ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Figaro: Srbija ponižena u Parizu, "zabrljali smo"

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Figaro: Srbija ponižena u Parizu, "zabrljali smo" - Page 4 Empty Re: Figaro: Srbija ponižena u Parizu, "zabrljali smo"

Post by omni 14/11/2018, 14:28

AssadNaPodmornici wrote:povlačenje preko albanije

240 000 srba umrlo..

šta je vama ovo trebalo?
Da place budu iznad 500 Evra.

omni

Posts : 7009
2014-04-12


Back to top Go down

Figaro: Srbija ponižena u Parizu, "zabrljali smo" - Page 4 Empty Re: Figaro: Srbija ponižena u Parizu, "zabrljali smo"

Post by AssadNaPodmornici 14/11/2018, 14:30

vuksadinare wrote:
Stanojko wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Stanojko wrote:Na Versajskoj konferenciji mira 1919-1920. godine, bilo je utvrđeno da je Srbija izgubila 1.247.435 stanovnika, oko 28% od ukupnog broja stanovnika. Da je u tom broju, čak 62% muškog stanovništva starosti između 18-55 godina...
Jebi ga, nisu imali nove, savremene metodologije kojima se, recimo, broj zrtava u Jasenovcu naknadno izracunao na 15-20.000 i sl...

brojke su točne.

ali aj sada vi srbi meni recite - šta je vama sve to trebalo?
Nama? Nista, bas nista... Samo, nije da smo imali izbora... Doduse, mogao je i rvacki nacin - "`Faljen Isus, evo guza...", to je tacno...
pa sad svabo je uvijek govorio..nemojte vi nas necemo mi vas..osobno bas znam srbina iz obrenovca...koji je rekao da je svabo i austrijanci prije toga govorili...mi vas necemo ako vi nas necete..i bilo ej tako dok neka dva klosara kako on kaze...nisu siknuli bombu u jedan njemacki kamion gdje je bilo sest njemakcih vojnika...ovi svi izginusi i jebaji ga onda..ovi porokali stotinjak ljudi iz obrenovca koji nisu luk jeli ni mirisali..a ova dva lijepo pobjegose i nitko do njihovih niej stradao...cak su prije toga dio njemackih vojnika isao pomagati starijem pucanstvu na poljoprivrednim radovima...
pa jebe se ta dva mulca. .bacili bombu, odgovorni prvo za smrt 6njemačkih vojnika, a drugo za smrt stotinjak ostalih srba, oni utekli u šumu, izašli 1945, dobili stanove, odličja, direktorske firme, a ovi srbi grbove.. 

 ali eto "mi smo pružali otpor bili smo face".. kako da ne.. tako ih onaj luđak Gavrilo Princip odveo skoro u istrebljenje.. od najjačeg balkanskog naroda postali vukojebina i šupak europe koji više nitko ne doživljava

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Figaro: Srbija ponižena u Parizu, "zabrljali smo" - Page 4 Empty Re: Figaro: Srbija ponižena u Parizu, "zabrljali smo"

Post by AssadNaPodmornici 14/11/2018, 14:33

vidiš koliko vas cijene vaši "saveznici i vašu žrtvu", kada Kolinda iako smo pucali na francuze i amere, sjedimo tik do njih, a vas stavili čak iza šiptara... a njega smjestili kraj Putina.. toliko vas cjene..

a vaši demografski gubici iz WW1, pitanje da li ćete se ikada oporaviti od toga, kao što se mi nećemo oparaviti od HDZove vlasti

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Figaro: Srbija ponižena u Parizu, "zabrljali smo" - Page 4 Empty Re: Figaro: Srbija ponižena u Parizu, "zabrljali smo"

Post by Ringo10 14/11/2018, 14:33

vuksadinare wrote:
Stanojko wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Stanojko wrote:Na Versajskoj konferenciji mira 1919-1920. godine, bilo je utvrđeno da je Srbija izgubila 1.247.435 stanovnika, oko 28% od ukupnog broja stanovnika. Da je u tom broju, čak 62% muškog stanovništva starosti između 18-55 godina...
Jebi ga, nisu imali nove, savremene metodologije kojima se, recimo, broj zrtava u Jasenovcu naknadno izracunao na 15-20.000 i sl...

brojke su točne.

ali aj sada vi srbi meni recite - šta je vama sve to trebalo?
Nama? Nista, bas nista... Samo, nije da smo imali izbora... Doduse, mogao je i rvacki nacin - "`Faljen Isus, evo guza...", to je tacno...
pa sad svabo je uvijek govorio..nemojte vi nas necemo mi vas..osobno bas znam srbina iz obrenovca...koji je rekao da je svabo i austrijanci prije toga govorili...mi vas necemo ako vi nas necete..i bilo ej tako dok neka dva klosara kako on kaze...nisu siknuli bombu u jedan njemacki kamion gdje je bilo sest njemakcih vojnika...ovi svi izginusi i jebaji ga onda..ovi porokali stotinjak ljudi iz obrenovca koji nisu luk jeli ni mirisali..a ova dva lijepo pobjegose i nitko do njihovih niej stradao...cak su prije toga dio njemackih vojnika isao pomagati starijem pucanstvu na poljoprivrednim radovima...
Nemoj zajebavat ...

AU monarhija je htjela rat sa Srbijom pod svaku cijenu i povod bi se nasao prije ili kasnije.

Uostalom ni taj atentat nije morao biti razlog za onakvo krvoprolice.

Jednostavno uvjeti u Europi su bili sazreli za rat velikih razmjerta a Gavrilo bio ili ne bio, povod bi se nasao svakako.

Samo KuK monarhiju je rat skupo stajao.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Figaro: Srbija ponižena u Parizu, "zabrljali smo" - Page 4 Empty Re: Figaro: Srbija ponižena u Parizu, "zabrljali smo"

Post by vuksadinare 14/11/2018, 14:35

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
Stanojko wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Stanojko wrote:Na Versajskoj konferenciji mira 1919-1920. godine, bilo je utvrđeno da je Srbija izgubila 1.247.435 stanovnika, oko 28% od ukupnog broja stanovnika. Da je u tom broju, čak 62% muškog stanovništva starosti između 18-55 godina...
Jebi ga, nisu imali nove, savremene metodologije kojima se, recimo, broj zrtava u Jasenovcu naknadno izracunao na 15-20.000 i sl...

brojke su točne.

ali aj sada vi srbi meni recite - šta je vama sve to trebalo?
Nama? Nista, bas nista... Samo, nije da smo imali izbora... Doduse, mogao je i rvacki nacin - "`Faljen Isus, evo guza...", to je tacno...
pa sad svabo je uvijek govorio..nemojte vi nas necemo mi vas..osobno bas znam srbina iz obrenovca...koji je rekao da je svabo i austrijanci prije toga govorili...mi vas necemo ako vi nas necete..i bilo ej tako dok neka dva klosara kako on kaze...nisu siknuli bombu u jedan njemacki kamion gdje je bilo sest njemakcih vojnika...ovi svi izginusi i jebaji ga onda..ovi porokali stotinjak ljudi iz obrenovca koji nisu luk jeli ni mirisali..a ova dva lijepo pobjegose i nitko do njihovih niej stradao...cak su prije toga dio njemackih vojnika isao pomagati starijem pucanstvu na poljoprivrednim radovima...
pa jebe se ta dva mulca. .bacili bombu, odgovorni prvo za smrt 6njemačkih vojnika, a drugo za smrt stotinjak ostalih srba, oni utekli u šumu, izašli 1945, dobili stanove, odličja, direktorske firme, a ovi srbi grbove.. 

 ali eto "mi smo pružali otpor bili smo face".. kako da ne.. tako ih onaj luđak Gavrilo Princip odveo skoro u istrebljenje.. od najjačeg balkanskog naroda postali vukojebina i šupak europe koji više nitko ne doživljava
dobro ovo pretjerano od 'najajceg'..pa da su 'najaci' bili ne bi ih skoro 500 godina guzili turci a ovi tek se psoteno protiv turaka digli u 19 stoljecu i to kad su ovi bili na izdisaju...nego vise nezahvalni..idu ubijat svabe danas bi zivjeli u njemackoj i bili jedna od sto njemackih pokrajina sa placom cca 3 000 eura...no znali su njih turci..koji su ih prvo izbicevali skinuli koju tisucu glava 'pa aj ti brajo se usudi napadni me'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Figaro: Srbija ponižena u Parizu, "zabrljali smo" - Page 4 Empty Re: Figaro: Srbija ponižena u Parizu, "zabrljali smo"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum