ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović:'Zid je zadnje od zadnjih rješenja,može ga dići svaka budala'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Milanović:'Zid je zadnje od zadnjih rješenja,može ga dići svaka budala' - Page 2 Empty Re: Milanović:'Zid je zadnje od zadnjih rješenja,može ga dići svaka budala'

Post by abraham Mon 19 Oct - 20:27

Rezultat je da su socijal demokrati u svedskoj pali na najnizu razinu od 1967-me. Sada su ispod 25%. Muahahahahaaaa

abraham

Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Milanović:'Zid je zadnje od zadnjih rješenja,može ga dići svaka budala' - Page 2 Empty Re: Milanović:'Zid je zadnje od zadnjih rješenja,može ga dići svaka budala'

Post by Stribor Mon 19 Oct - 20:40

asilovski wrote:"Milanović: Pitao sam trebamo li graditi zid, EU mi je rekla 'ne' hahaha pa nas čeka kolaps

On pita EU ča triba delat mesto da se postavi za interes RH! Zaistinu državnički. Strava. Prestrašno.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Milanović:'Zid je zadnje od zadnjih rješenja,može ga dići svaka budala' - Page 2 Empty Re: Milanović:'Zid je zadnje od zadnjih rješenja,može ga dići svaka budala'

Post by michaellcmacha Mon 19 Oct - 20:43

abraham wrote:Rezultat je da su socijal demokrati u svedskoj pali na najnizu razinu od 1967-me. Sada su ispod 25%. Muahahahahaaaa
to su socijal demikrati pa je u redu i očekivano... kod nas se to ne mre dogoditi, naši socijalni domoljubi i patrioti će zadržati značajnu popularnost i nakon predstojećih izbora, a ako je vjerovati ispitivanju javnog mnijenja od strane renomiranih asgencija njima popularnost, kao i sve drugo u apsurdistanu u kojem vladaju RASTE... tak da nema beda za socijaldomoljubnopatriotskudemokraciju u hrvatistanu....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović:'Zid je zadnje od zadnjih rješenja,može ga dići svaka budala' - Page 2 Empty Re: Milanović:'Zid je zadnje od zadnjih rješenja,može ga dići svaka budala'

Post by Guest Mon 19 Oct - 20:48

ne znam šta vam znaci zid. nama, bukvalno ništa.
svaki srbin koji imalo poštuje sebe i svoj narod
ide preko madjarske na zapad. jedino pod moranje,
sl.put, hr, slo. i sl. što se nas tice, momentalno ga
instalirajte. samo morate ipak da ostavite sl. prolaze.
taj zid treba hrvatima, kao terapija  :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović:'Zid je zadnje od zadnjih rješenja,može ga dići svaka budala' - Page 2 Empty Re: Milanović:'Zid je zadnje od zadnjih rješenja,može ga dići svaka budala'

Post by RayMabus Mon 19 Oct - 20:49

ZId nije za Srbe. I Ewropljane opčenito.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181976
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović:'Zid je zadnje od zadnjih rješenja,može ga dići svaka budala' - Page 2 Empty Re: Milanović:'Zid je zadnje od zadnjih rješenja,može ga dići svaka budala'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum