillery_boat

Vratit će mu ali ne još

Glume tamo neku pomorsku silu

Skupo plačeni čamci koje radi njegovo brodogradilište :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju" - Page 3 Empty Re: Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju"

Post by RayMabus Thu 29 Nov - 20:29

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Popušenko je popušija dva ova nova patrolna broda od ukupno šest do sad napravljenih

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Gyurza-M-class_artillery_boat

Vratit će mu ali ne još

Glume tamo neku pomorsku silu

Skupo plačeni čamci koje radi njegovo brodogradilište :D
A znan , zato san ga i odjeba
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju" - Page 3 Empty Re: Ukrajinski predsjednik zove NATO u pomoć: "Putin želi cijelu moju zemlju"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum