ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Go down

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Empty ''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Post by red wolf 1/11/2018, 19:00

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zivozidasi-pokusali-objasniti-bizarnu-ostavku-bunjca-u-saboru/2036556.aspx

U što se pretvorila hrvatska politika... :mog
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Empty Re: ''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Post by debotoijusto 1/11/2018, 19:33

Kolega Branimir Bunjac htio je postupiti časno i poštovati dvije godine star dogovor. Urudžbirajući dokumente otvorio je prostor da potpredsjednica Palfi (koja je i Sinčićeva supruga op.a.) vrati natrag svoj mandat ako to želi. Međutim, ja kao predsjednik sam odlučio da do daljnjega neće biti zamjene mandata u saboru. Živi zid funkcionira optimalno ovoga časa. Kolega Bunjac sjajno odrađuje posao u saboru, znamo da je on jedan od najaktivnijih zastupnika. Potpredsjednica Palfi također određuje sjajan posao kao marketinški stručnjak za stranku. Ponavljam, do daljnjega zamjena neće biti", rekao je Sinčić.

 o branimiru sve stoji vladimira u kuhinju a ivan pokazao tko tu nosi hlace

"Ja nisam ni tražila da mi se vrati mandat, obožavam posao koji radim. Brane je htio dati meni priliku, vjerojatno je mislio da je meni to nezgodno tražiti pa ga je ponudio, ali niti sam ga tražila niti ga želim. Nisam ni spremna preuzeti mandat, imam dvoje male djece doma i imam posao koji radim, i jednostavno ne bi mandat ni približno dobro odrađivala kao Brane. Zadnja riječ je riječ predsjednika, kada on kaže nema zamjene mandata - nema zamjene mandata", zaključila je Palfi.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Empty Re: ''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Post by Regoč 1/11/2018, 19:35

"Predsjednik je odlučio", kakva demokracija.

_________________
''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Empty Re: ''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Post by debotoijusto 1/11/2018, 19:38

Regoč wrote:"Predsjednik je odlučio", kakva demokracija.

tako je to u zivotu stranacko-bracnog druga , ima tri mogucnosti
napustit stranku , brak ili preci u klub zastupnika bandica :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Empty Re: ''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Post by Regoč 1/11/2018, 19:46

lol!

_________________
''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Empty Re: ''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Post by Hektorović 1/11/2018, 19:52

“Bunjac se ne želi povući, ali bio bi najsretniji da može biti nezavisan. Smatra da je on najzaslužniji za rast rejtinga Živog zida, da od tri zastupnika on u Saboru djeluje najozbiljnije. To što se Palfi predomislila izbacilo ga je iz cipela i reagirao je impulzivno, napisao je ostavku. Smatra da bi mu politički bilo najbolje da se odvoji i razvija samostalnu karijeru, ali je u pat-poziciji: najbolji je zastupnik, ali mandat ne bi dobio bez nje”, otkriva Jutarnjem listu izvor blizak Živom zidu. Drugi izvor tvrdi da se Sinčić uplašio reakcije članova Živog zida i njihova gnjeva da se odriču “najboljeg zastupnika”. I opisuje stanje u Živom zidu:
 “Oko Vladimire je stalno neka nervoza. Živi zid postoji u Saboru, ali na terenu ima velikih problema, neki su ogranci u totalnom rasulu, raskolili su se, odnos bračnog para s članstvom takav je da se stranka guši umjesto da se raste i razvija. Sinčić strahuju da će se sve te rupe vidjeti već na europskim izborima”.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Empty Re: ''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Post by AssadNaPodmornici 1/11/2018, 20:00

Inače nažalost ŽZ se ne uspjeva organizirati na lokalnim razinama. .vlada kaos.. vlada i ideološki kaos... nemožeš ponavljame priča "novac za otplatu kamate ne postoji i zato se dugovi nemogu vratiti ili oćemo vam EUa" računati na osvajanje izbora.. ljudi hoće konkretna rješenja.. dosta kaosa. protestna su stranka, i na to mogu uvijek računati na lijep postotak glasova ali staje se na tome.. nažalost..
znam neke visoko-obrazovane mlade osobe koje su bile aktivne u ŽZ, ali su na kraju napustili aktivnosti jer im je kako su rekli "pun kurac svega".. ono lik se trudi, radi terenski, ima i redoviti posao, i usudi se malo kritizirati vrh partije, a onda ovi neki 80pts IQ što vjeruju u guštere ga optužuju da je "ubačeni strani element"..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Empty Re: ''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Post by Hektorović 1/11/2018, 20:02

AssadNaPodmornici wrote:Inače nažalost ŽZ se ne uspjeva organizirati na lokalnim razinama. .vlada kaos.. vlada i ideološki kaos... nemožeš ponavljame priča "novac za otplatu kamate ne postoji i zato se dugovi nemogu vratiti ili oćemo vam EUa" računati na osvajanje izbora.. ljudi hoće konkretna rješenja.. dosta kaosa. protestna su stranka, i na to mogu uvijek računati na lijep postotak glasova ali staje se na tome.. nažalost..
znam neke visoko-obrazovane mlade osobe koje su bile aktivne u ŽZ, ali su na kraju napustili aktivnosti jer im je kako su rekli "pun kurac svega".. ono lik se trudi, radi terenski, ima i redoviti posao, i usudi se malo kritizirati vrh partije, a onda ovi neki 80pts IQ što vjeruju u guštere ga optužuju da je "ubačeni strani element"..

Kažem 16-18% max...

U biti lokalnu razinu nemaju nego sve se zasniva na par likova u saboru


Sličan je i Most, iako nešto smirenija varijanta...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Empty Re: ''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Post by AssadNaPodmornici 1/11/2018, 20:06

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Inače nažalost ŽZ se ne uspjeva organizirati na lokalnim razinama. .vlada kaos.. vlada i ideološki kaos... nemožeš ponavljame priča "novac za otplatu kamate ne postoji i zato se dugovi nemogu vratiti ili oćemo vam EUa" računati na osvajanje izbora.. ljudi hoće konkretna rješenja.. dosta kaosa. protestna su stranka, i na to mogu uvijek računati na lijep postotak glasova ali staje se na tome.. nažalost..
znam neke visoko-obrazovane mlade osobe koje su bile aktivne u ŽZ, ali su na kraju napustili aktivnosti jer im je kako su rekli "pun kurac svega".. ono lik se trudi, radi terenski, ima i redoviti posao, i usudi se malo kritizirati vrh partije, a onda ovi neki 80pts IQ što vjeruju u guštere ga optužuju da je "ubačeni strani element"..

Kažem 16-18% max...

U biti lokalnu razinu nemaju nego sve se zasniva na par likova u saboru


Sličan je i Most, iako nešto smirenija varijanta...
pa i 16-18% je vrhunski, to je 15-20ak mandata, to je onda druga ili treća najjača opcija, niti blizu da ugroze HDZ ali dovoljno da tih 20ak ljudi par godina ugodno živi.. 
mislim negdje se i trude više..

ali imaju promašene politike.. u suštini vode istu ekonomsku politiku kao i HDZ i SDP. mi nemamo neku republikansku ili liberalnu stranku koja se zalaže za kapitalističke i tržišne odnose.. nemamo to je problem. svi su light socijalisti, od ŽZa, do HDZa, SDPa i svega ostaloga. 

Recimo njemački AFD se zalaže za manje socijale, više tržišta, niže poreze, oni su tu desnije nego Merkelica koja je pro tržišni orijentirana. Trump u USA je napravio jebačke desne ekonomske reforme. Ovaj Brazilski predjednik isto tako je klasični ekonomski liberal/desničar. 

Kod nas nažalost i ŽZ u suštini ima sličan ekonomski program kao HDZ,
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Empty Re: ''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Post by Hektorović 1/11/2018, 20:10

AssadNaPodmornici wrote:pa i 16-18% je vrhunski, to je 15-20ak mandata, to je onda druga ili treća najjača opcija, niti blizu da ugroze HDZ ali dovoljno da tih 20ak ljudi par godina ugodno živi.. 
mislim negdje se i trude više..

ali imaju promašene politike.. u suštini vode istu ekonomsku politiku kao i HDZ i SDP. mi nemamo neku republikansku ili liberalnu stranku koja se zalaže za kapitalističke i tržišne odnose.. nemamo to je problem. svi su light socijalisti, od ŽZa, do HDZa, SDPa i svega ostaloga. 

Recimo njemački AFD se zalaže za manje socijale, više tržišta, niže poreze, oni su tu desnije nego Merkelica koja je pro tržišni orijentirana. Trump u USA je napravio jebačke desne ekonomske reforme. Ovaj Brazilski predjednik isto tako je klasični ekonomski liberal/desničar. 

Kod nas nažalost i ŽZ u suštini ima sličan ekonomski program kao HDZ,


Najviše profitiraju na raspadu SDP-a


A ko što kaže epi, Hrvati su narod sklon lijevim ekonomskim idejama...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Empty Re: ''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Post by Regoč 1/11/2018, 20:19

U nas je ekonomsku ljevicu ukorienil Radić. Istina, lako se nakalemila na katoličke tradicije odgovornosti za bližnjega, umjesto odgovornosti za samoga sebe.

_________________
''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Empty Re: ''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Post by darth_vader 1/11/2018, 22:55

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Inače nažalost ŽZ se ne uspjeva organizirati na lokalnim razinama. .vlada kaos.. vlada i ideološki kaos... nemožeš ponavljame priča "novac za otplatu kamate ne postoji i zato se dugovi nemogu vratiti ili oćemo vam EUa" računati na osvajanje izbora.. ljudi hoće konkretna rješenja.. dosta kaosa. protestna su stranka, i na to mogu uvijek računati na lijep postotak glasova ali staje se na tome.. nažalost..
znam neke visoko-obrazovane mlade osobe koje su bile aktivne u ŽZ, ali su na kraju napustili aktivnosti jer im je kako su rekli "pun kurac svega".. ono lik se trudi, radi terenski, ima i redoviti posao, i usudi se malo kritizirati vrh partije, a onda ovi neki 80pts IQ što vjeruju u guštere ga optužuju da je "ubačeni strani element"..

Kažem 16-18% max...

U biti lokalnu razinu nemaju nego sve se zasniva na par likova u saboru


Sličan je i Most, iako nešto smirenija varijanta...

Pa kao da je to malo. Samo nikako da skuže da su ogroman koalicijski potencijal gdje bi u mogućem participiranju u vlasti neke svoje ideje itekako mogli progurati... a ne mi unstead imamo Vrdoljaka, Bandića i Pupovca, totalno maligne pojave uz poslovično katastrofalne HDZ-SDP kadrove...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru'' Empty Re: ''Živozidaši pokušali objasniti bizarnu ostavku Bunjca u saboru''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum