ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova izjava prtedsjednice: Sada, nit sam za niti protiv...pustite me na miru!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nova izjava prtedsjednice: Sada, nit sam za niti protiv...pustite me na miru! - Page 2 Empty Re: Nova izjava prtedsjednice: Sada, nit sam za niti protiv...pustite me na miru!

Post by vuksadinare 5/11/2018, 16:34

vili40 wrote:kud će anemični blebetavi diktator,ona fufa ministrica,oni iz HNS-a i njonjo zbrisat kad turizam padne a to još jedino drži nos iznad vode?Gdje će onda vršiti svoje genijalne analize?Kome će onda lizati šupak i tko će ih plaćati za to?
Ja se divim našem narodu,ili je toliko dobar i smiren ili je totalno glup.
Sta se bunis..htjeli ste zalizane skolovane i pet jezika politicare...dok 'seljo' politicari drmaju svijetom

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Nova izjava prtedsjednice: Sada, nit sam za niti protiv...pustite me na miru! - Page 2 Empty Re: Nova izjava prtedsjednice: Sada, nit sam za niti protiv...pustite me na miru!

Post by Eroo 5/11/2018, 16:35

http://hr.n1info.com/a345102/Vijesti/Predsjednica-nasem-reporteru-zgrabila-mikrofon.html


U videu u dnu je gđa predsjednica rekla sve što ima reći.

N1? Čiji su ovi? Tko je vlasnik? Ne znate...e pa pozanimajte se. ;)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78063
2016-07-22


Back to top Go down

Nova izjava prtedsjednice: Sada, nit sam za niti protiv...pustite me na miru! - Page 2 Empty Re: Nova izjava prtedsjednice: Sada, nit sam za niti protiv...pustite me na miru!

Post by Eroo 5/11/2018, 16:44

KGK je kraljica. :x
Nekima je zasmetao njen suverenizam.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78063
2016-07-22


Back to top Go down

Nova izjava prtedsjednice: Sada, nit sam za niti protiv...pustite me na miru! - Page 2 Empty Re: Nova izjava prtedsjednice: Sada, nit sam za niti protiv...pustite me na miru!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum