ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao

Go down

Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao Empty Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao

Post by vuksadinare 19/10/2015, 07:43

http://www.politikaplus.com/novost/128414/milanovic-o-izbjeglickoj-krizi-promatramo-sve-s-okom-sokolovim.ne-bude-nas-nitko-zaribao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao Empty Re: Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao

Post by vuksadinare 19/10/2015, 07:46

zariban si ti vec odavno samo se jos nisi probudio....nisi ti igrac za velike utakmice....da si se ti pobrinuo i radio na vracanju hrvatske suverenosti kao sto je to radio i radi orban,slovaci,poljaci ne bi ti se ovo dogodilo..ali ne bila ti je tebi i ovima prije tebe vaznija neoliberalna politika 'otvorenih granica'....to ti ej isto kao da u tvoju ili moju kucu moze ulaziti ko hoce i kad hoce....bez pitanja..ne ide to moj blentavi milanovicu..nije prirodno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao Empty Re: Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao

Post by vuksadinare 19/10/2015, 07:55

ovaj ludonja zoki tek sad skuzio da u eu vlada politika 'ko ce koga prvi da zajebe'...koji smo mi luzeri bog te nevido.....bolje da se svi upucate
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao Empty Re: Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao

Post by marcellus 19/10/2015, 10:09

božemili koji komad budale ono znam da je jebeni retaj al svaki put iznenadi svojim glupostima

_________________
Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao Empty Re: Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao

Post by vuksadinare 19/10/2015, 10:12

marcellus wrote:božemili koji komad budale ono znam da je jebeni retaj al svaki put iznenadi svojim glupostima
..a cuj kad ne zelis priznati vlastite greske i gluposti..pojacas jos vise sa glupostima i utapas se..a ruke nigdje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao Empty Re: Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao

Post by vuksadinare 19/10/2015, 10:14

....nekako mi se cini da su se svi izrugivali domazet-losinim geostarteskim analizama i onim odprije nekoliko godina i ovima danas...a covjek doslovce sve pogodio....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao Empty Re: Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao

Post by michaellcmacha 19/10/2015, 10:17

marcellus wrote:božemili koji komad budale ono znam da je jebeni retaj al svaki put iznenadi svojim glupostima
najveći životni izazov predsjednika vlade je po njegovim riječima sastavljanje izborne liste... i ti kažeš da je on jebeni retaj... e jebiga to nije baš blizu istini...prije će biti da nema termina kojim bi ga se kvalifikatorno odredilo pa čak i po pitanju duševnog zdravlja i umne poremećonosti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao Empty Re: Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao

Post by Guest 19/10/2015, 10:57

Naravno da nas nitko neće " zaribati " - zaribao nas je on već osobno i to više puta do sada ! Ovaj kvartovski ŠMINKER je na početku krize s izbjeglicama olako izjavljivao kako će u Hrvatsku ući tek nekih par tisuća ljudi i da će to HR s lakoćom riješiti ( strašno kvalitetna procjena ) nije imao niti PLAN A , a sada već razmišlja o planu ŽGLJ !!Katastrofa od totalne nesposobnosti i umišljenosti u osobnu veličinu i nepogrešivost - možda bi bio dobar u S.Koreji kod voljenog VOĐE ??

Kada su Madžari počeli graditi ogradu prema Srbiji ja sam već tada govorio da mi samo jednostavno moramo nastaviti graditi sami ogradu kada Madžari završe svoj dio ( iako smo mi prema Srbiji trebali dići ne žicu -  nego ZID još 97 - DUNAV -SAVA ) - a ovaj " slučajni " premijer je pljuvao po Madžarima - a kako vidimo već se i u samoj Njemačkoj traži ( policija )  da se podigne ograda prema Austriji, a i u samoj Austriji ima takvih razmišljanja - u Švicarskoj pobjeđuje stranka koja je protiv imigranata, a mi se veleumno pravimo pametni i na kraju ćemo svakako morati napraviti nešto slično kao i drugi kojima je njihova nacionalna sigurnost na prvom mijestu  - što je svakako normalno i tako treba biti - no zar ćemo mi zbog nesposobnjakovića koji nas vode i kreiraju našu politiku morati ispaštati nečije neznanje i nesnalaženje u kritičnim trenucima po državu i sve nas ?? Razvidno je da su to neki shvatili na vrijeme , neki kasnije , a mi ćemo po onoj narodnoj ; tko zadnji - MAGARAC !!


Last edited by redder4 on 19/10/2015, 10:57; edited 1 time in total (Reason for editing : tekst)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao Empty Re: Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao

Post by Guest 19/10/2015, 12:29

marcellus wrote:božemili koji komad budale ono znam da je jebeni retaj al svaki put iznenadi svojim glupostima
I još svaki dan ždere u Takenoku. Pa da svisneš od muke!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao Empty Re: Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao

Post by kaya 19/10/2015, 12:39

pa vjerujem, oni čekaju zapravo zadnji trenutak, da zatvori i austrija , ali dobro mogli su to već napraviti i prije a ako naprave i tada na ništa nisu zakasnili.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao Empty Re: Milanović o izbjegličkoj krizi:'Promatram okom sokolovim.Ne bude nas nitko zaribao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum